Spar Cup, fri teknikk

Øystre Slidre IL. Beitostølen

13.02.11

Startliste per klasse

M 17 år 5 km fri| K 18 år 5 km fri| K 17 år 5 km fri| Kvinner senior 10 km fri| K 19/20 år 10 km fri|
M 18 år 10 km fri| Menn senior 15 km fri| M 19/20 år 15 km fri|

Startliste M 17 år 5 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
3Brembu,Tor Gunnar Furnes IL Hållingen NT10:30:45 3146362
4Solstad,Eirik Kolvereid IL NT10:31:00 3135092
5Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP10:31:15 3119765 J
6Haugen,Hallvard Kristoffer Boland Fossum IF OS10:31:30 3285715 J
7Hojem,Martin Kirkenes & Omegn SK FI10:31:45 3097714 J
8Gimse,Håkon Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS10:32:00 3140746 J
9Gifstad,Henrik Oppegård IL AK10:32:15 3121415 J
10Sandberg,Andreas Rustad IL OS10:32:30 3123858 J
11Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK10:32:45 3150711 J
12Smebye,Jon Lyn Ski/ Team Kollen OS10:33:00 3159266 J
13Munkvold,Oddne Førde IL SF10:33:15 3122819 N
14Johannessen,Gunnar Ørn, IF/ Team Grenland Ski TV10:33:30 3141355 J
15Husby,Petter Lunde Malm IL NT10:33:45 3230117 J
16Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST10:34:00 3141256 J
17Ramdal,Sture Leksvik IL NT10:34:15 3094455 J
18Heir,Åsmund Lyn Ski/ Team Kollen OS10:34:30 3145471 J
19Aspli,Hallgeir Frol IL NT10:34:45 3149507 J
20Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR10:35:00 3122884 J
21Lundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK10:35:15 3099983 J
22Åsheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR10:35:30 3150828 J
23Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV10:35:45 3116563 J
24Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR10:36:00 3141272 J
25Wilskog,Thomas Nittedal IL AK10:36:15 3099405 J
26Lie Håkenrud,Anders Asker SK AK10:36:30 3127065 N
27Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST10:36:45 3220142 J
28Pedersen,Krister Aaen Sandnes IL (Finnmark) Nor10:37:00 3140761 J
29Germundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS10:37:15 3107166 J
30Haugo,Olav Voss IL HO10:37:30 3150299
31Skogheim,Espen Hansen Tromsø SK Langrenn TR10:37:45 3128154 J
32Larsen,Øyvind Ranheim SK ST10:38:00 3145844 J
33Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE10:38:15 3093333 J
34Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL BU10:38:30 3122660 J
35Møen,Lars Andre Voss IL HO10:38:45 3147949 J
36Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK10:39:00 3128386 J
37Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT10:39:15 3124088 J
38Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS10:39:30 3152162 J
39Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski/ Team Kollen OS10:39:45 3254992 J
40Bjone,Jon Christen Brandbu IF/ Team Hadeland OP10:40:00 3212503 J
41Nævestad,Morten Lyn Ski/ Team Kollen OS10:40:15 3108040 J
42Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP10:40:30 3128238 J
43Aamodt,Endre Bagn IL/ Team Valdres Ski OP10:40:45 3151503 J
44Sætermo,Isak Storforshei IF NO10:41:00 3118155 J
45Sletten,Henrik Snarvold Vaaler IF/ Team Solør Ski HE10:41:15 3129590 J
46Trefall,Einar Eksingedalen-Modalen IL HO10:41:30 3133881 J
47Riseth,Jonas Spillum IL NT10:41:45 3148806 J
48Andresen,Markus Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS10:42:00 3098647 J
49Trøen,Jarand Lid Bergsdalen UL HO10:42:15 3335478 J
50Bråthen,Johan N Magnor UL HE10:42:30 3141371 J
51Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU10:42:45 3209855 J
52Liland,Preben Helleland IL AR10:43:00 3219565 J
53Welinder,Mikael Jaren IL/ Team Hadeland OP10:43:15 3115409 J
54Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE10:43:30 3123106 N
55Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT10:43:45 3226412 J
56Jensen,Thomas Brattebø Sandnes IL AR10:44:00 52
57Thoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL/ Team Odal HE10:44:15 3159670 J
58Sugaren,Oliver Tolga IL HE10:44:30 3141389 J
59Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK10:44:45 3130101 J
60Myhren,Eirik Kilen Strandbygda IL HE10:45:00 3145802 J
61Midttun,Simen Byneset IL ST10:45:15 3120763 J
62Myklebost,Jonas Nittedal IL AK10:45:30 3010782 N
63Kvisle,Ola Asker SK/ Team G-Sport Asker AK10:45:45 3231065 J
64Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE10:46:00 3145786 J
65Fuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU10:46:15 3127487 J
66Nordlunde,Kristoffer NTG-L/ Follebu SK OP10:46:30 3128865 J
67Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL ST10:46:45 3097706 J
68Nilsen Mork,Jon Anders Sør-Fron IL OP10:47:00 3117140 J
69Johnsen,Henning Kabelvåg SK NO10:47:15 3280880 J
70Sjøli,Mattis Nes Ski AK10:47:30 3119476 J
71Djuve,Lars Eilev Høydalsmo IL TV10:47:45 46 J
72Grønolen,Fredrik Lundberg Roterud IL OP10:48:00 3107562 N
73Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU10:48:15 3122454 J
74Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS10:48:30 3151511 J
75Solli,Tobias Ørn, IF/ Team Grenland Ski TV10:48:45 3150976 J
76Øverby,Ørjan MVS/ Konnerud IL BU10:49:00 3117751 J
77Isachsen,Erlend Asker SK/ Team G-Sport Asker AK10:49:15 3142221 J
78Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL/ Team Hadeland OP10:49:30 3146909 J
79Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag HE10:49:45 3148194 J
80Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU10:50:00 3126331 J
81Hagen,Eirik Skuterud Vindbjart, IL AR10:50:15 3338811 J
82Fjeld,Erlend MjøsSki HE10:50:30 3143500 J
83Lauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST10:50:45 3150307 J
84Brodin,Hermann Kjelsås IL - ski OS10:51:00 3128485 J
85Messel,Lars Bjørndal IF/ Team Kollen OS10:51:15 3234572 J
86Tjelle,Johan Nittedal IL AK10:51:30 3145356 J
87Tveito,Lars Voss IL HO10:51:45 3139540
88Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF/ Team Solør Ski HE10:52:00 3100328 J
89Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR10:52:15 3098076 J
90Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF10:52:30 3143575 J
91Halvorsen,Lars Gellein Botne SK TV10:52:45 3231826 J
92Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS10:53:00 3097649 J
93Bye,Eystein Kristvik Fana IL HO10:53:15 3141926 J
94Vangen,Martin Fjellørnen IL ST10:53:30 3097763 J
95Tormodset,Daniel Førde IL SF10:53:45 3109873 J
96Osvold,Vegard Strandbygda IL HE10:54:00 3146289 J
97Valøy,Elias Tromsø SK Langrenn TR10:54:15 3128113 J
98Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL (Finnmark) FI10:54:30 3146693 J
99Vad,Trond-Marius Valldal IL MR10:54:45 3133915 J
100Torgersen,Sebastian Lyn Ski OS10:55:00 3112265 J
101Ramsrud Skogli,Sondre Lillehammer Skiklub OP10:55:15 3145687 J
102Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL HO10:55:30 3147261 N
103Bekkevold,Vegar Grane IL NO10:55:45 3085354 J
104Granrud,Anders Thorshaug Rendalen IL HE10:56:00 3143021 J
105Johnsen,Eirik Lingås MVS/ Ranheim SK ST10:56:15 3011566 J
106Hulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU10:56:30 3124518 J
107Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT10:56:45 3152188 J
108Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST10:57:00 3150497 J
109Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS10:57:15 3105848 J
110Hølmo,Simen Tomrefjord IL MR10:57:30 3128253 J
111Antonsen,Vegard Ås IL AK10:57:45 3148285 J
112Pedersli,Trond Einar Moen Leinstrand IL ST10:58:00 3152287 J
113Nenseter,Aslak Skarphedin, IL TV10:58:15 3192135 N
114Kjorstad,Sigurd Kongsli Harpefoss IL OP10:58:30 3149861 J
115Lund,Johannes Kaupanger IL SF10:58:45 3116365 J
116Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT10:59:00 3157930 N
117Fagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO10:59:15 3146339 J
118Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK10:59:30 3285079 J
119Strømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF10:59:45 3122900 J
120Melhus Hovik,Kristian Steinkjer SK NT11:00:00 3147592 N
121Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS11:00:15 3123395 J
122Vagle,Anders Haver Sandnes IL AR11:00:30 3144425 N
123Pollen,Roger Øye Førde IL SF11:00:45 3118999 J
124Heir,Marius Borge Fossum IF OS11:01:00 3142817 J
125Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT11:01:15 3159456 J
126Østvang,Bård Tolga IL HE11:01:30 3131703 J
127Holtklimpen,Amund Roterud IL OP11:01:45 3100450 J
128Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL AK11:02:00 3116498 J
129Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF11:02:15 3083599 J
130Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK11:02:30 3122124 J
131Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV11:02:45 3152105 J
132Andersen,Henrik NTG-L/ Stokke IL TV11:03:00 3100732 J
133Wiig,Hallvard Sirdal Ski Langrenn/ Sirdal Ski Langrenn AR11:03:15 3014305 J
134Nymoen,Håvard NTG-L/ Tolga IL HE11:03:30 3123122 J
135Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP11:03:45 3128287 J
136Hoel,Johan Åsen IL AK11:04:00 3121795 J
137Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE11:04:15 3136017 J
138Syrstad,Torleif Lundamo IL ST11:04:30 3142056 J
139Melsom,Borger Christopher Fossum IF OS11:04:45 3126455 J
140Turtveit,Vebjørn Voss IL HO11:05:00 3144631 J
141Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF OS11:05:15 3152238 J
142Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU11:05:30 3122249 J
143Lilleberg,Severin Byåsen IL ST11:05:45 3134426 J
144Vestli,Torstein Strandbygda IL HE11:06:00 3145752 J
145Reistad,Petter Bærums Verk IF OS11:06:15 3223054 J
146Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski OS11:06:30 3100682 J
147Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF OS11:06:45 3127651 J
148Hippe,Even Sæteren Bagn IL/ Team Valdres Ski OP11:07:00 3151073 J
149Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP11:07:15 3106770 J
150Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub OP11:07:30 3150752 J
151Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF11:07:45 3119849 N
152Grøstad,Sindre Nittedal IL AK11:08:00 3098258 J
153Haga,Magne Åsen IL AK11:08:15 3100385 J
154Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR11:08:30 3100120 J
155Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub OP11:08:45 3141488 J
Startliste K 18 år 5 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
160Karlseng,Agnes Lyn Ski/ Team Kollen OS11:11:00 3151404 J
161Hoel,Anne Kristin Valldal IL MR11:11:15 3134947 J
162Reinås,Anne Henriette MVS/ Fjell Skilag TR11:11:30 3145455 J
163Nordli,Marte Vang Skiløperforening HE11:11:45 3117165 J
164Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski TV11:12:00 3096153 J
165Mølmen,Dina Kristine Birkebeineren, IF BU11:12:15 3124625 J
166Rist,Ingrid Sortland og Omegn SK - Ski NO11:12:30 3125069 J
167Solbakken,Andrea Rustad IL/ Team Kollen OS11:12:45 3122017 J
168Pettersen,Fredrikke Molde og Omegn IF - Ski MR11:13:00 3109014 J
169Myrvoll,Tonje Rustad IL/ Team Kollen OS11:13:15 3115490 J
170Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub OP11:13:30 3117835 J
171Nilsen,Josefine Oddersjaa SSK AR11:13:45 3117785 J
172Sem,Marthe Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski TV11:14:00 3108727 J
173Skaarseth,Stine NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP11:14:15 3097730 J
174Paulsen,Pia Helene Rustad IL/ Team Kollen OS11:14:30 3119781 J
175Fornes,Trude Nonstad Ranheim SK ST11:14:45 3159639
176Kyte,Karoline Holsen Førde IL SF11:15:00 3151743 J
177Aasheim,Maren Ringkollen SK BU11:15:15 3098340 J
178Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL/ Team Kollen OS11:15:30 3107521 J
179Ravatn,Victoria Nittedal IL AK11:15:45 3088796 J
180Kristoffersen,Frida Strand Tromsø SK Langrenn TR11:16:00 3138930 J
181Valan,Åsa Balsvik Kirkenes & Omegn SK FI11:16:15 3097375 J
182Andersen,Tina Åslia Skilag HE11:16:30 3123973 J
183Ulvensøen,Anna Skoppum IL TV11:16:45 3045911 J
184Byfuglien,Marianne NTG-L/ MjøsSki HE11:17:00 3139086
185Kristoffersen,Elise MVS/ Skjelstadmark IL NT11:17:15 3144144 N
186Andersen,Tine Dahl Forsøk, IL FI11:17:30 3221728 J
187Heimdal,Eline NNS/ Bardu IL TR11:17:45 3099082 J
188Kant,Marte Kristin Hernes IL HE11:18:00 3098472 J
189Kvernmo,Kathrine NNS/ Bardu IL TR11:18:15 3141868 J
190Dehli,Marte Brøttum IL HE11:18:30 3219722 J
191Korsbrekke,Synne A. Rustad IL/ Team Kollen OS11:18:45 3118304 J
192Hole,Elisabeth Overvoll Stranda IL MR11:19:00 3030152 J
193Hvalbye,Inger Pernille Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP11:19:15 3100203 J
194Solbakken,Maja NTG-L/ Engerdal SP.kl. HE11:19:30 3117249 J
195Snortheim,Ida Sofie Gjerdrum IL - Ski AK11:19:45 3146495 J
196Sugaren,Sigrid Tolga IL HE11:20:00 3157880 J
197Rye,Mari Lauvhaug Skrautvål IL/ Team Valdres Ski OP11:20:15 3151826 J
198Knudsen,Oda Elisabeth Fana IL HO11:20:30 3194859 J
199Torgersen,Kristine K. Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP11:20:45 3110210 J
200Baarlid,Linn Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS11:21:00 3122165 J
201Haugnes,Sigrid Bårdsdatter MVS/ Frol IL NT11:21:15 3150653 J
202Hannestad,Ingrid Gjerdrum IL - Ski AK11:21:30 3244282 J
203Nordgården,Sigrid NTG-L/ Vestringen IL OP11:21:45 3120300 J
204Nordskar,Sylvia Thorson NTG-L/ Bærums Verk IF OS11:22:00 3115474 J
205Thygesen,Ingvild Skare HSG/ Korlevoll, IL HO11:22:15 3140514 J
206Røe,Ingeborg Treu Fossum IF OS11:22:30 3142916 J
207Skaar,Anna Kårstad Førde IL SF11:22:45 3122439 J
208Jevne,Karianne Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS11:23:00 3124997 J
209Solvoll,Oda Rustad IL/ Team Kollen OS11:23:15 3139243 J
210Blystad,Oda Hovelstuen Hamar SK HE11:23:30 3100526 J
211Grubbmo,Anne Lise Lierne IL NT11:23:45 3113032 J
212Bøgseth,Hanne Steinkjer SK NT11:24:00 3146511 J
213Svendby,Kine Hagelund NTG-L/ MjøsSki HE11:24:15 3119559 J
214Robertsen,Marit Kvaløysletta Skilag TR11:24:30 3142429 J
215Thyli,Mathilde Raufoss IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP11:24:45 3118270 J
Startliste K 17 år 5 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
220Nestås,Annvor Teigen Bulken IL HO11:26:15 3145620 J
221Alnæs,Anikken Gjerde NTG-L/ Gjerdrum IL - Ski AK11:26:30 3098688 J
222Engen,Elise Tvedt Holeværingen, IL Ski BU11:26:45 3131414 J
223Hanssen,Ellen Gyllan Ankenes SK TR11:27:00 3121001 J
224Gangsø,Marie Renee Sørum Svea Skilag/ Team Hadeland OP11:27:15 3330461 J
225Zomlot,Sara Leksvik IL NT11:27:30 3231057 J
226Heiberg,Madeleine Heming, IL - Ski OS11:27:45 3236239
227Myhre,Charlotte MVS/ IL Varden NT11:28:00 3124617 J
228Brautaset,Camilla Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS11:28:15 3158631 J
229Neraasen,Sigrid Bilstad Åsmarka IL HE11:28:30 3125044 J
230Ryen,Vilde Asker SK/ Team G-Sport Asker AK11:28:45 3115334 J
231Haugland,Kristin Strindheim IL ST11:29:00 3162146 J
232Nakstad,Ingeranne Strøm Byaasen Skiklub ST11:29:15 3145851 J
233Mestvedthagen,Marte Hemsedal IL BU11:29:30 3132842 J
234Frogh,Bettina Korgerud Holeværingen, IL Ski BU11:29:45 3148012 J
235Finne,Vilde Kolvereid IL NT11:30:00 3149598 J
236Sollid,Susanne Bardu IL TR11:30:15 3151784 J
237Guldvik,Mathilde Johnsdatter Roterud IL OP11:30:30 3108792 N
238Kvemo,Karen Anna Lierne IL NT11:30:45 3147618 J
239Snildalsli,Wenche Aune MVS/ Krokstadøra IL ST11:31:00 3158177 J
240Holstad,Agnes Vind IL OP11:31:15 3151149 J
241Riksaasen,Anniken Sofie Vågå IL OP11:31:30 3135043 N
242Skyttermoen,Nathalie Follebu SK OP11:31:45 3097466 J
243Hengebøl,Camilla Fossum IF OS11:32:00 3108586 J
244Helseth,Marte Nyløkken Ottestad IL HE11:32:15 3089653 J
245Nørstebø,Marie NTG-L/ Svene IL BU11:32:30 3166303 J
246Govasmark,Mia Steinkjer SK NT11:32:45 3140720 J
247Lerfaldet,Thea Kristine Holeværingen, IL Ski BU11:33:00 3111481 J
248Holum,Madelène Wanvik Melhus IL ST11:33:15 3220134 J
249Gussiås,Mari Støen NTG-L/ Molde og Omegn IF - Ski MR11:33:30 3089554 J
250Syvertsen,Christine Øiestad HSG/ Rygene IL AR11:33:45 3098811 J
251Normann,Ida Uvsløkk Børsa IL ST11:34:00 3152261
252Djukastein,Hege Bulken IL HO11:34:15 3128162 J
253Solberg,Kristin Stordal IL MR11:34:30 3122751 J
254Torsvik,Solveig Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO11:34:45 3148541 J
255Espnes,Hilde Senja Ski TR11:35:00 3321312 J
256Gresseth,Guro MVS/ IL Varden NT11:35:15 3141900 J
257Myhre,Synne Lyn Ski/ Team Kollen OS11:35:30 3323094 J
258Skansen,Marie Jakola Vadsø SK FI11:35:45 3097268 J
259Lussand Selheim,Signe Viljar, IL HO11:36:00 3141397 J
260Aksnes,Ingvild Leksdal IL NT11:36:15 3207677 J
261Moe,Jenny Andreassen Ås IL AK11:36:30 3131992 J
262Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI11:36:45 3096526 J
263Næss,Karoline Bjerke IL Ski AK11:37:00 3125689 J
264Sundsvik,Line MVS/ Frol IL NT11:37:15 3106572 J
265Berg,Marthe MVS/ Krokstadøra IL ST11:37:30 3222163 J
266Østnor,Hilde Lierne IL NT11:37:45 3150166 J
267Hansen,Mia Niskanen Polarstjernen, IL FI11:38:00 3089018 J
268Sollid,Charlotte Bardu IL TR11:38:15 3021813 J
269Dahlen,Helene Albertsen MVS/ Ekne IL NT11:38:30 3153483 J
270Sandsengen,Siri Rogne IL/ Team Valdres Ski OP11:38:45 3152196 J
271Hovd,Kathrine Gjørv Spillum IL NT11:39:00 3151818 J
272Gomnes,Emilie Slåtto Holeværingen, IL Ski BU11:39:15 3115383 J
273Udnæs,Eirin Christina Roland NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP11:39:30 3124542 J
274Jansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK OP11:39:45 3096443 J
275Hjelstuen,Kristin Lyn Ski/ Team Kollen OS11:40:00 3145729 J
276Langmo,Hege Ålen IL ST11:40:15 3151453 J
277Groseth,Julie Kristin Holeværingen, IL Ski BU11:40:30 3141702 J
278kildal,Ingvild Jardar IL AK11:40:45 3141736
279Løvlien,Ine Kirkenes & Omegn SK FI11:41:00 3096369 J
280Jensen,Marte HSG/ Runar, IL TV11:41:15 3049145 J
281Andersen,Aurora Solbakk Asker SK/ Team G-Sport Asker AK11:41:30 3123536 J
282Kongsten,Emilie Skimt AK11:41:45 3138195 J
283Tjetland,Renate Bergset Gjesdal IL/ Sirdal Ski Langrenn AR11:42:00 3120151 J
Startliste Kvinner senior 10 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
287Musgrave,Rosamund GBR GBR11:42:45 21
288Stensæter,Trude Harestua IL/ Team Hadeland OP11:43:00 3013521 J
289Merritt,Georgia Australia AUS11:43:15 14
290Heimdal,Ingrid Elise Krane Bardu IL TR11:43:30 3018207 J
291Storslett,Anne Moelven IL/ Team Sjusjøen HE11:43:45 3010725 J
292Moxnes,Eldbjørg Dirdal Gjerdrum IL - Ski AK11:44:00 3013620 J
293Baxter,Darcy Australia AUS11:44:15 16
294Phillips,Belinda Australia AUS11:44:30 17
295Hole,Anniken Hjellbakk Byåsen IL ST11:44:45 3020005 J
296Pedersen,Ida Gjermundshaug Nybygda IL HE11:45:00 3018637 J
297Nilsen,Inger Liv Bjerkreim Rustad IL OS11:45:15 3121308 J
298Grimmer,Lescinska Australia AUS11:45:30 15
299Bruland,Astrid Kjelsås IL - ski OS11:45:45 3017688 J
300Hegseth,Tove Ålen IL ST11:46:00 3024429 J
301Benum,Silje Dahl Byåsen IL/ Team Trøndelag ST11:46:15 3012523 J
302Pedersen,Hilde Gjermundshaug Nybygda IL HE11:46:30 3027505 N
303Watson,Aimee Australia AUS11:46:45 13
304Svendsen,Anna Tromsø SK Langrenn TR11:47:00 3019650 J
305Bøgseth,Tina Steinkjer SK/ Team NTNU NT11:47:15 3019031 J
306Bottomley,Esther Australia AUS11:47:30 12
307Ryen,Linn Mjøndalen IF BU11:47:45 3017209 J
308Goodwin,Liza Nordreisa IL TR11:48:00 3018017 J
309Andreassen,Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag TR11:48:15 3010592 J
310Steinsland,Solveig Vindbjart, IL/ Team Hovden AR11:48:30 J
311Andersen,Tove Rustad IL OS11:48:45 3014701 J
312Grønvoll,Maria Nysted Furuflaten IL TR11:49:00 3014420 J
313Myhre,Marthe Katrine Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP11:49:15 3015088 N
314Berg,Ella Gjømle Lyn Ski OS11:49:30 3010758 J
315Flugstad Østberg,Ingvild Gjøvik SK OP11:49:45 3013695 N
316Falla,Maiken Caspersen Gjerdrum IL - Ski AK11:50:00 3010873 J
317Stephen,Elizabeth USA USA11:50:15 35
318Stemland,Kristin Mürer Byåsen IL ST11:50:30 3015815 J
319Bjellånes,Karianne Gåsland Henning Skilag NT11:50:45 3012929 J
320Arritola,Morgan USA USA11:51:00 36
321Sargent,Ida USA USA11:51:15 32
322Jacobsen,Astrid Uhrenholdt Heming, IL - Ski OS11:51:30 3012879 J
323Slind,Silje Øyre Oppdal IL - ski/ Team Trøndelag ST11:51:45 3027620 J
324Slind,Astrid Øyre Oppdal IL - ski ST11:52:00 3027521 J
325Monrad-Hansen,Marte Heming, IL - Ski/ Team Sector Alarm OS11:52:15 3013448 N
326Lauvhaug,Hilde Skrautvål IL OP11:52:30 3012200 J
327Eide,Mari Øystre Slidre IL OP11:52:45 3024809 J
328Nydal,Britt Ingunn Njård/ Team Sector Alarm OS11:53:00 3012978 J
329Gausen,Kristin IL Varden/ Team Trøndelag NT11:53:15 3013059 J
330Braathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL/ Team Bolig OS11:53:30 3014826 J
331Harsem,Kathrine Rolsted Fossum IF/ Team Hovden OS11:53:45 3019098 J
332Staver,Tuva Toftdahl Heming, IL - Ski/ Team Sector Alarm OS11:54:00 3014495 J
333Bjornsen,Sadie USA USA11:54:15 33
Startliste K 19/20 år 10 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
337Slind,Kari Øyre Oppdal IL - ski ST11:55:45 3025061
338Kvåle,Barbro NTG-L/ Brandbu IF OP11:56:00 3123874 J
339Haga,Ragnhild Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS11:56:15 3022134 J
340Hyttehaug,Heidi Budal IL ST11:56:30 3090511 J
341Gausen,Julie Inderøy IL NT11:56:45 3014354 J
342Wangensteen,Maren Øystre Slidre IL OP11:57:00 3020179 J
343Amundsen,Andrea Fjæstad Mjøndalen IF BU11:57:15 3016169 J
344Markset,Anne-Tine Bul IL/ Team Kollen OS11:57:30 3090552 J
345Nakstad,Maria Strøm Byaasen Skiklub ST11:57:45 3016581 J
346Aksnes,Margunn Leksdal IL NT11:58:00 3010642 J
347Haugen,Tonje Uvsløkk Børsa IL ST11:58:15 3085628 J
348Aagaard,Tine Byaasen Skiklub ST11:58:30 3017944 J
349Skjoldli,Eirin Bulken IL HO11:58:45 3016417 J
350Myrseth,Merete MVS/ Øverbygd IL TR11:59:00 3084498 J
351Granrud,Britt Thorshaug Rendalen IL HE11:59:15 3090610 J
352Dalen,Tone HSG/ Vegårshei IL AR11:59:30 3019460 J
353Muren,Marit Njård/ Team Kollen OS11:59:45 3015138 J
354Grape,Lovise Tromsø SK Langrenn TR12:00:00 3139730 J
355Sandnes,Sigrun Olsen Raufoss IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP12:00:15 3128675 J
356Kalvå,Anne Kjersti Lundamo IL ST12:00:30 3092343 J
357Sørnes,Elise Øien Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS12:00:45 3088275 J
358Hagen,Martine Ek Bul IL/ Team Synnfjell OS12:01:00 3015005 J
359Karset,Ragnhild Hafsahl Vang Skiløperforening HE12:01:15 3119096 J
360Jegleim,Rannveig Gol IL BU12:01:30 3238862 J
361Kristoffersen,Emilie Alta IF FI12:01:45 3018256 J
362Fleten,Emilie Gol IL BU12:02:00 3085669
363Hagen,Elise Rivenes Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS12:02:15 3027422 J
364Breen,Trine NTG-L/ Gjerdrum IL - Ski AK12:02:30 3139748 J
365Madsen,Marianne Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS12:02:45 3097581 J
366Steinsli,Hanna Elise Leirådal IL NT12:03:00 3094687 J
367Sommer,Sylvi S. Njård/ Team Kollen OS12:03:15 3268448 J
368Jensen,Marthe Kobbersletten Gjerdrum IL - Ski AK12:03:30 3124377 N
369Fjose,Ingrid Voss IL HO12:03:45 3024882 N
370Sivertsen,Thora HSG/ Rygene IL AR12:04:00 3010196 J
371Enger,Kristine Vårnes Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP12:04:15 3090313 J
372Halvorsen,Marte Helene Bjørndal IF/ Team Kollen OS12:04:30 3109261 J
373Nilssen,Tonje Lerfald Grong IL NT12:04:45 3090214 J
374Breu,Anna Louise Hovden Sportsklubb AR12:05:00 45 J
375Tveito,Randi Voss IL HO12:05:15 3083474 J
376Sørmo,Marte Johanne Bossmo og Ytteren IL NO12:05:30 3093309 J
377Buhrkall,Vilde Haugan MVS/ Mosvik IL NT12:05:45 3089257 J
378Hildenes,Elisabeth Ida Eid IL SF12:06:00 3149267 J
379Iversen,Kjersti Vadsø SK FI12:06:15 3090990 J
380Moen,Kristine Klægstad Eiker-Kvikk, IF BU12:06:30 3124583 J
381Sandnes,Berit Røros IL ST12:06:45 3100229 J
382Gausen,Tonje Inderøy IL NT12:07:00 3093960 J
383Næss,Kristin Solhaug Byaasen Skiklub ST12:07:15 3016177 J
384Sandholt,Sina Lillehammer Skiklub OP12:07:30 3210382 N
385Sylten,Kari Mørkved Byaasen Skiklub ST12:07:45 3017787 J
386Fauchald,Ragnhild Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP12:08:00 3091642 J
387Diggins,Jessica USA USA12:08:15 34
388Moi,Vilde Naja Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS12:08:30 3090164 N
389Huber,Marion Rønning Tynset IF HE12:08:45 3029709 J
390Lehn,Martine Ranum Byaasen Skiklub ST12:09:00 3118023 J
391Haugen,Eirin Eiker-Kvikk, IF BU12:09:15 3092269 J
392Saupstad,Ingrid Kjelsås IL - ski OS12:09:30 3014164
393Kroken,Kathrine Lyngstad Vinje IL TV12:09:45 3027604 J
394Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub OP12:10:00 3123775 N
395Jørgensen,Anniken Inderøy IL NT12:10:15 3085586 J
396Rognstad,Audhild Bakken Søre Ål IL OP12:10:30 3019510 J
397Julsvoll,Victoria Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS12:10:45 3145828 N
398Skoglund,Marit Rønning Byåsen IL ST12:11:00 3089679 J
399Hengebøl,Cathrine Fossum IF OS12:11:15 3109642 J
400Stokken,Frida Byåsen IL ST12:11:30 3120532 J
401Lunde,Ina Hesjedal Voss IL HO12:11:45 3095833 J
Startliste M 18 år 10 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
406Gulbrandsen,Einar Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski/ Team Hadeland OP12:27:15 3151867 J
407Hole,Hans Kristian Hjellbakk Sunnylven IL MR12:27:30 3122678 J
408Ek,Aleksander Dyrberg Jutul IL AK12:27:45 3123908 J
409Simonsen,Erik MVS/ Fjellørnen IL ST12:28:00 3128030 J
410Eikrem,Daniel Tromsø SK Langrenn TR12:28:15 3110004 J
411Wicherski,Will NNN/ Nordreisa IL TR12:28:30 3015377
412Elieson,Markus Horn Oddersjaa SSK AR12:28:45 3141918 J
413Wessel,Per Christian Heming, IL - Ski OS12:29:00 44 N
414Ludvigsen,Petter Sturla Konnerud IL BU12:29:15 3121118 J
415Aunli,Lars Ove MVS/ Kyrksæterøra IL ST12:29:30 3094521 J
416Rosenberg,Jon Ludvik Dæhlie Skedsmo SK AK12:29:45 3321783 J
417Håland,Endre Nyberg Sandnes IL/ Sirdal Ski Langrenn AR12:30:00 3140191 J
418Granseth,Robert Lillehammer Skiklub OP12:30:15 3128063 J
419Sørensen,Terje Magnus B. Byåsen IL ST12:30:30 3150406 J
420Løkkeborg,Johannes Alnes Emblem IL MR12:30:45 3100260 J
421Kregnes,Olav MVS/ Trønder-Lyn IL ST12:31:00 3019601 J
422Fosheim,Eivind Knutsson Skrautvål IL/ Team Valdres Ski OP12:31:15 3159522 J
423Jensås,Lars Peder Ålen IL ST12:31:30 3151479 J
424Finne,Eirik Viking, TIF HO12:31:45 3096807 J
425Reitan,Sondre MVS/ Stjørdals-Blink, IL NT12:32:00 3115672 J
426Hasle,Martin R. H. NTG-G/ Nesodden IF - Ski AK12:32:15 3124120 J
427Lippert,Henrik NTG-G/ Trøsken IL ØF12:32:30 3124013 J
428Bø,Andreas Hovde Lom IL OP12:32:45 3135811 J
429Sveinsson,Jørgen Andersen Njård OS12:33:00 3236338 J
430Tysseland,Sondre Samnanger IL HO12:33:15 3162112 J
431Myrvoll,Bjørnar Rustad IL/ Team Kollen OS12:33:30 3096138 J
432Strand,Jørgen Gulset IF/ Team Grenland Ski TV12:33:45 43
433Danielsen,Joakim Byåsen IL ST12:34:00 3099280 J
434Mysen,Eirik Oseberg Skilag TV12:34:15 3220589 J
435Rokkerud,Espen Strømmen og Lillestrøm SK AK12:34:30 3119385 J
436Christensen,Magnus Oppegård IL AK12:34:45 3140738 J
437Kolbjørnsgard,Magnar Ål IL BU12:35:00 3193877 N
438Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb TV12:35:15 3151560 N
439Dalby,Håvard Ottestad IL HE12:35:30 3130432 J
440Wass,Andreas Kjesbu Stiklestad IL NT12:35:45 3195567 J
441Folkvord,Ingvar HSG/ Sandnes IL AR12:36:00 3130028 J
442Vikestad,Fabian NTG-G/ Varteig IL ØF12:36:15 3140266 N
443Frøshaug,Hans-Ola Båstad IL, Ski ØF12:36:30 3134277 N
444Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening HE12:36:45 3121993 J
445Solvang,Eirik Innstrandens IL NO12:37:00 3131794 J
446Eckhoff,Torjus Solheim Bærums Verk IF OS12:37:15 3122470 J
447Sulland,Martin Holeværingen, IL Ski BU12:37:30 3227477 J
448Waltenberg,Marius NNS/ Lyngen/Karnes IL TR12:37:45 3141041 J
449Vik,Morten Nordahl Strømmen og Lillestrøm SK AK12:38:00 3143245 J
450Christensen,Ola Kornerud Konnerud IL BU12:38:15 3121985 J
451Lundanes,Bjørn Emblem IL MR12:38:30 3097318 J
452Sørum,Jørgen Stange Bærums Verk IF OS12:38:45 3140704 J
453Seim,Øyvind Hol IL BU12:39:00 3089158 J
454Røssum,Ola Esten Kvam IL OP12:39:15 3322443 J
455Pettersen,Martin MVS/ Malvik IL ST12:39:30 3118312 J
456Bakken,Tarjei Strindheim IL ST12:39:45 3148772 J
457Grøvdal,Fredrik Lyn Ski/ Team Kollen OS12:40:00 3159118 J
458Holbæk,Ole Vindbjart, IL AR12:40:15 3024957 J
459Hopen,Didrik Konnerud IL BU12:40:30 3119864 J
460Siljebråten,Mikal NNS/ Bardu IL TR12:40:45 3142213 J
461Rolandsen,Ruben Fauske IL NO12:41:00 3098951 J
462Ellingsen,Jonas Hamar SK HE12:41:15 3151156 J
463Hoffsbakken,Erik K Biri IL OP12:41:30 3016730 J
464Bratvedt,Øyvind Asker SK/ Team G-Sport Asker AK12:41:45 3141710 J
465Gulbrandsen,Mattis Fossum IF OS12:42:00 3081809 J
466Kalager,Harald Asker SK/ Team G-Sport Asker AK12:42:15 3117264 J
467Riseth,Martin Byåsen IL ST12:42:30 3145422 J
468Celius,Brage Driv IL/ Team Synnfjell AK12:42:45 3124880 J
469Sundsvik,Espen MVS/ Frol IL NT12:43:00 3105913 J
470Eikeland,Odin Foldvik Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI12:43:15 3096252 J
471Vedvik,Emil MVS/ Ranheim SK ST12:43:30 3337300 J
472Iversen,Mats MVS/ IL Varden NT12:43:45 3124567 J
473Grønvold,Sondre Lyn Ski/ Team Kollen OS12:44:00 3281953 J
474Bø,Gaute Hovde Lom IL OP12:44:15 3149739 J
475Nesvold,Ola Ålen IL ST12:44:30 3024353 J
476Schiøtz,Øystein Oppen Svea Skilag/ Team Hadeland OP12:44:45 3152170 J
477Hustad,Jørgen NTG-L/ Gjerdrum IL - Ski AK12:45:00 3143237 J
478Engan,Sondre Strindheim IL ST12:45:15 3325750 J
479Andersen,Kristian Tobias Konnerud IL BU12:45:30 3120334 J
480Bjerkrheim,Kjetil Andre Nesbyen IL BU12:45:45 3152055 N
481Ringen,Anton Killi MVS/ Selbu IL ST12:46:00 3117850 J
482Gunnulfsen,Mikael Hei, IL - Ski/ Team Grenland Ski TV12:46:15 3220290 J
483Gudmundsson,Larus Pall Sortland og Omegn SK - Ski NO12:46:30 3151198 J
484Bjerklund,Fredrik Stensvold Øyer-Tretten IF OP12:46:45 3135266 J
485Nordby,Gaute Wiig Njård/ Team Kollen OS12:47:00 3147436 J
486Sommerseth,Martin Lysø Byåsen IL ST12:47:15 3147055 N
487Humphries,Sam Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS12:47:30 3330891 N
488Skraastad,Lars Erik Tiset Bærums Verk IF OS12:47:45 3126976 J
489Karlsen,Steinar Fjellblom IL/ Team Valdres Ski OP12:48:00 3198728 J
490Asdøl,Eirik IL Jardar AK12:48:15 3121134 J
491Von Essen,Thomas Andre NTG-G/ Spydeberg IL ØF12:48:30 3123270 J
492Lie,Fredrik Stokke IL TV12:48:45 3132198 J
493Thormodsen,Stig Svea Skilag/ Team Hadeland OP12:49:00 3215746 J
494Sorsell,Emil Myrvang Storforshei IF NO12:49:15 3117934 J
495Erikstein,Kjell Einar HSG/ Vinje IL TV12:49:30 3122553 J
496Meløy,Jakob Hafslo IL SF12:49:45 3150141 J
497Haughem,Stian Runar, IL TV12:50:00 3122603 J
498Mauer,Jostein Sollihagen Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS12:50:15 3128980 J
499Hestad,Simen Team Valdres Ski/ Team Valdres Ski OP12:50:30 3169117 J
500Gustavsen,Magnus MVS/ Nessegutten, SPK NT12:50:45 3115557 J
501Lid,Arne Moen HSG/ Høydalsmo IL TV12:51:00 3089497 J
502Smedås,Ola Viken Hamar SK HE12:51:15 3134681 J
503Lamøy,Kristoffer Åsen IL AK12:51:30 3142247 J
504Nilsen,Vegard Bjerkreim NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP12:51:45 3099181 J
505Reigstad,Ola Braathen Osterøy IL HO12:52:00 3205788 J
506Finne,Martin Korlevoll, IL HO12:52:15 3105855 N
507Myhren,Terje Sokna IL ST12:52:30 3159084 J
508Heggøy,Marius Viking, TIF HO12:52:45 3108412 J
509Amundsen,Jonas Nes Ski AK12:53:00 3122272 J
510Drivenes,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO12:53:15 3133360 J
511Benonisen,Sebastian Steinkjer SK NT12:53:30 3146990 J
512Fjone,Hallvard Riseth Steinkjer SK NT12:53:45 3144557 J
513Hoem,Vegard MVS/ Skogn IL NT12:54:00 3012093 J
514Mathisen,Runar Skaug HSG/ Vinje IL TV12:54:15 3123080 J
515Tosterud,Ola Kristoffer Nes Ski AK12:54:30 3230497 J
516Danielsen,Eirik Gjerdrum IL - Ski AK12:54:45 3330842 J
517Grut,Ingebrigt Rennebu IL ST12:55:00 3142791 J
518Lingaas,Jens-olaf Breivik Lyn Ski OS12:55:15 3152311 J
519Sandsnes,Svein Erik Oppegård IL AK12:55:30 3285509 J
520Elvebakk,Sondre Bjørgum IL HO12:55:45 3176153 J
521Bigelow,Magnus Voss IL HO12:56:00 55 N
522Fjell,Anders Konnerud IL BU12:56:15 3099611 J
523Moholt,Even Ålen IL ST12:56:30 3024114 J
524Ulekleiv,Øystein Dombås IL OP12:56:45 3134848 N
525Trollebø,Dag Frode Njård/ Team Kollen OS12:57:00 3139318 J
526Suhr,Bjørn Vidar Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI12:57:15 3096518 J
527Stensås,Anders Lundamo IL ST12:57:30 3158243
528Røen,Lars Bakken Rindals-Troll, IK ST12:57:45 3119658 J
529Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski/ Team Kollen OS12:58:00 3216702 J
530Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS12:58:15 3096187 J
531Andersen,Peter Kirkenes & Omegn SK FI12:58:30 3123742 J
532Hermanrud,Rolf Christian Njård/ Team Kollen OS12:58:45 3152097 J
533Haga,Håvard Åsen IL AK12:59:00 3098308 J
534Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP12:59:15 3015641 J
535Andersen,Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski/ Team Kollen OS12:59:30 3356243 J
536Hattestad,Ole Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP12:59:45 3089562
537Torgersen,Jens Gunnar Asker SK/ Team G-Sport Asker AK13:00:00 3089505 J
538Nilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski NO13:00:15 3124401 J
539Muren,Lars Maukon Njård/ Team Kollen OS13:00:30 3125101 J
540Hundseth,Johan Kolvereid IL NT13:00:45 3149341
541Hagerup,Johannes Sørli Lyn Ski OS13:01:00 3040763 J
542Luchsinger,Tommi NTG-L/ Bever'n, IL BU13:01:15 3123445 J
543Løchting,Sindre Strandbygda IL HE13:01:30 3141470 J
544Fossli,Sondre Turvoll Hokksund IL BU13:01:45 3097052 J
545Hugsted,Sondre Bergan Bærums Verk IF OS13:02:00 3121886 J
546Løfald,Gjermund MVS/ Rindals-Troll, IK ST13:02:15 3150240 J
Startliste Menn senior 15 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
550Platt,Simon James GBR GBR13:17:00 20
551Nordby,Sindre Wiig Njård/ Team Sector Alarm OS13:17:15 3017423 J
552Rogstad,Jostein Skrautvål IL OP13:17:30 3025749 N
553Gjøsæter,Eirik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO13:17:45 60 J
554Vister,Joakim Skirbekk Bækkelagets SK OS13:18:00 3016060 J
555Støvset,Kim-Andre Skjerstad IL NO13:18:15 3343266 N
556Bohinen,Ørjan Lødingen IL NO13:18:30 3012028 J
557Hagen,Trond Wiggo Rustad IL OS13:18:45 3177417 J
558Sæther,Jonas Henning Skilag NT13:19:00 3011509 J
559Godø,Vegard Emblem IL MR13:19:15 3015849 J
560Halseth,Petter Torås Steinkjer SK NT13:19:30 3020237 J
561Bjørgen,Per Egil Trønder-Lyn IL ST13:19:45 3125085 N
562Bækken,Simen Strindheim IL ST13:20:00 3012903 J
563Lunde,Daniel Harestua IL/ Team Valdres Ski OP13:20:15 3013364 J
564Aalberg,Jonas Berglund Njård OS13:20:30 3010691 N
565Austefjord,Sigurd Imås, IL AR13:20:45 3025921 J
566Egge,Vegard Kjøs Lillehammer Skiklub OP13:21:00 3027299
567Watson,Ewan Australia AUS13:21:15 9
568Stenseth,Lars Vang Skiløperforening HE13:21:30 3019700 J
569Skar,Vegard Bjørnestad Bærums Verk IF OS13:21:45 56
570Bergan,Håvard Hegg Lødingen IL NO13:22:00 3136181 J
571Spiller,Leon Australia AUS13:22:15 10
572Gjedrem,Hans Martin Valldal IL MR13:22:30 3025798 J
573Iversen,Kim Daniel IL Hållingen NT13:22:45 3026838 J
574Grimmer,Nick Australia AUS13:23:00 6
575Steen,Tobias Vik Bækkelagets SK OS13:23:15 3140373 J
576Svingheim,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski/ Team Hadeland OP13:23:30 3014875 J
577Røe,Åsmund Treu Fossum IF OS13:23:45 3014958 J
578Westgaard,Christian Oppegård IL AK13:24:00 3018827 J
579Flaaøien,Kenneth Klæbu IL ST13:24:15 3014511 J
580Fenne,Thomas Voss IL HO13:24:30 3028826 N
581Kveli,Espen Lierne IL NT13:24:45 3010360 J
582Nygaard,Andreas Burfjord IL TR13:25:00 3016151 J
583Johansson,Adam IFK Mora SK SWE13:25:15
584Geving,Marius S. Byåsen IL ST13:25:30 3016458 N
585Van Der Ploeg,Mark Australia AUS13:25:45 7
586Helgesen Einvik,Kenneth Alta IF FI13:26:00 N
587Solli,Tarjei Skogn IL NT13:26:15 3013984 J
588Kvernstad,Eirik Kyrksæterøra IL ST13:26:30 3017019 J
589Jensen,Ludvig Søgnen Bærums Verk IF OS13:26:45 3017753 N
590Korsmo,Frode Moelven IL/ Team Sjusjøen HE13:27:00 3017191 J
591Wiseth,Marcus Schei Steinkjer SK NT13:27:15 3010014 J
592Prestsæter,Sjur Lillehammer Skiklub OP13:27:30 3014131 J
593Struksnæs,Henrik Kjelsås IL - ski OS13:27:45 3013547 J
594Sætre,Erlend Skippervik Forsøk, IL FI13:28:00 3032083 J
595Bakkhaug,Magnus Schei Mosvik IL NT13:28:15 3010857 J
596Fenre,Mathis Dahl Heming, IL - Ski OS13:28:30 3013786 J
597Skogstad,Ole Hartvik Lundamo IL ST13:28:45 3011483 J
598Høydahl,Sigve Fredrik Bærums Verk IF OS13:29:00 3016631 N
599Moholt,Magnus Ålen IL ST13:29:15 3024445 J
600Darlington,Chris Australia AUS13:29:30 8
601Fenre,Tobias Dahl Røa IL/ Team Hovden OS13:29:45 3011582 J
602Moe,Ola Erik Heen Gjerdrum IL - Ski AK13:30:00 3015633 J
603Børsheim,Torjus Lillehammer Skiklub OP13:30:15 3020260 J
604Fines,Ola Berg Strindheim IL ST13:30:30 3010071 J
605Falla,Marius Caspersen Gjerdrum IL - Ski AK13:30:45 3321163 J
606Ødegård,Rune Malo Molde og Omegn IF - Ski MR13:31:00 3027877 J
607Hyttehaug,Lars Budal IL ST13:31:15 3017977 J
608Haugen,Baard Erik Rustad IL OS13:31:30 3011012 J
609Hanssen,John Christian D. Asker SK/ Team G-Sport Asker AK13:31:45 3012796 J
610Upadhyay,Varun Høybråten og Stovner IL OS13:32:00 3014636 J
611Hammer,Kristian Riseth Byåsen IL ST13:32:15 3015690 J
612Knutsen,Eivind Oddersjaa SSK/ Sirdal Ski Langrenn AR13:32:30 3018520 J
613Vannebo,Morten Steinkjer SK NT13:32:45 3020088 N
614Jensen,Vegar Hattestad Ørje IL ØF13:33:00 3022209 J
615Mikkelsen,Espen Vadsø SK FI13:33:15 3019577 J
616Callesen,Christoffer Asker SK AK13:33:30 3018462 N
617Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO13:33:45 3014842 J
618Bakkene,Eivind Øystre Slidre IL/ Team Synnfjell OP13:34:00 3024924 J
619Aaland,Reinar Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen HE13:34:15 3014818 J
620Hallén,Stian Kjelsås IL - ski OS13:34:30 3014081 N
621Høgnes,Lars Ringkollen SK BU13:34:45 3015286 J
622Watson,Callum Australia AUS13:35:00 4
623Skinstad,Petter Soleng Vind IL/ Team Norgeshus OP13:35:15 3024130 J
624Paulsen,Steffen Sæterhagen Rustad IL OS13:35:30 3032992 J
625Undebakke,Vidar Strindheim IL ST13:35:45 3011772 J
626Pettersen,Morten Harjo Vadsø SK FI13:36:00 3018835 J
627Bjertnæs,Jens Jevnaker Idrettsforening Ski/ Team Hadeland OP13:36:15 3018348 J
628Telebond,Eirik Klæbu IL/ Team NTNU ST13:36:30 3014180 J
629Klemoen,Eivind Bul IL/ Team Synnfjell OS13:36:45 3019239 J
630Gundersen,Tore Martin Søbak Lillehammer Skiklub/ Team Birken OP13:37:00 3020534 J
631Hamilton,Simeon USA USA13:37:15 27
632Thyli,Vetle Raufoss IL/ Team Norgeshus OP13:37:30 3013232 J
633Dahl,Svein Halvor Skarphedin, IL/ Team Hovden TV13:37:45 3025665 J
634Berdal,Tore Bjørseth Byåsen IL/ Team NTNU ST13:38:00 3014693 J
635Mæhlum,Nils Einar Brøttum IL/ Team Sjusjøen HE13:38:15 3016656 J
636Andersen,Remi Bækkelagets SK OS13:38:30 3017647 J
637Brandsdal,Eirik Kjelsås IL - ski OS13:38:45 3013950 J
638Byggland,Ånund Lid Høydalsmo IL/ Team Hovden TV13:39:00 3016813 J
639Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL OS13:39:15 3014537 J
640Djupvik,Roger Aa Fjellhug / Vereide - Hyen SK/ Team Manpower SF13:39:30 3015344 J
641Eliassen,Petter Byåsen IL ST13:39:45 3015112 J
642Hoffman,Noah USA USA13:40:00 30
643Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen IL/ Team Trøndelag ST13:40:15 3015872 J
644Post,Arne Kjelsås IL - ski OS13:40:30 3015153 J
645Rennemo,Anders Tettli Leksvik IL NT13:40:45 3010790 J
646Rennemo,Kristian Tettli Leksvik IL NT13:41:00 3012945
647Andersen,Martin Engerdal SP.kl./ Team Norgeshus HE13:41:15 3014982 J
648Berge,Harald Byåsen IL/ Team Norgeshus ST13:41:30 3052321 J
649Gløersen,Øyvind Rustad IL OS13:41:45 3017621 J
650Sim,Ben Australia AUS13:42:00 5
651Nydal,Hallvard Moian Njård/ Team Sector Alarm OS13:42:15 3106374 J
652Eilifsen,Morten Henning Skilag/ Team Manpower NT13:42:30 3013802 J
653Ouren,Geir Ludvig Aasen Oddersjaa SSK AR13:42:45 3027513 J
654Sveen,Simen Andreas Ring IL/ Team Sjusjøen HE13:43:00 3010451 J
655Hammer,Martin Steinkjer SK NT13:43:15 3015435 J
656Markset,Kjell-christian B Koll IL/ Team OSO Hotwater OS13:43:30 3016557 J
657Golberg,Pål Gol IL BU13:43:45 3026705 J
659Pedersen,Morten Eide Lillehammer Skiklub/ Team Birken OP13:44:15 61
660Hoff,Erlend Medkila SL TR13:44:30 3014479 J
661Northug,Tomas Strindheim IL ST13:44:45 3081866 J
662Fjeld,Øyvind Moen Kjelsås IL - ski/ Team NTNU OS13:45:00 3010915 J
663Vestbø,Thomas Vindafjord IL/ Team Hovden AR13:45:15 3024403 J
664Olsen,Eirik Kurland ROS, IL/ Team Manpower BU13:45:30 3100237 J
665Newell,Andrew USA USA13:45:45 26
666Bjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub/ Team Birken OP13:46:00 3010170 J
667Kolstad,Jonas Austmo Henning Skilag NT13:46:15 3013174 J
668Thygesen,Torgeir Skare Korlevoll, IL/ Team Hovden HO13:46:30 3012895 J
669Elliott,Tad USA USA13:46:45 31
670Braathen,Jørgen Høybråten og Stovner IL/ Team NTNU OS13:47:00 3014628 J
671Bach,Ole-Marius Byåsen IL/ Team Manpower ST13:47:15 3013927
672Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad IL OS13:47:30 3011335 J
673Musgrave,Andrew Hovden Sportsklubb/ Team Hovden AR13:47:45 3286127 N
674Odsæter,Lars Vingli Lillehammer Skiklub/ Team NTNU OP13:48:00 3015179 J
675Ulsund,Einar Askevold Byåsen IL/ Team NTNU ST13:48:15 3012754 J
676Lorentsen,Eirik Henning Skilag NT13:48:30 3012952 J
677Nygård,Per Kristian Vestre Spone IF BU13:48:45 3247186 J
678Ansnes,Ronny Fredrik Klæbu IL/ Team Trøndelag ST13:49:00 3013893 J
Startliste M 19/20 år 15 km friReturn
Startnr Navn Klubb                 LandTidBrikke Lisens
680Strandvik,Frode Aas Steinkjer SK NT13:50:30 3123338
681Øygard,Eivind Jølster IL SF13:50:45 3141108
682Madsgård,Mads Granrud Konnerud IL BU13:51:00 3012960
683Eriksrud,Ole Vidar Konnerud IL BU13:51:15 3080058 J
684Brovold,Erik Bergfall Tynset IF HE13:51:30 3019981 J
685Lanes,Simen Oseberg Skilag TV13:51:45 3011632 J
686Hammerlund,Sindre Sætre Asker SK/ Team G-Sport Asker AK13:52:00 3115516 J
687Christiansen,Vetle Sjåstad NTG-G/ Geilo IL BU13:52:15 3086402
688Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK OP13:52:30 3012085 J
689Aune,Pål Trøan Steinkjer SK NT13:52:45 3028206 J
690Fossli,Endre Hokksund IL BU13:53:00 3010493 J
691Frorud,Espen Udjus HSG/ Skiptvet IL ØF13:53:15 3017373 J
692Grave,Nils Magnus Bøen Korlevoll, IL HO13:53:30 3013588 J
693Thoner,Halvor Korbøl Slåstad IL/ Team Odal HE13:53:45 3017498 J
694Østnor,Torstein Lierne IL NT13:54:00 3011533 J
695Palm,Sindre Odberg Spydeberg IL ØF13:54:15 3124781 J
696Skar,Sindre Bjørnestad Bærums Verk IF OS13:54:30 3122561 J
697Iversen,Emil MVS/ IL Varden NT13:54:45 3013166 J
698Ofstad,Henning Andre Bardu IL TR13:55:00 3018413 J
699Ramstad,Håkon Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP13:55:15 3016086 J
700Selvig,Sindre Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS13:55:30 3217403 J
701Nydal,Erlend Moian Njård/ Team Kollen OS13:55:45 3099561 J
702Bødtker,Anders HSG/ Korlevoll, IL HO13:56:00 3016201 J
703Vestmo,Gisle Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS13:56:15 3010774 J
704Hillestad,Andreas Konnerud IL BU13:56:30 3019056
705Rundgreen,Mathias Byaasen Skiklub ST13:56:45 3017712 J
706Løfald,Hallvard MVS/ Rindals-Troll, IK ST13:57:00 3090396 J
707Strøm,Mads Ek Bærums Verk IF OS13:57:15 3016367 J
708Stock,Daniel Vadsø SK FI13:57:30 3121530 J
709Schwencke,Fredrik Lyn Ski/ Team Kollen OS13:57:45 3122132 J
710Frorud,Jonas Udjus HSG/ Skiptvet IL ØF13:58:00 3095007 J
711Bakke,Eirik Lillomarka SK/ Team Kollen OS13:58:15 3013034 J
712Høst,Anders Mølmen Lyn Ski/ Team Kollen OS13:58:30 3010808 J
713Blindheim,Petter Maurseth Bulken IL HO13:58:45 3099066 J
714Skaug,Joakim Granlund NTG-G/ Stokke IL TV13:59:00 3146768 J
715Mikkelsen,Martin MVS/ Medkila SL TR13:59:15 3090743 J
716Salmon,Martin Haugan Heddal IL TV13:59:30 3080132 J
717Dramdal-Borge,Eirik Svene IL BU13:59:45 3026051 N
718Handeland,Sondre Sauda IL AR14:00:00 3096427 J
719Fosnæs,Eirik Fossum IF OS14:00:15 3132818 J
720Skogstad,Per Harald Lundamo IL ST14:00:30 3121480 J
721Husom,Erland Kirkebøen Lillehammer Skiklub OP14:00:45 3121498 J
722Nilsen,Gjermund NTG-L/ Gran IL/ Team Hadeland OP14:01:00 3100435 J
723Holthe,Fredrik Byåsen IL ST14:01:15 3100492 N
724Kvernevik,Thor Emil Vang Skiløperforening HE14:01:30 3063104 J
725Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL/ Team Kollen OS14:01:45 3085479 J
726Grimstvedt,Andreas NTG-L/ Fossum IF OS14:02:00 3083920
727Aaland,Olav Erling Sunnylven IL MR14:02:15 3121407 J
728Moxnes,Einar Flaktveit Viking, TIF HO14:02:30 3024460 J
729Christensen,Herman Kornerud Konnerud IL BU14:02:45 J
730Helgemo,Andreas Byåsen IL ST14:03:00 3096195 J
731Flått,Gøran IL Hållingen NT14:03:15 3090693 J
732Mjelde,Eirik Osterøy IL HO14:03:30 3096492 J
733Løkkeborg,Tryg-arne Alnes Emblem IL MR14:03:45 3017902 J
734Sveen,Kristian MVS/ Innstrandens IL NO14:04:00 3012838 J
735Kabbe,Ole-Henrik Bærums Verk IF OS14:04:15 3017795 J
736Grav,Jørgen Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS14:04:30 3097490 J
737Voreland,Thomas Ringkollen SK BU14:04:45 3122967 J
738Hovland,Magnus Hatlestad IL Jardar AK14:05:00 3298049 J
739Skardal,Tore Polarstjernen, IL FI14:05:15 3100393 J
740Hosøy,Emil Osterøy IL HO14:05:30 3119542 J
741Vike,Ingar Fauskrud Lismarka Skilag/ Team Sjusjøen HE14:05:45 48 J
742Hjelstuen,Håkon Lyn Ski/ Team Kollen OS14:06:00 3118197 J
743Stokke,Eivind Rosseland HSG/ Åseral IL AR14:06:15 3099579 J
744Frogner,Audun Sveen Vang Skiløperforening HE14:06:30 3019411 J
745Jevnaker,Anders Bøe Raufoss IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP14:06:45 3108644 J
746Barland,Jørgen HSG/ Sannidal IL TV14:07:00 3011319 J
747Pettersen,Joachim Strømmen og Lillestrøm SK AK14:07:15 3010295 J
748Unhjem-Teigenes,Henrik Bærums Verk IF OS14:07:30 3015948 J
749Bråten,Erik NTG-G/ Rustad IL OS14:07:45 3118007 J
750Gabrielsen,Sjur Obrestad Sandnes IL AR14:08:00 51 J
751Stenberg,Are Martin Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS14:08:15 3014289 J
752Døble,Andreas Oddersjaa SSK AR14:08:30 3112000 J
753Thrygg,Markus IL Jardar AK14:08:45 3211331 J
754Eriksrud,Lars Kåsine Rustad IL/ Team Kollen OS14:09:00 3018546 J
755Stubbe,Erland Vedeler Njård/ Team Kollen OS14:09:15 3092442 J
756Dyrdal,Torkjell MVS/ Selbu IL ST14:09:30 3012150 J
757Gunhildstad,Simen Ivrig, IL TV14:09:45 3121597 J
758Stenslet,Daniel Åsen IL AK14:10:00 3099322 J
759Lie,Sturla Viking, TIF HO14:10:15 3091964 J
760Smith,Callum HSG/ Hovden Sportsklubb AR14:10:30 58
761Oldervoll,Sondre Byåsen IL ST14:10:45 3015401 J
762Kjellstadli,Andreas Skoppum IL TV14:11:00 53 J
763Jones,Robert Australia AUS14:11:15 11
764Skavlan,Anders Molander Lyn Ski/ Team Kollen OS14:11:30 3014867 J
765Børnick,Daniel Konnerud IL BU14:11:45 3014545 J
766Kittelsrud,Anders Jevnaker Idrettsforening Ski/ Team Hadeland OP14:12:00 3020021 J
767Grinna,Jørgen Thorrud NTG-L/ Hokksund IL BU14:12:15 3090719 J
768Hagen,Carl Fredrik Rustad IL OS14:12:30 3337722 N
769Fagerås,Sondre Jakobsen Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS14:12:45 3123148 J
770Lundene,Magnus Strømmen og Lillestrøm SK AK14:13:00 3117306 J
771Hammer,Johan Riseth Børsa IL ST14:13:15 3015120 J
772Hegrenes,Martin Førde IL SF14:13:30 3014412 J
773Wold,Asbjørn Vik IL SF14:13:45 3029386 J
774Støten,Sindre Rustad IL OS14:14:00 3315884 J
775Nilsen,Håkon Abrahamsen Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI14:14:15 3214335 J
776Klemetsdal,Øystein S Asker SK/ Team G-Sport Asker AK14:14:30 3027646 J
777Elieson,Morten Horn Oddersjaa SSK AR14:14:45 3011947 J
778Sandvold,Sverre Turter Lyn Ski/ Team Kollen OS14:15:00 3120912 J
779Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening HE14:15:15 3089646 J
780Davis,Skyler USA USA14:15:30 29
781Gifstad,Thomas Oppegård IL AK14:15:45 3097631 J
782Hoelgaard,Stian Gjesdal IL/ Sirdal Ski Langrenn AR14:16:00 3013414 J
783Mandal Johansen,Vegard Byåsen IL ST14:16:15 3216181 N
784Bøgseth,Ludvig Østerås Steinkjer SK NT14:16:30 3208741 J
785Grepperud,Halvor Rustad IL/ Team Kollen OS14:16:45 3131711 J
786Ankersen,Kristian Oseberg Skilag TV14:17:00 3011822 J
787Benestad,Sindre Lysne Fossum IF OS14:17:15 3097557 J
788Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE14:17:30 3092046 J
789Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL/ Team Solør Ski HE14:17:45 3035581 J
790Christensen,Carsten Voss IL HO14:18:00 3024320 J
791Høgset,Sindre HSG/ Vinje IL TV14:18:15 3103447 J
792Underdal,Sondre Gårdsrud Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS14:18:30 3014917 J
793Karlstad,Håkon Gjerdrum IL - Ski AK14:18:45 3015385 J
794Sveen,Pål Bilit Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP14:19:00 3088879 J
795Amundsen,Tarjei Samnøy Viking, TIF HO14:19:15 3224474 J
796Myroldhaug,Sondre Bærums Verk IF OS14:19:30 3016342 J
797Wangensteen,Ole Gunnar NTG-G/ Fjellblom IL OP14:19:45 3080942 J
798Moe,Eivind Sundset Byaasen Skiklub ST14:20:00 3018090 J
799Dahlen,Thomas Albertsen MVS/ IL Varden NT14:20:15 3015914 J
800Svela,Per Helleland IL AR14:20:30 3086196
801Evjestad,Thomas S NTG-L/ IL Bjørn SF14:20:45 3100708 J
802Haugen,Gaute Solem Selbu IL ST14:21:00 3017597 J
803Holbæk,Andre Vindbjart, IL AR14:21:15 3024510
804Lie,Håkon HSG/ Åmdal IL TV14:21:30 3091709 J
805Nyvoll,Michael Tromsø SK Langrenn TR14:21:45 3353232 J
806Lycke,Ivar IL Jardar AK14:22:00 3087624 J
807Bye Brevik,Jørgen Strindheim IL ST14:22:15 3019676 J
808Wahl,Anders ROS, IL BU14:22:30 3017357 J
809Mikalsen,Fredrik Konnerud IL BU14:22:45 3027653 J
810Langdal,Preben Oppegård IL AK14:23:00 3097102 J
811Bjørknes,Ove Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI14:23:15 3016623 J
812Bakken,Emil Dragvik MVS/ Fjell Skilag TR14:23:30 3083680 J
813Tuveng,Martin Berg Nansen, IL HE14:23:45 3115789 J
814Andersen,Emil Oliver Konnerud IL BU14:24:00 3330644 J
815Skogstad,Tor Håkon Lundamo IL ST14:24:15 3118841 J
816Kristiansen,Brian Otterdal MVS/ Runar, IL TV14:24:30 3126406 J
817Berg,Mads Erik MVS/ Krokstadøra IL ST14:24:45 3017027 J
818Nyenget,Martin Løwstrøm NTG-L/ Siggerud IL - Ski AK14:25:00 3097656 J
819Egeland,Haakon Strindheim IL ST14:25:15 3151636 J
820Rikstaddal,Morten Lund Leik, IL ST14:25:30 3082187 J
821Vik,Lars Hagelsteen Holeværingen, IL Ski BU14:25:45 3090784 J
822Tungesvik,Hans Christian IL Jardar AK14:26:00 3128931 J
823Andersen,Bendik Persch Lyn Ski/ Team Kollen OS14:26:15 3013158 J
824Aune,Stian Byåsen IL ST14:26:30 3122538 J
825Helstad,William Magnus Augusto MVS/ Njård/ Team Kollen OS14:26:45 3011541 N
826Ravnås,Inge Fjeldstad Mjøndalen IF BU14:27:00 3119922 J
827Øygard,Knut Olav Jølster IL SF14:27:15 3138807 J
828Sætherø,Anders MVS/ Stjørdals-Blink, IL NT14:27:30 3119872 J
829Aronsveen,Espen Njård/ Team Kollen OS14:27:45 3118551 J
830Young,Andrew NTG-G/ Geilo IL BU14:28:00 3207651 J
831Flatlandsmo,Eivind Bjørgum IL HO14:28:15 3028198 J
832Hoel,Lars Anders Valldal IL MR14:28:30 3019312 J
833Steinsland,Gjermund HSG/ Vindbjart, IL AR14:28:45 3024726 J
834Torgersen,Jonas Asker SK/ Team G-Sport Asker AK14:29:00 3012697 J
835Nilsen,Martin Bekken NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU14:29:15 3197381 J
836Vister,Fredrik Skirbekk NTG-G/ Bækkelagets SK OS14:29:30 3035045 J
837Stav,Ole Kristian Flå IL ST14:29:45 3210697 J
838Bakke,Magnus Lillomarka SK/ Team Kollen OS14:30:00 3014321 J
839Vetrhus,Jon-Inge Suldal IL AR14:30:15 3091907 J
840Nylund,Kristoffer Eriksen Lillomarka SK/ Team Kollen OS14:30:30 3020708 J
841Syvertsen,Martin Lundemo MVS/ Åsen IL AK14:30:45 3225802 J
842Johaug Jr.,Karstein Nansen, IL HE14:31:00 3118825 J
843Hoel,Alexander Rød Oseberg Skilag TV14:31:15 3085271 J
844R Øverland,Petter Sannidal IL TV14:31:30 3027240 N
845Nordli,Simen Engebretsen Vang Skiløperforening HE14:31:45 3019452 J
846Bryhn,Anders ROS, IL BU14:32:00 3022688 J
847Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening HE14:32:15 3095304 J
848Nerem,Morten Emblem IL MR14:32:30 3098571 J
849Kjeldsen,Kasper NTG-G/ Fjellblom IL OP14:32:45 3120730 J
850Westgaard,Markus Johansen NTG-L/ Trøsken IL ØF14:33:00 3120243 J
851Øie,Geir Marius Stordal IL MR14:33:15 3123569 J
852Nordtorp,Håkon Nittedal IL AK14:33:30 3128535 J
853Bergsholm,Haakon Stokke IL TV14:33:45 3151420 J
854Øren,Henrik Bye NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP14:34:00 3096500 J
855Sataslåtten,Sindre Ål IL BU14:34:15 3028990 J
856Reigstad,Lars Braathen Osterøy IL HO14:34:30 3017225 J
857Jensen,Rolf Einar Bossmo og Ytteren IL NO14:34:45 3018165 J
858Sjulstad,Joachim Besseberg Konnerud IL BU14:35:00 3016250 J
859Vatten,Tormod MVS/ Surnadal IL MR14:35:15 3095171 J

12.02.11 17:34:32 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit