Kretsstafetten 2013

Sandefjord OK. Bugården

07.08.13


Startliste

Stafett Jenter

Startnr Navn StartBrikke
101Akershus og Oslo Lag 1 10:00:00
Tilla Farnes Hennum 168795
Johanne Lægran 176066
Kristin Helland-Hansen 141074
102Østfold Lag 1 10:00:00
Hanna Torjusen 147245
Gina Granstedt 193887
Marie Olaussen 131283
103Sør-Trøndelag Lag 1 10:00:00
Emma Arnesen 137239
Ragnhild Eide 136772
Ingeborg Eide 136775
104Hedmark Lag 1 10:00:00
Stine Frogner Tømmervold 95256
Sigrid Bjørgen 186177
Dorte Narum 181462
105Vestfold Lag 1 10:00:00
Signe Bredholt Jørgensen 119289
Maria Prestbøen 173018
Martine Topstad 180812
106Telemark Lag 1 10:00:00
Astrid Styrvold 184430
Beate Berg 176263
Emilie Westin 149323
107Buskerud Lag 1 10:00:00
Kristin Smeby 121805
Kornelia Lønning Brurberg 161760
Anne Willkommen Eiken 190660
108Hordaland Lag 1 10:00:00
Julie Askeland 133026
Ida Johanne Aadland 188882
Tonje Aasheim Nymark 192318
109Rogaland Lag 1 10:00:00
Hannah Malmei 181468
Marie Line Furland 143225
Ingvild Paulsen Vie 172164
110Nord-Trøndelag Lag 1 10:00:00
Kjersti Kvistad Dengerud 128490
Maiken Økern Hågård 139577
Marit Ishol Skogan 165219
111Nordland Lag 1 10:00:00
Åshild Kolstad 182129
Nora Marie Irgens 170486
Martha Kalvig Skogan 158532
112Vest-Agder Lag 1 10:00:00
Ida Aurebekk 151302
Kristin Mestad 150495
Elin Visscher 193130
113Oppland Lag 1 10:00:00
Agnethe Hasli 158846
Guro Skari Berger 192201
Ane Holm Grøneng 165091
114Møre og Romsdal Lag 1 10:00:00
Rikke Gjeitnes Dahle 166007
Vilde Årøen Lykke 180102
Ingrid Lundanes 154845
115Aust-Agder Lag 1 10:00:00
Julie Nærestad 180242
Silje Hauge 412844
Karine Vestøl 127088
116Akershus og Oslo Lag 2 10:00:00
Stine Madslien Bakken 188467
Synne Strand 183999
Astrid Fiskum 180302
117Akershus og Oslo Lag 3 10:00:00
Siri Grandal 124868
Rannveig W.Nordhagen 91574
Martine Engebretsen 186908
118Akershus og Oslo Lag 4 10:00:00
Fanni Jauhojärvi Markussen 186622
Tiril Ruud Bråten 412490
Sofie Skyttersæter Iversen 192628
119Akershus og Oslo Lag 5 10:00:00
Kristin Brekke 412062
Ingvild C. Fleisje 183300
Synne Nesheim Flatebakken 118104
120Akershus og Oslo Lag 6 10:00:00
Oda Lægran 176200
Ida Feiring Haltia 186181
Åshild Faller Råheim 153842
121Akershus og Oslo Lag 7 10:00:00
Henriette Smeby 141081
Oda Sikkeland 188934
Ingrid Nytun Nergård 154164
122Akershus og Oslo Lag 8 10:00:00
Anniken Helland-Hansen 186237
Nora Synnøve Woxholth 186624
Nora Graffer 187191
123Akershus og Oslo Lag 9 10:00:00
Victoria Hæstad Bjørnstad 132177
Ingrid Aaslund 168342
Ingvil Ahlsand 188972
124Akershus og Oslo Lag 10 10:00:00
Kristin Blindheim 180936
Synne Skjærstein 173170
Anine Hallén 154460
125Akershus og Oslo Lag 11 10:00:00
Maria Olsbø 118379
Emma Eithun Paulsen 178188
Marthe Ramstad 138431
126Akershus og Oslo Lag 12 10:00:00
Oda Eithun Paulsen 132816
Margrethe Wisløff 193820
Synne Eide Rapp 187318
127Akershus og Oslo Lag 13 10:00:00
Line Wegner Hodt 160838
Åse Bergan 124887
Synne Eikeland Røstadsand 128464
128Akershus og Oslo Lag 14 10:00:00
Ingrid Puck 168813
Mathilde Sønsterudbråten 189019
Hedvig Vollset 187013
129Akershus og Oslo Lag 15 10:00:00
Ingrid Bredalen 130706
Marie Treekrem 181941
Thea Feiring Haltia 186180
130Akershus og Oslo Lag 16 10:00:00
Elise Ullern 483002
Maiken Sandberg 191080
Hedda Vonen 408969
131Buskerud Lag 2 10:00:00
Siri Moholth 180239
Ane Dyrkorn 180221
Aurora Moholth 155540
132Buskerud Lag 3 10:00:00
Solveig Hernandez Vråle 158007
Kristiane Rogstad 143362
Rikke Hjelseth Larsen 175789
133Buskerud Lag 4 10:00:00
Nora Skyttersæter Saugerud 176210
Andrea Willkommen Eiken 146582
Agnes Irene Longfjeld 129397
134Buskerud Lag 5 10:00:00
Hanna E. Andersen 116447
Ingvild Løver Thon 188837
Ragnhild Rønning 159318
135Buskerud Lag 6 10:00:00
Amalie Fjæstad Amundsen 123913
Fride Sørensen 89059
Idunn Haavengen 167389
136Buskerud Lag 7 10:00:00
Caroline Bergman 157134
Ingvild Marie Haug 174837
Thea Dyrkorn 181872
137Hedmark Lag 2 10:00:00
Åse Karin Langbekkhei 96470
Heidi Therese Wiest 132844
Kristine Fjeld 92330
138Hedmark Lag 3 10:00:00
Agnes Lindstad Børresen 95280
Marit Sveen 175810
June Rangmel Hovde 158205
139Hordaland Lag 2 10:00:00
Julie Roll Tørnqvist 92691
Constance Storvestre 184455
Gunhild Stuland Tysvær 183994
140Hordaland Lag 3 10:00:00
Ingunn Rognsvåg 157133
Kårhild Husby Nordstad 136923
Ingrid Vrålstad Løvås 184467
141Nord-Trøndelag Lag 2 10:00:00
Karen Rysgård 121127
Grete Kristiansen 132896
Nina Eliassen Kvarme 141631
142Nord-Trøndelag Lag 3 10:00:00
Susanne Eide Haug 165124
Ane Nielsen Solberg 187187
Sigrid Vada Grønlie 128362
143Oppland/Rogaland MIX Lag 1 10:00:00
Lene Havsberg Bjerga 185591
Emilie Høgås 183714
Guro Karlsen 177787
144Rogaland Lag 2 10:00:00
Kristina Voll 193888
Marthe Svihus 143224
Silje Hadland 146549
145Rogaland Lag 3 10:00:00
146Sør-Trøndelag Lag 2 10:00:00
Vera Melkild 180322
Marie Bakken Sørensen 173139
Malin Sandstad 159550
147Sør-Trøndelag Lag 3 10:00:00
Malin Opøien 180340
Marte Lien Johnsen 480023
Line Sølberg 160510
148Sør-Trøndelag Lag 4 10:00:00
Oda Q Fossum 137114
Emilie Liabakk Eriksen 160340
Maria Ulseth Sylte 153647
149Sør-Trøndelag Lag 5 10:00:00
Helga Stenvik 145198
Eldrid Bratsberg 131427
Hanne Tørum Haugerud 161006
150Sør-Trøndelag Lag 6 10:00:00
Pernille Opheim 142526
Andrine Viken 181017
NN 173137
151Telemark/Vestfold MIX Lag 1 10:00:00
Elise Kaland Odden 152214
Camilla L. Rosenvold 170781
Miriam Holtan Buhl 175882
152Vestfold Lag 2 10:00:00
Ella Arentz Hagen 157998
Sara Roberg Ghabeli 175905
Marit Melby Jacobsen 184527
153Vestfold Lag 3 10:00:00
Linn Hege Roso 154293
Sandra B. Robertsen 412693
Martine Gustavsen 147289
154Vestfold Lag 4 10:00:00
Mathea Strøm Grønn 150391
Susanne Strøm 176031
Katrine Gjestrum 412930
155Østfold Lag 2 10:00:00
Tuva Bjerketvedt 132651
Dina Sofie Antonsen 155768
Alma Haugen Kvisgaard 147246
156Østfold Lag 3 10:00:00
Idun Kristine Felde Olaussen 130384
Johanne Bratland Tjernshaugen 176217
Benedicte Pedersen 158113
157Østfold Lag 4 10:00:00
Mia Mathisen Bekhus 170303
Maren Roll Paulsen 190662
Kristin Ottesen 147945
158Østfold Lag 5 10:00:00
Karoline Aune 147339
Marie Bergstrøm 176206
Synne Malene Brække 158424
159Østfold Lag 6 10:00:00
Rikke Ingesen 144611
Nora Torgersen 141068
Helena Åsberg 129524
160Østfold Lag 7 10:00:00
Sigrid Marie Ståhl Vik 182082
Silje Moe 146372
Siri Pedersen 147378
161Østfold Lag 8 10:00:00
162Troms/Nordland MIX Lag 1 10:00:00
Oda Furuholmen 170723
Ingvild M. Ofstad 67521
Ragnhild Dyrstad 146396

Stafett Gutter

Startnr Navn StartBrikke
1Akershus og Oslo Lag 1 11:00:00
Vegard Gulbrandsen 186556
Ola Løvald Bråten 183333
Amund Hoel 135330
2Vest-Agder Lag 1 11:00:00
Ole Kostøl 184222
Kristian Jensen 144256
Torkel Reinhartsen 408171
3Vestfold Lag 1 11:00:00
Mathias Gløersen 184263
Øystein Fruseth Christiansen 100384
Tobias Kristensen 170787
4Møre og Romsdal Lag 1 11:00:00
Kristian Nilsen Sandnes 188845
Erik Hovdenak Sylte 145358
Erlend Nilsen Sandnes 155095
5Hedmark Lag 1 11:00:00
Ivar Jevne Arnesen 188688
Johannes Bordal 92337
Petter Vangen Lunåsmo 152308
6Nordland Lag 1 11:00:00
Amund Bø Kongsbakk 158124
Even-Johan Kaspersen 182130
Lars Solli 182025
7Østfold Lag 1 11:00:00
Herman Ryen Martinsen 151054
Peter Nordbrøden 184944
Håkon Raadal Bjørlo 182103
8Sør-Trøndelag Lag 1 11:00:00
Brage Jørum 181456
Olav Andreas Remmen 121201
Hallvard Seim Grøvlen 176026
9Hordaland Lag 1 11:00:00
Andreas Grønbech 159640
Markus Kjærner-Semb 145385
Sondre Damm 184400
10Telemark Lag 1 11:00:00
Herman Kirste 184352
Ole Flaatten 158080
Håkon Kornmo 145434
11Nord-Trøndelag Lag 1 11:00:00
Marius Landsem Melhus 173400
Ole Wanvik Haugen 165123
Petter Markhus 184584
12Buskerud Lag 1 11:00:00
Sturla Frydenlund 159626
Einar Lund 139525
Audun Heimdal 183721
13Rogaland Lag 1 11:00:00
Lars Harald Thuestad 177475
Johannes Djupesland 172270
Kristoffer Nygård 184112
14Aust-Agder Lag 1 11:00:00
Johannes Bakke Aashamar 114837
Henrik Chr. Hirsch 134590
Sveinung Ulstein 412249
15Troms Lag 1 11:00:00
Sondre Lorentsen 90369
Simen Solli Lind 181763
Mats Jørgen Nordmo Ingdal 180700
16Akershus og Oslo Lag 2 11:00:00
Ulrik Astrup Arnesen 136882
Gjermund Tørnqvist Halden 186179
Åsmund Aamodt Resell 192147
17Akershus og Oslo Lag 3 11:00:00
Kasper Fosser 141024
Øyvind Hjermstad 123597
Magnus Wølneberg 193113
18Akershus og Oslo Lag 4 11:00:00
Bjørn Anders Flågen 127172
Sam Lunøe 177010
Magnus Ramberg 173200
19Akershus og Oslo Lag 5 11:00:00
Martin Borge Heir 174826
Jostein Tandberg 172203
Anders Haga 88630
20Akershus og Oslo Lag 6 11:00:00
Eivind Øfsthus Gravir 168821
Einar Melsom 183652
Are Wigaard 160715
21Akershus og Oslo Lag 7 11:00:00
Elias Jonsson 125659
Fredrik Ramstad Hoff 145718
Erling Hjermstad 190677
22Akershus og Oslo Lag 8 11:00:00
Jørgen Wulfsberg 141372
Tarjei Holo 144659
Ola Tandberg Ryan 130292
23Akershus og Oslo Lag 9 11:00:00
Espen Hegstad Krüger 157487
Bjørnar Løvli 192601
Jørgen Kjos Barkenæs 132726
24Akershus og Oslo Lag 10 11:00:00
Ole Martin Edstrøm 145714
Alf Gabriel Krohn Gjessing 170683
Skjalg Hundseid Kamsvåg 123838
25Akershus og Oslo Lag 11 11:00:00
Styrk Hundseid Kamsvåg 123839
Mads Aanes Haugen 151224
Sjur Kvisle 145086
26Akershus og Oslo Lag 12 11:00:00
Erik Rolfsen Haugmo 153168
Thomas Haarr Johansen 412745
Johan Teodor Westly 181256
27Akershus og Oslo Lag 13 11:00:00
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes 183908
Sander Hildebrand Rogndokken 139522
Morten Vikerhaug 485677
28Akershus og Oslo Lag 14 11:00:00
Martin Andresen Skotte 145612
Sindre Rolfsen Haugmo 154457
Martin Ekeli Onstad 407033
29Akershus og Oslo Lag 15 11:00:00
Trym Moeng Jensen 176052
Håkon Øvstedal 138798
Sindre Vestengen Lian 168826
30Akershus og Oslo Lag 16 11:00:00
Nikolai Jones Arnesen 411521
Emil Morgenlie Skei 132859
Lavran Thorstensen 135140
31Akershus og Oslo Lag 17 11:00:00
Oscar Hæstad Bjørnstad 132176
Sebastian Eidem 411523
Joar Oldernes 411075
32Akershus og Oslo Lag 18 11:00:00
33Akershus og Oslo Lag 19 11:00:00
34Aust-Agder Lag 2 11:00:00
Fredrik Studsrud 412226
Anette Bjorvatten 179373
Nora Fagerheim 98459
35Buskerud Lag 2 11:00:00
Sigurd Bonden Kjørsvik 146532
Jørgen Baklid 130756
Trygve Heggedal 96258
36Buskerud Lag 3 11:00:00
Tord Strand 183842
Håvard Landro Svingheim 178168
Håvard Bakke 160315
37Buskerud Lag 4 11:00:00
Truls Sildnes Baklid 187149
Joar Gjerdal 88771
Sander Arnevik 87545
38Buskerud Lag 5 11:00:00
Vegard Myklemyr 144794
Ole Jørgen Bogen Arenth 145125
Endre Høivold 155651
39Buskerud Lag 6 11:00:00
Anders Løset 129035
Sveinar Lunde Soldal 177968
Anders Brevik 138667
40Buskerud Lag 7 11:00:00
Gard Dahlen 177546
Rikard Kammerud 146609
Henrik Herø 173277
41Buskerud Lag 8 11:00:00
Vegard Eek 187077
Jonas Solem Tronrud 185885
Jørgen Teigen Søgård 182004
42Buskerud Lag 9 11:00:00
43Hedmark Lag 2 11:00:00
Sverre Bang Støeng 154839
Erlend Kvittum Nytrøen 144855
Anders Nyaas 132765
44Hedmark Lag 3 11:00:00
Trygve Bondhus Often 150989
Thomas Kort 186878
Even Lindstad Børresen 180087
45Hedmark Lag 4 11:00:00
Lars Kringlebotn 166977
Sverre Narum 154327
Per Ivar Reinemo 186055
46Hordaland Lag 2 11:00:00
Styrk Almeland Bleie 153559
Magnus Enes Heggøy 9156
Lasse Trones 174590
47Møre og Romsdal Lag 2 11:00:00
Håvard Støen Gussiås 187153
Ingrid Nerem 188851
Martha Skogeng Reiten 141669
48Nord-Trøndelag Lag 2 11:00:00
Emil Aaen 173122
Sigurd Landsem Melhus 165127
Andreas Glomsrud 165121
49Nord-Trøndelag Lag 3 11:00:00
Oscar Lyngen 144731
Trygve Lægran 128479
Jørgen Rannem Halse 152271
50Nordland Lag 2 11:00:00
Espen Samuelsen Skiri 153651
Amund Kleist Godal 137260
Marius Ekrem Finstad 158618
51Rogaland Lag 2 11:00:00
Martin Nilsen
52Sør-Trøndelag Lag 2 11:00:00
Oskar Spets Storhov 182044
Leif Blake 176109
Mathias Vindal 131421
53Sør-Trøndelag Lag 3 11:00:00
Johannes Midtbø 142406
Nils Ola Kvam 176240
Brynjar Forseth 160944
54Sør-Trøndelag Lag 4 11:00:00
Preben Antonsen 185974
Asbjørn Midtbø 184545
Johannes Løvås 193127
55Sør-Trøndelag Lag 5 11:00:00
Åsmund Stenvik 145199
Birk Gravdahl 145881
Even Svegård Bye 186159
56Sør-Trøndelag Lag 6 11:00:00
Magnus Gjersvold Haug 131297
Are Helle Mårdalen 154346
Jonas Unsgård 132564
57Sør-Trøndelag Lag 7 11:00:00
Håvard Eidsmo 154400
Adrian Opheim 137115
Kjetil Mølnvik 152365
58Sør-Trøndelag Lag 8 11:00:00
Mathias Hermstad 159540
Sivert Bellingmo 114924
Daniel Midtskog Kulvik 173033
59Telemark Lag 2 11:00:00
Vegard Landsverk 185927
Henrik Bertelsen 186854
Fredrik Polland 172271
60Troms Lag 2 11:00:00
Erling Stangnes 95816
Johannes Borch 192369
Vegard Vaeng Bernhardsen 193120
61Vest-Agder Lag 2 11:00:00
Marius Pytten 151381
Sebastian Daland 181677
Kristian Nyhus 156981
62Vest-Agder Lag 3 11:00:00
Sigurd Svaland Aas 156977
Bjørn Kristian Teisrud 165639
Odin Monsen 165638
63Vest-Agder Lag 4 11:00:00
64Vestfold Lag 2 11:00:00
Hallvard Arntzen Foss 186941
Ole Jakob Olsrød 411511
Anders Krona Haflan 174869
65Vestfold Lag 3 11:00:00
Sindre R Holt 413246
Hermund Ulvensøen 3040
Jens Didrik Berg 183814
66Vestfold Lag 4 11:00:00
Fredrik Moe 176106
Petter Tobias Bettum 138761
Martin Sollie Nåtedal 124901
67Vestfold Lag 5 11:00:00
Jarle Lysnes 412935
Emil Bratbak 158268
Simen Åmodt Amundsen 188451
68Vestfold Lag 6 11:00:00
69Østfold Lag 2 11:00:00
Håkon Østraat Sævareid 180501
August Asheim Birkeland 145201
Olav Schmitt Gran 181019
70Østfold Lag 3 11:00:00
Jørgen Vister 159945
Børge Brenås 165512
Trygve Kristoffer Løvli 191070
71Østfold Lag 4 11:00:00
Petter Norsted Kildebo 91171
Emil Løwengreen 145054
Jonas Iversby Hvideberg 189931
72Østfold Lag 5 11:00:00
Alexander Skaug Ytterbøl 117730
Vegard Falch Hillestad 182052
Erlend Brendstuen 170819
73Østfold Lag 6 11:00:00
Sander Knold 109341
Benjamin Aasen 167080
Martin Nilsen Enerstvedt 172826
74Finnmark/Troms MIX Lag 1 11:00:00
Simen Nordmo Lundamo 11516
Mathias Witte 129484
Ruben Forsberg 193054
75Vestfold/Oppland/Hedmark MIX Lag 1 11:00:00
Michael Svoboda 165282
Sivert Seim 189099
Jonas Mo 111646
76Buskerud/Nord-Trøndelag MIX Lag 1 11:00:00
Toralf Grande 143360
Carl August Klevjer 160313
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260
Håkon Grande 172260

06.08.13 23:29:20 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit