NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste per klasse

Kvinner 19 år |  Kvinner 18 år |  Kvinner 17 år |  Menn 20-21 år |  Menn Senior | 
Kvinner Senior |  Kvinner 20-21 år |  Menn 19 år |  Menn 18 år |  Menn 17 år | 

Resultatliste Kvinner 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tandrevold,Ingrid Landmark Fossum IF 18:28,3 + 00:00,0 (0-2)
2Eide,Hilde Øystre Slidre SSL /MVGS 18:36,1 + 00:07,8 (0-0)
3Thoresen,Turi Storstrøm Alvdal IL /NTG-L 19:48,7 + 01:20,4 (1-3)
4Stølen,Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub /NTG-G 20:00,7 + 01:32,4 (0-2)
5Sverdrup,Mari Dombås IL /MVGS 20:01,9 + 01:33,6 (2-0)
6Røstad,Marianne Stiklestad IL /STVGS 20:23,4 + 01:55,1 (1-0)
7Bakke,Andrea Skeide Stårheim IL /NTG-L 20:29,7 + 02:01,4 (0-0)
8Grue,Eline Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:51,1 + 02:22,8 (1-3)
9Høiland,Christine Williksen Fossum IF /NTG-L 20:57,3 + 02:29,0 (0-2)
10Hustoft,Mathilde Asker SK 21:15,4 + 02:47,1 (1-0)
11Hønsi,Silja Fjærestad Vik IL / Team Statkraft Hordaland 21:19,2 + 02:50,9 (1-1)
12Glimsdal,Ane Avseth Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 21:36,7 + 03:08,4 (1-3)
13Fløttum,Kristin Våga Skaun IL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 21:41,9 + 03:13,6 (1-4)
14Enodd,Jenny Budal IL 21:42,3 + 03:14,0 (0-4)
15Bjørnstad,Katja Sha Voje Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 21:44,6 + 03:16,3 (0-3)
16Kvåle,Birgit Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Statkraft Hordaland 21:47,2 + 03:18,9 (1-0)
17Tvenge,Synne Marie Skrautvål IL / Team Valdres Ski 21:50,6 + 03:22,3 (3-0)
18Bakken,Silje Leik, IL 21:53,9 + 03:25,6 (1-2)
19Vognild,Anitra Bjerke IL Ski /MVGS 21:55,8 + 03:27,5 (1-3)
20Nersten,Marit Fossum IF 21:57,2 + 03:28,9 (0-2)
21Hartmann,Paula Friedericke Lierne IL 22:00,3 + 03:32,0 (1-4)
22Gravir,Selma Øfsthus Asker SK 22:27,5 + 03:59,2 (2-3)
23Grønhovd,Anette Simostranda IL 22:38,5 + 04:10,2 (1-1)
24Sørmo,Frida Bossmo & Ytteren IL 22:51,3 + 04:23,0 (2-3)
25Heldal,Anette Bødalen IF /SVG/ Sirdal Ski 22:56,1 + 04:27,8 (1-0)
26Myhr,Synnøve Tromsø SSL /NTG-T 22:58,4 + 04:30,1 (0-3)
27Tønset,Anne Katrine Røros IL /MVS 23:25,2 + 04:56,9 (2-4)
28Bøygard,Mari Ål SSL 23:26,0 + 04:57,7 (2-1)
29Pedersen,Sabrina Rao Hattfjelldal IL /NTG-T 23:35,8 + 05:07,5 (2-1)
30Tjøm,Anne Sophie Fossum IF 23:42,6 + 05:14,3 (1-2)
31Vik,Inga Elise Sunnylven IL 24:50,8 + 06:22,5 (3-3)
32Rasmussen,Marie Nordkyn IL 25:21,7 + 06:53,4 (3-2)
33Idsøe,Tonje Haga Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 25:37,8 + 07:09,5 (1-1)
DNSBørstad,Ina Piene Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus
DNSRuud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud
Resultatliste Kvinner 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjevdal,Kristina Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:04,1 + 00:00,0 (3-0)
2Mathiesen,Nora Huken Ullensaker SK /NTG-L 20:04,6 + 00:00,5 (0-1)
3Erdal,Karoline Førde IL, skiskyttargruppe /NTG-G 20:12,1 + 00:08,0 (0-3)
4Kalkenberg,Emilie Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 20:22,6 + 00:18,5 (1-3)
5Lien,Ida Simostranda IL /NTG-G 20:29,2 + 00:25,1 (1-2)
6Grue,Ingrid Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:52,7 + 00:48,6 (0-2)
7Nossum,Marta Skrove Stiklestad IL /MVGS 21:17,4 + 01:13,3 (0-1)
8Voll,Miriam Vik IL 21:24,1 + 01:20,0 (0-2)
9Tofte,Mathea Vingrom IL /NTG-L 21:28,3 + 01:24,2 (1-4)
10Gløtheim,Silje Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:36,8 + 01:32,7 (1-3)
11Hauahei,Melanie Bossmo & Ytteren IL /NTG-T 21:38,4 + 01:34,3 (0-3)
12Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:44,5 + 01:40,4 (1-3)
13Livik,Sigrid Meråker SSK /MVGS 21:54,2 + 01:50,1 (0-3)
14Snekkevik,Julie Kloster Tromsø SSL /NTG-T 22:06,9 + 02:02,8 (0-2)
15Kvelvane,Une Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 22:07,2 + 02:03,1 (3-1)
16Bjørsvik,Hanne Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 22:12,2 + 02:08,1 (1-1)
17Moholth,Siri IL Bevern 22:23,3 + 02:19,2 (2-2)
18Kittelsen,Hege Idrettslaget Dyre Vaa 22:26,8 + 02:22,7 (1-1)
19Bråten,Tiril Ruud Ullensaker SK 22:27,8 + 02:23,7 (0-2)
20Rosvoldsve,Vilde Olsen Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 22:50,3 + 02:46,2 (1-2)
21Sundli,Lise Sokna IL 22:55,0 + 02:50,9 (0-3)
22Flotten,Synne Oppdal IL /MVGS 22:59,2 + 02:55,1 (1-4)
23Persson,Stine Eggen Vingrom IL /NTG-L 23:01,5 + 02:57,4 (3-3)
24Vee,Marie Kvistad Simostranda IL /MVGS 23:10,4 + 03:06,3 (1-2)
25Bjørken,Julie Stiklestad IL /STVGS 23:47,9 + 03:43,8 (0-2-x)
26Melås,Emilie Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 24:11,3 + 04:07,2 (0-3)
27Nesse,Synne Fet SK 24:19,3 + 04:15,2 (0-3)
28Bekken,Anne-Guro Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 24:19,6 + 04:15,5 (1-2)
29Vinger,Ruth-Emily Østre Toten Skilag 24:28,6 + 04:24,5 (0-1)
30Hemnes,Susanne Sandnes SSL / Sirdal Ski 24:51,9 + 04:47,8 (1-1)
31Hage,Silje Marie Gjesdal SSL / Sirdal Ski 25:10,7 + 05:06,6 (1-5)
32Børdalen,Malin Hønefoss SSK 25:57,3 + 05:53,2 (2-4)
33Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 25:58,7 + 05:54,6 (1-2)
34Ueland,Thea Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 27:30,0 + 07:25,9 (3-2)
35Steffensen,Malin Båtsfjord Sportsklubb 31:18,9 + 11:14,8 (4-3)
DNSWiig,Kirsten Daae Ullensaker SK /NTG-L
DNSMikkelsen,Lene Alta SSL /NTG-L
DNSSørensen,Margit Fet SK /SVG/ Sirdal Ski
Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holm,Kristiane Simostranda IL /NTG-G 19:34,2 + 00:00,0 (0-0)
2Nordvang,Randi Sollid Vingelen IL /NTG-L 20:46,6 + 01:12,4 (2-3)
3Wetterhus,Mari Svene IL /NTG-L 20:57,7 + 01:23,5 (2-1)
4Sande,Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/NTG-G 20:59,0 + 01:24,8 (1-1)
5Hamar,Hilvi Emerense Byåsen SSL 21:04,8 + 01:30,6 (2-3)
6Søvik,Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere / Team Statlkraft Trondheim 21:05,9 + 01:31,7 (0-1)
7Moan,Johanna Fjerdingen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:28,7 + 01:54,5 (1-1)
8Gausemel,Ingrid Hornindal IL 21:31,8 + 01:57,6 (0-1)
9Bjørkevoll,Berit Nittedal SSL 21:49,0 + 02:14,8 (0-1)
10Skar,Synne Findal Sannidal IL /NTG-G 22:12,5 + 02:38,3 (0-3)
11Sandbæk,Kristin Østre Toten Skilag /NTG-L 22:16,8 + 02:42,6 (4-1)
12Brattegard,Stina Ål SSL /NTG-G 22:33,8 + 02:59,6 (1-1)
13Staveli,Emma Orkdal IL /MVGS 22:40,9 + 03:06,7 (4-0)
14Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL 22:53,4 + 03:19,2 (1-3)
15Skjellum,Ine Søndre Ål Sportsklubb 22:55,0 + 03:20,8 (1-2)
16Storkås,Bettina Øvrebø IL / Sirdal Ski 22:55,7 + 03:21,5 (0-1)
17Skogan,Marit Ishol Steinkjer SK /STVGS 22:57,8 + 03:23,6 (3-2)
18Fosse,Silje Voss SSL 23:05,0 + 03:30,8 (1-3)
19Haugen,Marte Konstanse Nittedal SSL 23:12,0 + 03:37,8 (1-3)
20Nygård,Toril Bakka Haltdalen IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 23:14,9 + 03:40,7 (1-2)
21Auestad,Emilie Nittedal SSL 23:17,9 + 03:43,7 (2-2)
22Baugerød,Ane Einbu IL Bevern /NTG-L 23:19,5 + 03:45,3 (3-4)
23Brandt,Yngvild Stiklestad IL /MVGS 23:23,4 + 03:49,2 (1-3)
24Dengerud,Kjersti Kvistad Steinkjer SK /STVGS 23:29,1 + 03:54,9 (3-2)
25Bakke,Elise Skeide Stårheim IL 23:39,1 + 04:04,9 (0-3)
26Skotland,Vilde Aurora Gusevik Try, ILet 23:44,8 + 04:10,6 (1-2)
27Solvang,Tora Johanne Indre Balsfjord SSL 23:52,7 + 04:18,5 (1-0)
28Sundli,Sara Stor-Elvdal SK /MVGS 23:58,8 + 04:24,6 (2-2)
29Koteng,Petrine Lande Fossum IF 24:18,6 + 04:44,4 (3-2)
30Sikkeland,Oda Johanne Bærums Skiklub 24:21,5 + 04:47,3 (2-2)
31Dahl,Frida Steinkjer SK /STVGS 24:24,6 + 04:50,4 (2-3)
32Flønes,Ingrid Martine Meråker SSK /MVGS 25:33,5 + 05:59,3 (1-1)
33Ruud,Pernille Lintho Fet SK 25:35,2 + 06:01,0 (1-3)
34Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 25:49,5 + 06:15,3 (2-1)
35Helland-Hansen,Anniken Bærums Skiklub 26:01,0 + 06:26,8 (1-3)
36Haugebo,Ann-Christin Birkenes IL 26:46,6 + 07:12,4 (0-2)
37Tjørhom,Hilde Sirdal Skilag 27:03,9 + 07:29,7 (1-4)
DNSHønsi,Birgit Fjærestad Vik IL
Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blikra,Endre Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 24:11,5 + 00:00,0 (0-1)
2Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 24:11,7 + 00:00,2 (1-0)
3Aalerud,Kristian Andre Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 24:18,5 + 00:07,0 (0-1)
4Nenseter,Aslak Bø SSL / Team Statkraft Telemark 24:19,0 + 00:07,5 (1-1)
5Kvam,Andreas Meldal IL / Team Statkraft Lillehammer 24:24,6 + 00:13,1 (1-1)
6Bollum,Sondre Gjøvik SK / Team Statkraft Lillehammer 24:30,0 + 00:18,5 (1-1)
7Kalkenberg,Simon Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 24:39,5 + 00:28,0 (0-1)
8Madsstuen,Asbjørn Asker SK 24:43,0 + 00:31,5 (0-1)
9Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:03,2 + 00:51,7 (1-2)
10Nymoen,Håvard Vingelen IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 25:05,5 + 00:54,0 (2-1)
11Skjevdal,Lars Gunnar Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 25:10,8 + 00:59,3 (2-2)
12Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL 25:21,3 + 01:09,8 (1-2)
13Livik,Håkon Meråker SSK / Team Statkraft Lillehammer 25:24,7 + 01:13,2 (0-1)
14Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern / Team Statkraft Lillehammer 25:25,0 + 01:13,5 (2-1)
15Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 25:30,8 + 01:19,3 (0-3)
16Sonflå,Espen Meråker SSK 25:31,0 + 01:19,5 (1-1)
17Hårstad,Jonas Rennebu IL /HVGS 25:32,8 + 01:21,3 (1-0)
18Bødal,Isak Flo Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 25:35,8 + 01:24,3 (2-2)
19Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:37,6 + 01:26,1 (0-0)
20Juveli,Anders Sommerstad Lier IL / Team Statkraft Lillehammer 25:44,0 + 01:32,5 (2-2)
21Owren,Amund Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 25:45,3 + 01:33,8 (1-1)
22Eide,Daniel Stensæth Asker SK 25:49,0 + 01:37,5 (0-0)
23Larsen,Håkon Sørbøen Ål SSL / Team Statkraft Lillehammer 25:52,5 + 01:41,0 (2-1)
24Thomassen,Håkon Hoff Sauda SSL 25:53,0 + 01:41,5 (1-2)
25Denstad,Sigve Gederaas Meråker SSK 25:55,9 + 01:44,4 (3-1)
26Fjellavli,Sindre Bossmo & Ytteren IL 26:05,6 + 01:54,1 (0-0)
27Lyngstad,Anders Trønsdal Inderøy IL / Team Statkraft Lillehammer 26:11,4 + 01:59,9 (3-0)
28Turvoll,Joar Vik IL / Team Statkraft Hordaland 26:13,0 + 02:01,5 (1-2)
29Dotzler,Georg Noer Fossum IF 26:23,0 + 02:11,5 (2-1)
30Aslesen,Henrik Fet SK 26:25,2 + 02:13,7 (1-0)
31Bårtveit,Martin Geilo IL / Team Statkraft Lillehammer 26:28,4 + 02:16,9 (1-1)
32Skåland,Jon Nikolai Ims Sandnes SSL / Sirdal Ski 26:37,1 + 02:25,6 (1-1)
33Skinnes,Vegard Simostranda IL 26:39,2 + 02:27,7 (3-3)
34Hanserud,Jakob Asker SK 26:53,2 + 02:41,7 (1-3)
35Haugen,Hallgeir Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 26:53,5 + 02:42,0 (2-0)
36Heldal,Anders Bødalen IF / Sirdal Ski 26:55,0 + 02:43,5 (1-2)
37Ramsfjell,Adrian Brekken Figgjo IL / Sirdal Ski 26:55,3 + 02:43,8 (2-1)
38Vig,Jens Bredde Asker SK 27:01,5 + 02:50,0 (2-3)
39Flotten,Ole Andreas Oppdal IL / Team Statkraft Lillehammer 27:21,2 + 03:09,7 (3-3)
40Toldnes,Ådne Snåsa SSL 27:21,3 + 03:09,8 (1-2)
41Nilsen,Anders Brekke IL Bevern / Sirdal Ski 27:28,6 + 03:17,1 (2-2)
42Skogset,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 27:56,6 + 03:45,1 (1-1)
43Forberg,Sigmund A. Kvammen Bø SSL / Team Statkraft Telemark 27:58,4 + 03:46,9 (1-2)
44Tryggestad,Trygve Aaland Sunnylven IL / Team Statkraft Nordfjord 27:59,4 + 03:47,9 (1-1)
45Gilberg,Stian Skåland Moi IL / Sirdal Ski 28:09,1 + 03:57,6 (2-2)
46Fladsrud,Eskil Østre Toten Skilag 28:09,9 + 03:58,4 (2-3)
47Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag / Team Statkraft Lillehammer 28:14,6 + 04:03,1 (1-2)
48Håkonsen,Magnus Bø SSL / Team Statkraft Telemark 28:33,2 + 04:21,7 (1-1)
49Grue,Kristian Fet SK 29:10,3 + 04:58,8 (1-2)
50Riksaasen,Steinar Dombås IL /MVGS 30:12,5 + 06:01,0 (4-4)
51Raphael,Elias Schirmer Meråker SSK 30:13,3 + 06:01,8 (5-4)
52Linga,Odin Fana IL 34:46,9 + 10:35,4 (1-2)
DNSRørvik,Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere / Team Statkraft Lillehammer
DNSAndersen,Frikk Hald Asker SK
DNSRuud,Hans Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting
DNSKnutsen,Johannes Singstad Trondhjems Skiskyttere
DNSHjelmevoll,Leif Malvin Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSAabel,Nils Christian Birkenes IL
DNSGurigard,Vemund Ravnsborg Vingrom IL
Resultatliste Menn SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjesbakk,Fredrik Bossmo & Ytteren IL 24:18,6 + 00:00,0 (1-2)
2Lindland,Martin Bødalen IF 24:29,2 + 00:10,6 (1-0)
3Foyn,Thomas Berge Bærums Skiklub 24:52,4 + 00:33,8 (0-1)
4Luchsinger,Tommi IL Bevern 24:53,3 + 00:34,7 (0-3)
5Bratli,Eirik Fossum IF 24:57,7 + 00:39,1 (1-2)
6Svaland,Håkon Birkenes IL / Team Norgesbakeriet 24:58,4 + 00:39,8 (2-2)
7Bratli,Anders Magnus Fossum IF 25:05,7 + 00:47,1 (1-0)
8Ingebrigtsen,Marius Norø Sirdal Skilag / Sirdal Ski 25:08,4 + 00:49,8 (1-2)
9Solvang,Bjarte Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:14,1 + 00:55,5 (2-0)
10Leren,Tore Vingelen IL / Team Norgesbakeriet 25:14,9 + 00:56,3 (1-2)
11Erdal,Ole Martin Førde IL, skiskyttargruppe / Team Statkraft Nordfjord 25:15,2 + 00:56,6 (1-2)
12Andersen,Joakim Hald Asker SK / Team Statkraft Lillehammer 25:19,1 + 01:00,5 (0-3)
13Ulekleiv,Øystein Dombås IL 25:40,9 + 01:22,3 (0-3)
14Steien,Aasmund Kjøllmoen Folldal IF / Team Statkraft Lillehammer 25:44,2 + 01:25,6 (2-3)
15Mørkve,Bjarte Eldar IL / Team Statkraft Hordaland 25:45,9 + 01:27,3 (1-2)
16Hensema,Sondre Eriksen Bødalen IF 25:49,6 + 01:31,0 (1-1)
17Borge,Eirik Dramdal Svene IL 25:50,3 + 01:31,7 (1-1)
18Hol,Marius Målselvs Skiskyttere 25:50,9 + 01:32,3 (1-3)
19Nygård,Syver Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 25:51,7 + 01:33,1 (1-3)
20Kilskar,Ole Rødvik Frol IL / Team Statkraft Lillehammer 26:09,9 + 01:51,3 (1-1)
21Øverby,Anders Lier IL 27:08,7 + 02:50,1 (2-4)
22Buskerud,Jan-Erik Simostranda IL / Team Statkraft Oslo Akershus 27:14,7 + 02:56,1 (1-3)
23Gjørven,Jarle Midthjell Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 27:26,7 + 03:08,1 (2-1)
24Thomassen,Amund Hoff Sauda SSL 28:24,6 + 04:06,0 (5-2)
25Anti,Mats Henrik Alta SSL 28:32,9 + 04:14,3 (1-3)
26Johansen,Stian MjøsSki / Team Natrudstilen 31:24,0 + 07:05,4 (0-5)
DNSAketun,Bendik Fyresdal SSL
DNSAalvik,Erling Kvam Langrenn og Skiskyttarklu
DNSKnotten,Haakon Vingrom IL
DNSChristensen,Jørgen Bråthen Lier IL
DNSJohansen,Kristian Hønefoss SSK
DNSRui,Martin Froland IL / Sirdal Ski
DNSDotterud,Sondre Kvikne Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer
Resultatliste Kvinner SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berlandstveit,Heidi Hålandsdal IL / Sirdal Ski 22:28,3 + 00:00,0 (1-0)
2Tingelstad,Hanne Tingelstad SSK / Team Statkraft Trondheim 22:31,0 + 00:02,7 (0-2)
3Ådlandsvik,Lene Berg Sørskogbygda IL / Team Statkraft Lillehammer 23:20,0 + 00:51,7 (2-3)
4Kvittingen,Ane Sandaker Geilo IL 23:40,1 + 01:11,8 (3-3)
5Skjelstadås,Tonje Marie Meråker SSK 24:05,1 + 01:36,8 (2-3)
DNSWangensteen,Maren Vestre Slidre IL
Resultatliste Kvinner 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Knotten,Karoline Vingrom IL 20:55,6 + 00:00,0 (0-0)
2Herfoss,Ida Emilie Drangedal IL / Team Statkraft Lillehammer 21:24,3 + 00:28,7 (0-1)
3Leren,Anne Vingelen IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:39,8 + 00:44,2 (1-1)
4Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 21:46,1 + 00:50,5 (1-0)
5Lillevold,Margrethe Meråker SSK 21:46,4 + 00:50,8 (0-0)
6Galåen,Hege Kne Røros IL 22:01,5 + 01:05,9 (0-1)
7Nørstebø,Marie Svene IL 22:04,6 + 01:09,0 (0-1)
8Rostad,Sofie Gjerdrum IL / Team Statkraft Oslo Akershus 22:13,1 + 01:17,5 (0-1)
9Neraasen,Sigrid Bilstad Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 22:16,7 + 01:21,1 (1-2)
10Næss,Karoline Bjerke IL Ski / Team Statkraft Oslo Akershus 22:17,5 + 01:21,9 (0-2)
11Hjelstuen,Kristin Oslo SSL 22:24,1 + 01:28,5 (0-1)
12Matthiessen,Astrid Wathne Fana IL / Team Statkraft Trondheim 22:40,6 + 01:45,0 (1-1)
13Lie,Lotte Skatval Skilag /MVGS 22:42,6 + 01:47,0 (0-2)
14Eide,Mari Sollid Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 22:52,9 + 01:57,3 (1-0)
15Bredalen,Anne Marit Åsnes SSL / Team Statkraft Lillehammer 23:16,9 + 02:21,3 (0-2)
16Ulvund,Åsne Eldar IL / Team Statkraft Hordaland 23:25,8 + 02:30,2 (2-1)
17Lyche,Kristin Bugge Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 23:28,8 + 02:33,2 (0-2)
18Røsten,Aina Fossbakken Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 23:59,3 + 03:03,7 (1-2)
19Blix,Runa Simonsen Tromsø SSL 24:04,7 + 03:09,1 (1-1)
20Larsen,Anniken Ørn, IF / Team Statkraft Telemark 24:10,2 + 03:14,6 (1-2)
21Kjustad,Christine Fet SK 24:16,5 + 03:20,9 (0-1)
22Berlandstveit,Ingvild Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 24:18,5 + 03:22,9 (2-2)
23Sangesland,Eirin Øvrebø IL 24:55,0 + 03:59,4 (0-2)
24Sand,Sara Ehrenpohl Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 25:11,3 + 04:15,7 (2-3)
25Dengerud,Norunn Kvistad Steinkjer SK /STVGS 25:12,8 + 04:17,2 (1-2)
26Lægran,Astrid Steinkjer SK 25:51,2 + 04:55,6 (1-3)
DNSSandeggen,Kristin Alvdal IL
DNSMuan,Mari Meldal IL
DNSÅrevik,Marielle H. Vik IL
Resultatliste Menn 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL /NTG-L 18:33,9 + 00:00,0 (0-1)
2Pettersen,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 19:02,4 + 00:28,5 (2-2)
3Larsen,Harald Birkeland Molde og Omegn IF 19:05,7 + 00:31,8 (1-0)
4Monstad,Brage Malm Lier IL /NTG-G 19:20,8 + 00:46,9 (0-2)
5Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL /MVGS 19:31,1 + 00:57,2 (1-2)
6Haug,Mattis Fet SK /NTG-G 19:31,2 + 00:57,3 (1-2)
7Jonsson,Kristoffer Vingrom IL /NTG-L 19:32,1 + 00:58,2 (0-3)
8Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 19:35,3 + 01:01,4 (0-0)
9Toresen,Jens Petter Oslo SSL /NTG-L 19:35,6 + 01:01,7 (0-1)
10Nordbø,Even Fyresdal SSL /NTG-G 19:36,1 + 01:02,2 (1-2)
11Fosse,Arild Voss SSL 19:37,8 + 01:03,9 (1-2)
12Fystro,Espen Vingrom IL /NTG-L 19:43,4 + 01:09,5 (0-2)
13Pedersen,Vebjørn Krogh Nordkyn IL 19:46,6 + 01:12,7 (2-1)
14Røksund,Jakob Fossum IF /NTG-L 19:53,2 + 01:19,3 (1-2)
15Jorde,Sindre Fjellheim Asker SK 19:53,3 + 01:19,4 (1-2)
16Hojem,Peder Stiklestad IL /STVGS 19:59,6 + 01:25,7 (0-2)
17Killingberg,Kristian Lier IL /NTG-G 20:08,8 + 01:34,9 (1-2)
18Rørvik,Markus Sandnes SSL / Sirdal Ski 20:20,1 + 01:46,2 (1-1)
19Spjøtvold,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 20:27,7 + 01:53,8 (1-3)
20Neby,Emil Fossum IF 20:32,9 + 01:59,0 (0-4)
21Rødland,Ole Martin Fossum IF 20:35,8 + 02:01,9 (1-1)
22Nes,Espen Segrov Fana IL 20:39,0 + 02:05,1 (2-0)
23Wold,Endre Vik IL / Team Statkraft Hordaland 20:41,0 + 02:07,1 (1-3)
24Valbø,Steinar Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 20:41,2 + 02:07,3 (2-1)
25Strømsøyen,Sondre Røsbak Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:43,1 + 02:09,2 (2-1)
26Alfheim,Petter Bossmo & Ytteren IL 20:48,8 + 02:14,9 (0-1)
27Glomnes,Sverre Ryland Fet SK /NTG-G 20:54,2 + 02:20,3 (0-2)
28Skogan,Eirik Ishol Steinkjer SK /STVGS 20:55,1 + 02:21,2 (3-1)
29Løvås,Tobias Eid Trondhjems Skiskyttere 20:55,2 + 02:21,3 (3-1)
30Løchting,Vetle Sørskogbygda IL / Team Natrudstilen 21:04,4 + 02:30,5 (3-2)
31Skar,Hogne Findal Sannidal IL / Team Statkraft Telemark 21:06,2 + 02:32,3 (3-3)
32Østensen,Herman Fossum IF /NTG-L 21:07,5 + 02:33,6 (1-2)
33Langeland,Harald Øvrebø IL 21:09,0 + 02:35,1 (1-2)
34Schiellerup,Anders Emil Geilo IL /NTG-G 21:21,9 + 02:48,0 (1-2)
35Reistad,Vegard Bruem Stiklestad IL /STVGS 21:24,7 + 02:50,8 (2-4)
36Smeby,Even Sagosen IL Bevern /NTG-G 21:33,1 + 02:59,2 (2-1)
37Selvnes,Vegard Orkdal IL 21:34,7 + 03:00,8 (1-4)
38Harborg,Magne Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:43,1 + 03:09,2 (2-3)
39Østebø,Anders Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 21:53,7 + 03:19,8 (1-2)
40Mobakken,Jonas Uglem Oslo SSL 21:59,5 + 03:25,6 (3-4)
41Solhaug Myklebust,Erlend Stårheim IL 22:03,4 + 03:29,5 (1-4)
42Johansen,Jonas Vingrom IL 22:07,8 + 03:33,9 (1-0)
43Vangsnes,Trygve Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 22:17,9 + 03:44,0 (1-1)
44Nordbotten,Øystein Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 22:19,9 + 03:46,0 (2-3)
45Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 22:32,8 + 03:58,9 (2-2)
46Eiken,Torstein Fossum IF 22:34,6 + 04:00,7 (3-3)
47Larsen,Daniel Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 22:35,7 + 04:01,8 (3-2)
48Halsteinslid,Georg Kristian Markane IL 22:46,3 + 04:12,4 (3-3)
49Lilaas,Håvard Skoppum IL / Team Statkraft Telemark 22:55,4 + 04:21,5 (2-2)
50Almås,Fredrik Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 22:58,7 + 04:24,8 (2-2)
51Klevar,Sindre Heddal IL / Team Statkraft Telemark 23:00,8 + 04:26,9 (1-3)
52Granrud,Even Dahlen Hernes IL / Team Natrudstilen 23:04,1 + 04:30,2 (3-2)
53Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 23:06,0 + 04:32,1 (4-3)
54Witte,Marius Alta SSL / Team Statkraft Tromsø 23:44,0 + 05:10,1 (2-2)
55Fladseth,Sander Tromsø SSL /NTG-T 23:53,9 + 05:20,0 (4-2)
56Skråmestø,Olav Ål SSL 23:54,0 + 05:20,1 (2-2)
57Koppergård,Andreas Lier IL /MVGS 24:02,5 + 05:28,6 (0-1)
58Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 24:05,7 + 05:31,8 (0-4)
59Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 24:27,2 + 05:53,3 (2-3)
DNSSæten,Anton Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSStadaas,Mads Hålandsdal IL
DNSSandelin,Nils Martin Nordreisa IL
DNSKleven,Simen Simostranda IL /NTG-G
DNSHirth,Sindre Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSStorvik,Thomas Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus
Resultatliste Menn 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øygard,Harald Skrautvål IL / Team Valdres Ski 19:05,8 + 00:00,0 (0-1)
2Frydenlund,Nikolai Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 19:06,1 + 00:00,3 (0-0)
3Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 19:09,4 + 00:03,6 (1-0)
4Strømsheim,Endre Bærums Skiklub /NTG-G 19:10,8 + 00:05,0 (0-2)
5Dale,Johannes Fet SK /NTG-G 19:14,0 + 00:08,2 (1-1)
6Aspenes,Sverre Dahlen Skatval Skilag /MVGS 19:15,5 + 00:09,7 (0-2)
7Lægreid,Sturla Holm Bærums Skiklub 19:22,8 + 00:17,0 (2-1)
8Stavik,Sivert Jære Oppdal IL / Team Statkraft Trondheim 19:44,4 + 00:38,6 (0-2)
9Fallsen,Brian Nordkyn IL 19:47,3 + 00:41,5 (1-1)
10Sørløkk,Anders Skaun IL / Team Statkraft Trondheim 19:52,7 + 00:46,9 (1-2)
11Næss,Sigbjørn-Martin Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:01,0 + 00:55,2 (0-2)
12Groven,Brage Reier Drammen Strong /NTG-G 20:01,9 + 00:56,1 (0-2)
13Flaen,Sebastian Sundet Oslo SSL 20:08,9 + 01:03,1 (0-1)
13Martinussen,Karsten Fossum IF 20:08,9 + 01:03,1 (2-1)
15Hokholt,Erlend Oslo SSL /NTG-L 20:10,5 + 01:04,7 (2-1)
15Andersen,Aleksander Fjeld Geilo IL /NTG-G 20:10,5 + 01:04,7 (3-1)
17Fossli,Torjus N Fyresdal SSL /NTG-G 20:17,6 + 01:11,8 (0-2)
18Nergård,Vetle Hernes IL /NTG-L 20:21,4 + 01:15,6 (0-1)
19Berge,Håkon Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 20:27,3 + 01:21,5 (0-1)
20Winsvold,Bendik Lier IL /NTG-L 20:27,9 + 01:22,1 (2-2)
21Borge,Herman Dramdal Svene IL /NTG-G 20:28,9 + 01:23,1 (1-2)
22Johnsen,John Olve Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 20:31,7 + 01:25,9 (0-1)
23Skåland,Markus Ims Sandnes SSL / Sirdal Ski 20:35,5 + 01:29,7 (1-1)
24Herfindal,Bjørn Haugo Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 20:44,0 + 01:38,2 (1-2)
25Haugum,Jørgen Bærums Skiklub /NTG-G 20:46,4 + 01:40,6 (2-2)
26Steimler,Martin Hernes IL /NTG-L 20:56,5 + 01:50,7 (2-1)
27Gran,Erlend Nordal Bærums Skiklub 21:03,3 + 01:57,5 (1-1)
28Mathisen,Martin Bjørndalen Simostranda IL /NTG-G 21:07,5 + 02:01,7 (0-3)
29Fløttum,Adrian Sokna IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 21:16,7 + 02:10,9 (1-1)
30Koppang,Aksel Bjørnstad Bærums Skiklub 21:23,7 + 02:17,9 (1-0)
31Bjørsland,Sondre Estenstad Hernes IL /MVGS/ Team Natrudstilen 21:24,4 + 02:18,6 (2-0)
32Dovland,Eivind Syrdalen Fossum IF 21:24,9 + 02:19,1 (1-0)
33Reiten,Lars Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski 21:25,3 + 02:19,5 (0-1)
33Steinbakken,Sondre Hattfjelldal IL 21:25,3 + 02:19,5 (1-1)
35Haneberg,Vegard Oslo SSL 21:27,4 + 02:21,6 (1-3)
36Undheim,Vetle Årsvoll Figgjo IL /SVG/ Sirdal Ski 21:28,3 + 02:22,5 (3-2)
37Haugen,Ole Kristian Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 21:34,2 + 02:28,4 (1-3)
38Edøy,Sigbjørn Tromsø SSL /NTG-L 21:36,4 + 02:30,6 (2-1)
39Lyngen,Aleksander Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:37,6 + 02:31,8 (0-2)
40Virkesdal,Lasse Vik IL / Team Statkraft Hordaland 21:39,1 + 02:33,3 (3-1)
41Hatling,Fredrik Øverland Fana IL / Team Statkraft Hordaland 21:41,0 + 02:35,2 (1-3)
42Bjørn,Petter Austberg Alvdal IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:42,1 + 02:36,3 (0-3)
43Johnsen,Lars Magnus Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 21:43,7 + 02:37,9 (1-3)
44Fodstad,Tobias Lerche Østre Toten Skilag 21:44,1 + 02:38,3 (2-0)
45Lerkendal,Nicolay Aas Nittedal SSL 21:47,3 + 02:41,5 (4-1)
46Huso,Tage Ullensaker SK /MVGS 21:52,1 + 02:46,3 (0-3)
47Bjørkli,Tage Alta SSL / Team Statkraft Tromsø 21:54,5 + 02:48,7 (2-3)
48Johansen,Eirik Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 21:57,7 + 02:51,9 (3-2)
49Lund,Martin Gjedrem Vinne Skilag 21:58,1 + 02:52,3 (0-3)
50Fuglum,Martin Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:07,5 + 03:01,7 (0-4)
51Lund,Martin Orkdal IL 22:13,8 + 03:08,0 (3-2)
52Sverdrup,Henrik Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:15,7 + 03:09,9 (1-2)
53Knoph,Magnus Asker SK 22:19,8 + 03:14,0 (1-3)
54Driveklepp,Henning Nittedal SSL 22:22,6 + 03:16,8 (1-4)
55Bø,Gaute Markane IL 22:22,8 + 03:17,0 (2-1)
56Aamodt Resell,Åsmund Oslo SSL 22:23,3 + 03:17,5 (2-3)
57Holter,Hans Harald Ullensaker SK 22:30,1 + 03:24,3 (1-1)
58Sæter,Steffen Solhaug Os IL 22:38,8 + 03:33,0 (3-2)
59Grundnes,Edvin Nittedal SSL 22:38,9 + 03:33,1 (1-4)
60Stampe,Mathias Fossum IF 22:56,0 + 03:50,2 (4-3)
61Hansen,Olav Breimyr Froland IL 23:02,9 + 03:57,1 (1-2)
62Førsund,Mikkel Pettersen Bærums Skiklub 23:07,4 + 04:01,6 (3-0)
63Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 23:11,2 + 04:05,4 (0-4)
64Buran,Stian Skjei Vinne Skilag 23:11,4 + 04:05,6 (2-4)
65Midtvold Mæhlum,Erik Vingrom IL 23:35,5 + 04:29,7 (2-2)
66Jørgensen,Vegar André Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 24:12,9 + 05:07,1 (2-3)
67Rolstad,Eivind Oslo SSL 24:17,8 + 05:12,0 (4-2)
68Grønningsæter,Torgeir Volda Turn og IL - Allidrettsl 24:47,0 + 05:41,2 (3-2)
69Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 25:16,7 + 06:10,9 (5-3)
70Ree,Kjartan Love Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 27:34,8 + 08:29,0 (3-5)
DNSWohlen,Eirik Vinne Skilag /STVGS
DNSUldal,Espen Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski
DNSLie,Kasper Skatval Skilag /MVGS
DNSRuud,Tore Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting
Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørum,Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb /NTG-L 18:07,3 + 00:00,0 (0-0)
2Borgen,Sivert Stiklestad IL /STVGS 19:05,0 + 00:57,7 (0-0)
3Krogsæter,Jørgen Brendengen Ullensaker SK /NTG-L 19:16,0 + 01:08,7 (0-1)
4Skrede,Mathias Geilo IL /NTG-G 19:26,1 + 01:18,8 (0-1)
5Bakken,Sivert Vingrom IL /NTG-L 19:31,5 + 01:24,2 (1-1)
6Horten,Magnus Os IL /NTG-L 19:37,7 + 01:30,4 (0-1)
7Galåen,Håvard Kne Røros IL /MVGS 19:46,3 + 01:39,0 (1-1)
8Bucher-Johannessen,Fredrik Try, ILet /NTG-G 19:48,2 + 01:40,9 (1-2)
9Skøien,Christian Simostranda IL / Team Skiguard Buskerud 19:49,4 + 01:42,1 (0-1)
10Jorde,Truls Fjellheim Asker SK 19:53,9 + 01:46,6 (2-1)
11Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski /NTG-G 20:02,9 + 01:55,6 (0-2)
12Sæten,Bjørnar Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 20:11,6 + 02:04,3 (1-0)
13Markegård,Øystein Geilo IL /NTG-G 20:15,9 + 02:08,6 (1-1)
14Often,Trygve Bondhus Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:16,2 + 02:08,9 (0-0)
15Selnæs,Vegar Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:17,0 + 02:09,7 (1-1)
16Haugan,Øyvind Try, ILet /NTG-G 20:28,3 + 02:21,0 (1-2)
17Heir,Martin Borge Fossum IF 20:33,2 + 02:25,9 (0-2)
18Severinsen,Olav Lanes Tromsø SSL /NTG-T 20:33,5 + 02:26,2 (1-1)
19Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere 20:41,1 + 02:33,8 (1-1)
20Haug,Magnus Gjersvold Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 20:42,8 + 02:35,5 (0-3)
21Olimb,Iver Gjestvang Søndre Ål Sportsklubb 20:43,3 + 02:36,0 (1-1)
22Skinnarland,Vetle Bødalen IF 20:43,8 + 02:36,5 (0-1)
23Sandnes,Eirik Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:49,1 + 02:41,8 (1-1)
24Rybråten,Håkon Fet SK /NTG-L 20:51,8 + 02:44,5 (0-2)
25Øye,Jonas Bogen Trondhjems Skiskyttere /NTG-G 20:54,2 + 02:46,9 (1-2)
26Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL /NTG-G 20:55,1 + 02:47,8 (2-3)
27Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL / Team Statkraft Telemark 20:56,5 + 02:49,2 (0-2)
28Mobakken,Jørgen Uglem Oslo SSL 21:03,7 + 02:56,4 (0-1)
29Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 21:07,3 + 03:00,0 (1-1)
30Tjøtta,Maxim Fossum IF 21:11,5 + 03:04,2 (1-2)
31D'antoni,André Hønefoss SSK 21:12,4 + 03:05,1 (1-3)
32Bueie,Jonas Lier IL /NTG-G 21:15,0 + 03:07,7 (1-1)
33Maalø,Jonas Skatval Skilag /MVGS 21:16,2 + 03:08,9 (2-1)
34Birkeland,Magnus Asker SK 21:17,4 + 03:10,1 (0-2)
35Elvevoll Karlsen,Magnus Tingelstad SSK 21:26,1 + 03:18,8 (0-3)
36Bang,Christian Brennhovd Asker SK 21:30,7 + 03:23,4 (1-1)
37Eriksen,Simen Smetbak Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 21:35,3 + 03:28,0 (1-3)
38Carlsen,Trym Helge Fana IL 21:37,9 + 03:30,6 (0-3)
39Nyborg,Tobias Voss SSL 21:38,4 + 03:31,1 (3-0)
40Flåta,Torjus Gjerstad IL 21:41,7 + 03:34,4 (0-1)
41Aas,Ola Nymoen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:49,7 + 03:42,4 (0-0)
42Kleven,Lars Simostranda IL 21:50,9 + 03:43,6 (1-1)
43Krogstad,Rasmus Try, ILet /NTG-G 21:58,4 + 03:51,1 (2-3)
44Refvem,Vegard Moi IL 21:58,9 + 03:51,6 (4-2)
45Strømsnes,Fredrik Aasen Lier IL /NTG-L 22:06,3 + 03:59,0 (3-1)
46Fjærtoft,Edvard Steinkjer SK /STVGS 22:15,8 + 04:08,5 (0-3)
47Tronsaune,Herman Grytbakk Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:16,7 + 04:09,4 (2-1)
48Sørum,Hans Kristian MjøsSki /NTG-L 22:17,7 + 04:10,4 (1-4)
49Dahl,Torje Usland Marnardal IL /SVG/ Sirdal Ski 22:19,5 + 04:12,2 (0-2)
50Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 22:22,2 + 04:14,9 (1-2)
51Nicolaysen,Njål Gunnar Oslo SSL 22:42,2 + 04:34,9 (3-2)
52Eide Borchgrevink,Sondre Fossum IF 22:55,0 + 04:47,7 (2-2)
53Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa / Team Statkraft Telemark 23:05,6 + 04:58,3 (1-3)
54Ekern,Joakim Lørenskog SK 23:06,2 + 04:58,9 (2-3)
55Telseth,Lars-Erik Volda Turn og IL - Allidrettsl 23:09,2 + 05:01,9 (3-0)
56Holmsen,Marius Fossum IF 23:13,4 + 05:06,1 (3-2)
57Mikalsen,Magnus Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 23:16,4 + 05:09,1 (1-2)
58Andresen,Sindre Christoffer Tyl Lier IL 23:19,5 + 05:12,2 (3-2)
59Solum,Eivind Simostranda IL 23:20,4 + 05:13,1 (3-2)
60Lie,Rasmus Skatval Skilag 23:29,8 + 05:22,5 (0-4)
61Hopland,Isak Hardbagg IL 23:33,5 + 05:26,2 (3-3)
62Borgen,Kristian Fossum IF 23:36,8 + 05:29,5 (1-2)
63Hevrøy,Embrik Nikolai Grann Try, ILet /NTG-G 23:43,2 + 05:35,9 (3-3)
64Stølen,Jarle Vegusdal Birkenes IL 24:09,4 + 06:02,1 (1-3)
65Hjerpaasen,Gaute Asker SK 24:12,9 + 06:05,6 (2-2)
66Tonning,Odd Sindre Markane IL 24:13,4 + 06:06,1 (3-4)
67Kirkhus,Marthin Asker SK /NTG-T 24:20,6 + 06:13,3 (2-3)
68Halsteinslid,Andreas Markane IL 24:35,3 + 06:28,0 (1-3)
69Nygård,Grim Markane IL 24:51,4 + 06:44,1 (2-3)
70Hermstad,Torbjørn Vinne Skilag 26:32,8 + 08:25,5 (3-1)
71Kullungstad,Mats Dombås IL 26:56,0 + 08:48,7 (1-4)
72Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF / Team Skiguard Buskerud 27:00,3 + 08:53,0 (1-4)
73Holm,Martin Smestu Rennebu IL /MVGS 27:08,7 + 09:01,4 (2-3)
DNSAndreassen,Adrian Nordreisa IL
DNSSkaaheim,Benjamin H. Skoppum IL /NTG-G
DNSHegge,Einar Carlson Steinkjer SK /STVGS
DNSSolbakken,Hågen Sørskogbygda IL
DNSSelheim,Knut Lussand Voss SSL
DNSBenonisen,Robin Johan Tromsø SSL /NTG-T

28.02.15 15:28:14 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing