NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørum,Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb /NTG-L 18:07,3 + 00:00,0 (0-0)
2Borgen,Sivert Stiklestad IL /STVGS 19:05,0 + 00:57,7 (0-0)
3Krogsæter,Jørgen Brendengen Ullensaker SK /NTG-L 19:16,0 + 01:08,7 (0-1)
4Skrede,Mathias Geilo IL /NTG-G 19:26,1 + 01:18,8 (0-1)
5Bakken,Sivert Vingrom IL /NTG-L 19:31,5 + 01:24,2 (1-1)
6Horten,Magnus Os IL /NTG-L 19:37,7 + 01:30,4 (0-1)
7Galåen,Håvard Kne Røros IL /MVGS 19:46,3 + 01:39,0 (1-1)
8Bucher-Johannessen,Fredrik Try, ILet /NTG-G 19:48,2 + 01:40,9 (1-2)
9Skøien,Christian Simostranda IL / Team Skiguard Buskerud 19:49,4 + 01:42,1 (0-1)
10Jorde,Truls Fjellheim Asker SK 19:53,9 + 01:46,6 (2-1)
11Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski /NTG-G 20:02,9 + 01:55,6 (0-2)
12Sæten,Bjørnar Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 20:11,6 + 02:04,3 (1-0)
13Markegård,Øystein Geilo IL /NTG-G 20:15,9 + 02:08,6 (1-1)
14Often,Trygve Bondhus Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:16,2 + 02:08,9 (0-0)
15Selnæs,Vegar Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:17,0 + 02:09,7 (1-1)
16Haugan,Øyvind Try, ILet /NTG-G 20:28,3 + 02:21,0 (1-2)
17Heir,Martin Borge Fossum IF 20:33,2 + 02:25,9 (0-2)
18Severinsen,Olav Lanes Tromsø SSL /NTG-T 20:33,5 + 02:26,2 (1-1)
19Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere 20:41,1 + 02:33,8 (1-1)
20Haug,Magnus Gjersvold Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 20:42,8 + 02:35,5 (0-3)
21Olimb,Iver Gjestvang Søndre Ål Sportsklubb 20:43,3 + 02:36,0 (1-1)
22Skinnarland,Vetle Bødalen IF 20:43,8 + 02:36,5 (0-1)
23Sandnes,Eirik Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:49,1 + 02:41,8 (1-1)
24Rybråten,Håkon Fet SK /NTG-L 20:51,8 + 02:44,5 (0-2)
25Øye,Jonas Bogen Trondhjems Skiskyttere /NTG-G 20:54,2 + 02:46,9 (1-2)
26Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL /NTG-G 20:55,1 + 02:47,8 (2-3)
27Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL / Team Statkraft Telemark 20:56,5 + 02:49,2 (0-2)
28Mobakken,Jørgen Uglem Oslo SSL 21:03,7 + 02:56,4 (0-1)
29Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 21:07,3 + 03:00,0 (1-1)
30Tjøtta,Maxim Fossum IF 21:11,5 + 03:04,2 (1-2)
31D'antoni,André Hønefoss SSK 21:12,4 + 03:05,1 (1-3)
32Bueie,Jonas Lier IL /NTG-G 21:15,0 + 03:07,7 (1-1)
33Maalø,Jonas Skatval Skilag /MVGS 21:16,2 + 03:08,9 (2-1)
34Birkeland,Magnus Asker SK 21:17,4 + 03:10,1 (0-2)
35Elvevoll Karlsen,Magnus Tingelstad SSK 21:26,1 + 03:18,8 (0-3)
36Bang,Christian Brennhovd Asker SK 21:30,7 + 03:23,4 (1-1)
37Eriksen,Simen Smetbak Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 21:35,3 + 03:28,0 (1-3)
38Carlsen,Trym Helge Fana IL 21:37,9 + 03:30,6 (0-3)
39Nyborg,Tobias Voss SSL 21:38,4 + 03:31,1 (3-0)
40Flåta,Torjus Gjerstad IL 21:41,7 + 03:34,4 (0-1)
41Aas,Ola Nymoen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:49,7 + 03:42,4 (0-0)
42Kleven,Lars Simostranda IL 21:50,9 + 03:43,6 (1-1)
43Krogstad,Rasmus Try, ILet /NTG-G 21:58,4 + 03:51,1 (2-3)
44Refvem,Vegard Moi IL 21:58,9 + 03:51,6 (4-2)
45Strømsnes,Fredrik Aasen Lier IL /NTG-L 22:06,3 + 03:59,0 (3-1)
46Fjærtoft,Edvard Steinkjer SK /STVGS 22:15,8 + 04:08,5 (0-3)
47Tronsaune,Herman Grytbakk Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:16,7 + 04:09,4 (2-1)
48Sørum,Hans Kristian MjøsSki /NTG-L 22:17,7 + 04:10,4 (1-4)
49Dahl,Torje Usland Marnardal IL /SVG/ Sirdal Ski 22:19,5 + 04:12,2 (0-2)
50Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 22:22,2 + 04:14,9 (1-2)
51Nicolaysen,Njål Gunnar Oslo SSL 22:42,2 + 04:34,9 (3-2)
52Eide Borchgrevink,Sondre Fossum IF 22:55,0 + 04:47,7 (2-2)
53Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa / Team Statkraft Telemark 23:05,6 + 04:58,3 (1-3)
54Ekern,Joakim Lørenskog SK 23:06,2 + 04:58,9 (2-3)
55Telseth,Lars-Erik Volda Turn og IL - Allidrettsl 23:09,2 + 05:01,9 (3-0)
56Holmsen,Marius Fossum IF 23:13,4 + 05:06,1 (3-2)
57Mikalsen,Magnus Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 23:16,4 + 05:09,1 (1-2)
58Andresen,Sindre Christoffer Tyl Lier IL 23:19,5 + 05:12,2 (3-2)
59Solum,Eivind Simostranda IL 23:20,4 + 05:13,1 (3-2)
60Lie,Rasmus Skatval Skilag 23:29,8 + 05:22,5 (0-4)
61Hopland,Isak Hardbagg IL 23:33,5 + 05:26,2 (3-3)
62Borgen,Kristian Fossum IF 23:36,8 + 05:29,5 (1-2)
63Hevrøy,Embrik Nikolai Grann Try, ILet /NTG-G 23:43,2 + 05:35,9 (3-3)
64Stølen,Jarle Vegusdal Birkenes IL 24:09,4 + 06:02,1 (1-3)
65Hjerpaasen,Gaute Asker SK 24:12,9 + 06:05,6 (2-2)
66Tonning,Odd Sindre Markane IL 24:13,4 + 06:06,1 (3-4)
67Kirkhus,Marthin Asker SK /NTG-T 24:20,6 + 06:13,3 (2-3)
68Halsteinslid,Andreas Markane IL 24:35,3 + 06:28,0 (1-3)
69Nygård,Grim Markane IL 24:51,4 + 06:44,1 (2-3)
70Hermstad,Torbjørn Vinne Skilag 26:32,8 + 08:25,5 (3-1)
71Kullungstad,Mats Dombås IL 26:56,0 + 08:48,7 (1-4)
72Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF / Team Skiguard Buskerud 27:00,3 + 08:53,0 (1-4)
73Holm,Martin Smestu Rennebu IL /MVGS 27:08,7 + 09:01,4 (2-3)
DNSAndreassen,Adrian Nordreisa IL
DNSSkaaheim,Benjamin H. Skoppum IL /NTG-G
DNSHegge,Einar Carlson Steinkjer SK /STVGS
DNSSolbakken,Hågen Sørskogbygda IL
DNSSelheim,Knut Lussand Voss SSL
DNSBenonisen,Robin Johan Tromsø SSL /NTG-T

28.02.15 15:28:16 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing