NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Menn 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øygard,Harald Skrautvål IL / Team Valdres Ski 19:05,8 + 00:00,0 (0-1)
2Frydenlund,Nikolai Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 19:06,1 + 00:00,3 (0-0)
3Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 19:09,4 + 00:03,6 (1-0)
4Strømsheim,Endre Bærums Skiklub /NTG-G 19:10,8 + 00:05,0 (0-2)
5Dale,Johannes Fet SK /NTG-G 19:14,0 + 00:08,2 (1-1)
6Aspenes,Sverre Dahlen Skatval Skilag /MVGS 19:15,5 + 00:09,7 (0-2)
7Lægreid,Sturla Holm Bærums Skiklub 19:22,8 + 00:17,0 (2-1)
8Stavik,Sivert Jære Oppdal IL / Team Statkraft Trondheim 19:44,4 + 00:38,6 (0-2)
9Fallsen,Brian Nordkyn IL 19:47,3 + 00:41,5 (1-1)
10Sørløkk,Anders Skaun IL / Team Statkraft Trondheim 19:52,7 + 00:46,9 (1-2)
11Næss,Sigbjørn-Martin Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 20:01,0 + 00:55,2 (0-2)
12Groven,Brage Reier Drammen Strong /NTG-G 20:01,9 + 00:56,1 (0-2)
13Flaen,Sebastian Sundet Oslo SSL 20:08,9 + 01:03,1 (0-1)
13Martinussen,Karsten Fossum IF 20:08,9 + 01:03,1 (2-1)
15Hokholt,Erlend Oslo SSL /NTG-L 20:10,5 + 01:04,7 (2-1)
15Andersen,Aleksander Fjeld Geilo IL /NTG-G 20:10,5 + 01:04,7 (3-1)
17Fossli,Torjus N Fyresdal SSL /NTG-G 20:17,6 + 01:11,8 (0-2)
18Nergård,Vetle Hernes IL /NTG-L 20:21,4 + 01:15,6 (0-1)
19Berge,Håkon Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 20:27,3 + 01:21,5 (0-1)
20Winsvold,Bendik Lier IL /NTG-L 20:27,9 + 01:22,1 (2-2)
21Borge,Herman Dramdal Svene IL /NTG-G 20:28,9 + 01:23,1 (1-2)
22Johnsen,John Olve Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 20:31,7 + 01:25,9 (0-1)
23Skåland,Markus Ims Sandnes SSL / Sirdal Ski 20:35,5 + 01:29,7 (1-1)
24Herfindal,Bjørn Haugo Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 20:44,0 + 01:38,2 (1-2)
25Haugum,Jørgen Bærums Skiklub /NTG-G 20:46,4 + 01:40,6 (2-2)
26Steimler,Martin Hernes IL /NTG-L 20:56,5 + 01:50,7 (2-1)
27Gran,Erlend Nordal Bærums Skiklub 21:03,3 + 01:57,5 (1-1)
28Mathisen,Martin Bjørndalen Simostranda IL /NTG-G 21:07,5 + 02:01,7 (0-3)
29Fløttum,Adrian Sokna IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 21:16,7 + 02:10,9 (1-1)
30Koppang,Aksel Bjørnstad Bærums Skiklub 21:23,7 + 02:17,9 (1-0)
31Bjørsland,Sondre Estenstad Hernes IL /MVGS/ Team Natrudstilen 21:24,4 + 02:18,6 (2-0)
32Dovland,Eivind Syrdalen Fossum IF 21:24,9 + 02:19,1 (1-0)
33Reiten,Lars Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski 21:25,3 + 02:19,5 (0-1)
33Steinbakken,Sondre Hattfjelldal IL 21:25,3 + 02:19,5 (1-1)
35Haneberg,Vegard Oslo SSL 21:27,4 + 02:21,6 (1-3)
36Undheim,Vetle Årsvoll Figgjo IL /SVG/ Sirdal Ski 21:28,3 + 02:22,5 (3-2)
37Haugen,Ole Kristian Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 21:34,2 + 02:28,4 (1-3)
38Edøy,Sigbjørn Tromsø SSL /NTG-L 21:36,4 + 02:30,6 (2-1)
39Lyngen,Aleksander Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:37,6 + 02:31,8 (0-2)
40Virkesdal,Lasse Vik IL / Team Statkraft Hordaland 21:39,1 + 02:33,3 (3-1)
41Hatling,Fredrik Øverland Fana IL / Team Statkraft Hordaland 21:41,0 + 02:35,2 (1-3)
42Bjørn,Petter Austberg Alvdal IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:42,1 + 02:36,3 (0-3)
43Johnsen,Lars Magnus Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 21:43,7 + 02:37,9 (1-3)
44Fodstad,Tobias Lerche Østre Toten Skilag 21:44,1 + 02:38,3 (2-0)
45Lerkendal,Nicolay Aas Nittedal SSL 21:47,3 + 02:41,5 (4-1)
46Huso,Tage Ullensaker SK /MVGS 21:52,1 + 02:46,3 (0-3)
47Bjørkli,Tage Alta SSL / Team Statkraft Tromsø 21:54,5 + 02:48,7 (2-3)
48Johansen,Eirik Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 21:57,7 + 02:51,9 (3-2)
49Lund,Martin Gjedrem Vinne Skilag 21:58,1 + 02:52,3 (0-3)
50Fuglum,Martin Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:07,5 + 03:01,7 (0-4)
51Lund,Martin Orkdal IL 22:13,8 + 03:08,0 (3-2)
52Sverdrup,Henrik Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 22:15,7 + 03:09,9 (1-2)
53Knoph,Magnus Asker SK 22:19,8 + 03:14,0 (1-3)
54Driveklepp,Henning Nittedal SSL 22:22,6 + 03:16,8 (1-4)
55Bø,Gaute Markane IL 22:22,8 + 03:17,0 (2-1)
56Aamodt Resell,Åsmund Oslo SSL 22:23,3 + 03:17,5 (2-3)
57Holter,Hans Harald Ullensaker SK 22:30,1 + 03:24,3 (1-1)
58Sæter,Steffen Solhaug Os IL 22:38,8 + 03:33,0 (3-2)
59Grundnes,Edvin Nittedal SSL 22:38,9 + 03:33,1 (1-4)
60Stampe,Mathias Fossum IF 22:56,0 + 03:50,2 (4-3)
61Hansen,Olav Breimyr Froland IL 23:02,9 + 03:57,1 (1-2)
62Førsund,Mikkel Pettersen Bærums Skiklub 23:07,4 + 04:01,6 (3-0)
63Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 23:11,2 + 04:05,4 (0-4)
64Buran,Stian Skjei Vinne Skilag 23:11,4 + 04:05,6 (2-4)
65Midtvold Mæhlum,Erik Vingrom IL 23:35,5 + 04:29,7 (2-2)
66Jørgensen,Vegar André Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 24:12,9 + 05:07,1 (2-3)
67Rolstad,Eivind Oslo SSL 24:17,8 + 05:12,0 (4-2)
68Grønningsæter,Torgeir Volda Turn og IL - Allidrettsl 24:47,0 + 05:41,2 (3-2)
69Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 25:16,7 + 06:10,9 (5-3)
70Ree,Kjartan Love Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 27:34,8 + 08:29,0 (3-5)
DNSWohlen,Eirik Vinne Skilag /STVGS
DNSUldal,Espen Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski
DNSLie,Kasper Skatval Skilag /MVGS
DNSRuud,Tore Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting

28.02.15 15:28:16 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing