NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Menn 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL /NTG-L 18:33,9 + 00:00,0 (0-1)
2Pettersen,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 19:02,4 + 00:28,5 (2-2)
3Larsen,Harald Birkeland Molde og Omegn IF 19:05,7 + 00:31,8 (1-0)
4Monstad,Brage Malm Lier IL /NTG-G 19:20,8 + 00:46,9 (0-2)
5Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL /MVGS 19:31,1 + 00:57,2 (1-2)
6Haug,Mattis Fet SK /NTG-G 19:31,2 + 00:57,3 (1-2)
7Jonsson,Kristoffer Vingrom IL /NTG-L 19:32,1 + 00:58,2 (0-3)
8Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 19:35,3 + 01:01,4 (0-0)
9Toresen,Jens Petter Oslo SSL /NTG-L 19:35,6 + 01:01,7 (0-1)
10Nordbø,Even Fyresdal SSL /NTG-G 19:36,1 + 01:02,2 (1-2)
11Fosse,Arild Voss SSL 19:37,8 + 01:03,9 (1-2)
12Fystro,Espen Vingrom IL /NTG-L 19:43,4 + 01:09,5 (0-2)
13Pedersen,Vebjørn Krogh Nordkyn IL 19:46,6 + 01:12,7 (2-1)
14Røksund,Jakob Fossum IF /NTG-L 19:53,2 + 01:19,3 (1-2)
15Jorde,Sindre Fjellheim Asker SK 19:53,3 + 01:19,4 (1-2)
16Hojem,Peder Stiklestad IL /STVGS 19:59,6 + 01:25,7 (0-2)
17Killingberg,Kristian Lier IL /NTG-G 20:08,8 + 01:34,9 (1-2)
18Rørvik,Markus Sandnes SSL / Sirdal Ski 20:20,1 + 01:46,2 (1-1)
19Spjøtvold,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 20:27,7 + 01:53,8 (1-3)
20Neby,Emil Fossum IF 20:32,9 + 01:59,0 (0-4)
21Rødland,Ole Martin Fossum IF 20:35,8 + 02:01,9 (1-1)
22Nes,Espen Segrov Fana IL 20:39,0 + 02:05,1 (2-0)
23Wold,Endre Vik IL / Team Statkraft Hordaland 20:41,0 + 02:07,1 (1-3)
24Valbø,Steinar Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 20:41,2 + 02:07,3 (2-1)
25Strømsøyen,Sondre Røsbak Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:43,1 + 02:09,2 (2-1)
26Alfheim,Petter Bossmo & Ytteren IL 20:48,8 + 02:14,9 (0-1)
27Glomnes,Sverre Ryland Fet SK /NTG-G 20:54,2 + 02:20,3 (0-2)
28Skogan,Eirik Ishol Steinkjer SK /STVGS 20:55,1 + 02:21,2 (3-1)
29Løvås,Tobias Eid Trondhjems Skiskyttere 20:55,2 + 02:21,3 (3-1)
30Løchting,Vetle Sørskogbygda IL / Team Natrudstilen 21:04,4 + 02:30,5 (3-2)
31Skar,Hogne Findal Sannidal IL / Team Statkraft Telemark 21:06,2 + 02:32,3 (3-3)
32Østensen,Herman Fossum IF /NTG-L 21:07,5 + 02:33,6 (1-2)
33Langeland,Harald Øvrebø IL 21:09,0 + 02:35,1 (1-2)
34Schiellerup,Anders Emil Geilo IL /NTG-G 21:21,9 + 02:48,0 (1-2)
35Reistad,Vegard Bruem Stiklestad IL /STVGS 21:24,7 + 02:50,8 (2-4)
36Smeby,Even Sagosen IL Bevern /NTG-G 21:33,1 + 02:59,2 (2-1)
37Selvnes,Vegard Orkdal IL 21:34,7 + 03:00,8 (1-4)
38Harborg,Magne Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:43,1 + 03:09,2 (2-3)
39Østebø,Anders Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 21:53,7 + 03:19,8 (1-2)
40Mobakken,Jonas Uglem Oslo SSL 21:59,5 + 03:25,6 (3-4)
41Solhaug Myklebust,Erlend Stårheim IL 22:03,4 + 03:29,5 (1-4)
42Johansen,Jonas Vingrom IL 22:07,8 + 03:33,9 (1-0)
43Vangsnes,Trygve Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 22:17,9 + 03:44,0 (1-1)
44Nordbotten,Øystein Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 22:19,9 + 03:46,0 (2-3)
45Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 22:32,8 + 03:58,9 (2-2)
46Eiken,Torstein Fossum IF 22:34,6 + 04:00,7 (3-3)
47Larsen,Daniel Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 22:35,7 + 04:01,8 (3-2)
48Halsteinslid,Georg Kristian Markane IL 22:46,3 + 04:12,4 (3-3)
49Lilaas,Håvard Skoppum IL / Team Statkraft Telemark 22:55,4 + 04:21,5 (2-2)
50Almås,Fredrik Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 22:58,7 + 04:24,8 (2-2)
51Klevar,Sindre Heddal IL / Team Statkraft Telemark 23:00,8 + 04:26,9 (1-3)
52Granrud,Even Dahlen Hernes IL / Team Natrudstilen 23:04,1 + 04:30,2 (3-2)
53Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 23:06,0 + 04:32,1 (4-3)
54Witte,Marius Alta SSL / Team Statkraft Tromsø 23:44,0 + 05:10,1 (2-2)
55Fladseth,Sander Tromsø SSL /NTG-T 23:53,9 + 05:20,0 (4-2)
56Skråmestø,Olav Ål SSL 23:54,0 + 05:20,1 (2-2)
57Koppergård,Andreas Lier IL /MVGS 24:02,5 + 05:28,6 (0-1)
58Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 24:05,7 + 05:31,8 (0-4)
59Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 24:27,2 + 05:53,3 (2-3)
DNSSæten,Anton Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSStadaas,Mads Hålandsdal IL
DNSSandelin,Nils Martin Nordreisa IL
DNSKleven,Simen Simostranda IL /NTG-G
DNSHirth,Sindre Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSStorvik,Thomas Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus

28.02.15 15:28:15 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing