NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blikra,Endre Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 24:11,5 + 00:00,0 (0-1)
2Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 24:11,7 + 00:00,2 (1-0)
3Aalerud,Kristian Andre Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 24:18,5 + 00:07,0 (0-1)
4Nenseter,Aslak Bø SSL / Team Statkraft Telemark 24:19,0 + 00:07,5 (1-1)
5Kvam,Andreas Meldal IL / Team Statkraft Lillehammer 24:24,6 + 00:13,1 (1-1)
6Bollum,Sondre Gjøvik SK / Team Statkraft Lillehammer 24:30,0 + 00:18,5 (1-1)
7Kalkenberg,Simon Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 24:39,5 + 00:28,0 (0-1)
8Madsstuen,Asbjørn Asker SK 24:43,0 + 00:31,5 (0-1)
9Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:03,2 + 00:51,7 (1-2)
10Nymoen,Håvard Vingelen IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 25:05,5 + 00:54,0 (2-1)
11Skjevdal,Lars Gunnar Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 25:10,8 + 00:59,3 (2-2)
12Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL 25:21,3 + 01:09,8 (1-2)
13Livik,Håkon Meråker SSK / Team Statkraft Lillehammer 25:24,7 + 01:13,2 (0-1)
14Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern / Team Statkraft Lillehammer 25:25,0 + 01:13,5 (2-1)
15Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 25:30,8 + 01:19,3 (0-3)
16Sonflå,Espen Meråker SSK 25:31,0 + 01:19,5 (1-1)
17Hårstad,Jonas Rennebu IL /HVGS 25:32,8 + 01:21,3 (1-0)
18Bødal,Isak Flo Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 25:35,8 + 01:24,3 (2-2)
19Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:37,6 + 01:26,1 (0-0)
20Juveli,Anders Sommerstad Lier IL / Team Statkraft Lillehammer 25:44,0 + 01:32,5 (2-2)
21Owren,Amund Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 25:45,3 + 01:33,8 (1-1)
22Eide,Daniel Stensæth Asker SK 25:49,0 + 01:37,5 (0-0)
23Larsen,Håkon Sørbøen Ål SSL / Team Statkraft Lillehammer 25:52,5 + 01:41,0 (2-1)
24Thomassen,Håkon Hoff Sauda SSL 25:53,0 + 01:41,5 (1-2)
25Denstad,Sigve Gederaas Meråker SSK 25:55,9 + 01:44,4 (3-1)
26Fjellavli,Sindre Bossmo & Ytteren IL 26:05,6 + 01:54,1 (0-0)
27Lyngstad,Anders Trønsdal Inderøy IL / Team Statkraft Lillehammer 26:11,4 + 01:59,9 (3-0)
28Turvoll,Joar Vik IL / Team Statkraft Hordaland 26:13,0 + 02:01,5 (1-2)
29Dotzler,Georg Noer Fossum IF 26:23,0 + 02:11,5 (2-1)
30Aslesen,Henrik Fet SK 26:25,2 + 02:13,7 (1-0)
31Bårtveit,Martin Geilo IL / Team Statkraft Lillehammer 26:28,4 + 02:16,9 (1-1)
32Skåland,Jon Nikolai Ims Sandnes SSL / Sirdal Ski 26:37,1 + 02:25,6 (1-1)
33Skinnes,Vegard Simostranda IL 26:39,2 + 02:27,7 (3-3)
34Hanserud,Jakob Asker SK 26:53,2 + 02:41,7 (1-3)
35Haugen,Hallgeir Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 26:53,5 + 02:42,0 (2-0)
36Heldal,Anders Bødalen IF / Sirdal Ski 26:55,0 + 02:43,5 (1-2)
37Ramsfjell,Adrian Brekken Figgjo IL / Sirdal Ski 26:55,3 + 02:43,8 (2-1)
38Vig,Jens Bredde Asker SK 27:01,5 + 02:50,0 (2-3)
39Flotten,Ole Andreas Oppdal IL / Team Statkraft Lillehammer 27:21,2 + 03:09,7 (3-3)
40Toldnes,Ådne Snåsa SSL 27:21,3 + 03:09,8 (1-2)
41Nilsen,Anders Brekke IL Bevern / Sirdal Ski 27:28,6 + 03:17,1 (2-2)
42Skogset,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 27:56,6 + 03:45,1 (1-1)
43Forberg,Sigmund A. Kvammen Bø SSL / Team Statkraft Telemark 27:58,4 + 03:46,9 (1-2)
44Tryggestad,Trygve Aaland Sunnylven IL / Team Statkraft Nordfjord 27:59,4 + 03:47,9 (1-1)
45Gilberg,Stian Skåland Moi IL / Sirdal Ski 28:09,1 + 03:57,6 (2-2)
46Fladsrud,Eskil Østre Toten Skilag 28:09,9 + 03:58,4 (2-3)
47Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag / Team Statkraft Lillehammer 28:14,6 + 04:03,1 (1-2)
48Håkonsen,Magnus Bø SSL / Team Statkraft Telemark 28:33,2 + 04:21,7 (1-1)
49Grue,Kristian Fet SK 29:10,3 + 04:58,8 (1-2)
50Riksaasen,Steinar Dombås IL /MVGS 30:12,5 + 06:01,0 (4-4)
51Raphael,Elias Schirmer Meråker SSK 30:13,3 + 06:01,8 (5-4)
52Linga,Odin Fana IL 34:46,9 + 10:35,4 (1-2)
DNSRørvik,Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere / Team Statkraft Lillehammer
DNSAndersen,Frikk Hald Asker SK
DNSRuud,Hans Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting
DNSKnutsen,Johannes Singstad Trondhjems Skiskyttere
DNSHjelmevoll,Leif Malvin Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSAabel,Nils Christian Birkenes IL
DNSGurigard,Vemund Ravnsborg Vingrom IL

28.02.15 15:28:15 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing