NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holm,Kristiane Simostranda IL /NTG-G 19:34,2 + 00:00,0 (0-0)
2Nordvang,Randi Sollid Vingelen IL /NTG-L 20:46,6 + 01:12,4 (2-3)
3Wetterhus,Mari Svene IL /NTG-L 20:57,7 + 01:23,5 (2-1)
4Sande,Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/NTG-G 20:59,0 + 01:24,8 (1-1)
5Hamar,Hilvi Emerense Byåsen SSL 21:04,8 + 01:30,6 (2-3)
6Søvik,Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere / Team Statlkraft Trondheim 21:05,9 + 01:31,7 (0-1)
7Moan,Johanna Fjerdingen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:28,7 + 01:54,5 (1-1)
8Gausemel,Ingrid Hornindal IL 21:31,8 + 01:57,6 (0-1)
9Bjørkevoll,Berit Nittedal SSL 21:49,0 + 02:14,8 (0-1)
10Skar,Synne Findal Sannidal IL /NTG-G 22:12,5 + 02:38,3 (0-3)
11Sandbæk,Kristin Østre Toten Skilag /NTG-L 22:16,8 + 02:42,6 (4-1)
12Brattegard,Stina Ål SSL /NTG-G 22:33,8 + 02:59,6 (1-1)
13Staveli,Emma Orkdal IL /MVGS 22:40,9 + 03:06,7 (4-0)
14Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL 22:53,4 + 03:19,2 (1-3)
15Skjellum,Ine Søndre Ål Sportsklubb 22:55,0 + 03:20,8 (1-2)
16Storkås,Bettina Øvrebø IL / Sirdal Ski 22:55,7 + 03:21,5 (0-1)
17Skogan,Marit Ishol Steinkjer SK /STVGS 22:57,8 + 03:23,6 (3-2)
18Fosse,Silje Voss SSL 23:05,0 + 03:30,8 (1-3)
19Haugen,Marte Konstanse Nittedal SSL 23:12,0 + 03:37,8 (1-3)
20Nygård,Toril Bakka Haltdalen IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 23:14,9 + 03:40,7 (1-2)
21Auestad,Emilie Nittedal SSL 23:17,9 + 03:43,7 (2-2)
22Baugerød,Ane Einbu IL Bevern /NTG-L 23:19,5 + 03:45,3 (3-4)
23Brandt,Yngvild Stiklestad IL /MVGS 23:23,4 + 03:49,2 (1-3)
24Dengerud,Kjersti Kvistad Steinkjer SK /STVGS 23:29,1 + 03:54,9 (3-2)
25Bakke,Elise Skeide Stårheim IL 23:39,1 + 04:04,9 (0-3)
26Skotland,Vilde Aurora Gusevik Try, ILet 23:44,8 + 04:10,6 (1-2)
27Solvang,Tora Johanne Indre Balsfjord SSL 23:52,7 + 04:18,5 (1-0)
28Sundli,Sara Stor-Elvdal SK /MVGS 23:58,8 + 04:24,6 (2-2)
29Koteng,Petrine Lande Fossum IF 24:18,6 + 04:44,4 (3-2)
30Sikkeland,Oda Johanne Bærums Skiklub 24:21,5 + 04:47,3 (2-2)
31Dahl,Frida Steinkjer SK /STVGS 24:24,6 + 04:50,4 (2-3)
32Flønes,Ingrid Martine Meråker SSK /MVGS 25:33,5 + 05:59,3 (1-1)
33Ruud,Pernille Lintho Fet SK 25:35,2 + 06:01,0 (1-3)
34Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 25:49,5 + 06:15,3 (2-1)
35Helland-Hansen,Anniken Bærums Skiklub 26:01,0 + 06:26,8 (1-3)
36Haugebo,Ann-Christin Birkenes IL 26:46,6 + 07:12,4 (0-2)
37Tjørhom,Hilde Sirdal Skilag 27:03,9 + 07:29,7 (1-4)
DNSHønsi,Birgit Fjærestad Vik IL

28.02.15 15:28:15 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing