NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Kvinner 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjevdal,Kristina Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:04,1 + 00:00,0 (3-0)
2Mathiesen,Nora Huken Ullensaker SK /NTG-L 20:04,6 + 00:00,5 (0-1)
3Erdal,Karoline Førde IL, skiskyttargruppe /NTG-G 20:12,1 + 00:08,0 (0-3)
4Kalkenberg,Emilie Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 20:22,6 + 00:18,5 (1-3)
5Lien,Ida Simostranda IL /NTG-G 20:29,2 + 00:25,1 (1-2)
6Grue,Ingrid Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:52,7 + 00:48,6 (0-2)
7Nossum,Marta Skrove Stiklestad IL /MVGS 21:17,4 + 01:13,3 (0-1)
8Voll,Miriam Vik IL 21:24,1 + 01:20,0 (0-2)
9Tofte,Mathea Vingrom IL /NTG-L 21:28,3 + 01:24,2 (1-4)
10Gløtheim,Silje Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 21:36,8 + 01:32,7 (1-3)
11Hauahei,Melanie Bossmo & Ytteren IL /NTG-T 21:38,4 + 01:34,3 (0-3)
12Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:44,5 + 01:40,4 (1-3)
13Livik,Sigrid Meråker SSK /MVGS 21:54,2 + 01:50,1 (0-3)
14Snekkevik,Julie Kloster Tromsø SSL /NTG-T 22:06,9 + 02:02,8 (0-2)
15Kvelvane,Une Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 22:07,2 + 02:03,1 (3-1)
16Bjørsvik,Hanne Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 22:12,2 + 02:08,1 (1-1)
17Moholth,Siri IL Bevern 22:23,3 + 02:19,2 (2-2)
18Kittelsen,Hege Idrettslaget Dyre Vaa 22:26,8 + 02:22,7 (1-1)
19Bråten,Tiril Ruud Ullensaker SK 22:27,8 + 02:23,7 (0-2)
20Rosvoldsve,Vilde Olsen Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 22:50,3 + 02:46,2 (1-2)
21Sundli,Lise Sokna IL 22:55,0 + 02:50,9 (0-3)
22Flotten,Synne Oppdal IL /MVGS 22:59,2 + 02:55,1 (1-4)
23Persson,Stine Eggen Vingrom IL /NTG-L 23:01,5 + 02:57,4 (3-3)
24Vee,Marie Kvistad Simostranda IL /MVGS 23:10,4 + 03:06,3 (1-2)
25Bjørken,Julie Stiklestad IL /STVGS 23:47,9 + 03:43,8 (0-2-x)
26Melås,Emilie Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 24:11,3 + 04:07,2 (0-3)
27Nesse,Synne Fet SK 24:19,3 + 04:15,2 (0-3)
28Bekken,Anne-Guro Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 24:19,6 + 04:15,5 (1-2)
29Vinger,Ruth-Emily Østre Toten Skilag 24:28,6 + 04:24,5 (0-1)
30Hemnes,Susanne Sandnes SSL / Sirdal Ski 24:51,9 + 04:47,8 (1-1)
31Hage,Silje Marie Gjesdal SSL / Sirdal Ski 25:10,7 + 05:06,6 (1-5)
32Børdalen,Malin Hønefoss SSK 25:57,3 + 05:53,2 (2-4)
33Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 25:58,7 + 05:54,6 (1-2)
34Ueland,Thea Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 27:30,0 + 07:25,9 (3-2)
35Steffensen,Malin Båtsfjord Sportsklubb 31:18,9 + 11:14,8 (4-3)
DNSWiig,Kirsten Daae Ullensaker SK /NTG-L
DNSMikkelsen,Lene Alta SSL /NTG-L
DNSSørensen,Margit Fet SK /SVG/ Sirdal Ski

Tillegg og fratrekk i tid

Startnr:64 : § 5.5a Manglende strafferunde (2 min) 17 og eldre

28.02.15 15:28:15 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing