NM Junior og DNB Cup 6, sprint

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst

28.02.15

Resultatliste Kvinner 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tandrevold,Ingrid Landmark Fossum IF 18:28,3 + 00:00,0 (0-2)
2Eide,Hilde Øystre Slidre SSL /MVGS 18:36,1 + 00:07,8 (0-0)
3Thoresen,Turi Storstrøm Alvdal IL /NTG-L 19:48,7 + 01:20,4 (1-3)
4Stølen,Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub /NTG-G 20:00,7 + 01:32,4 (0-2)
5Sverdrup,Mari Dombås IL /MVGS 20:01,9 + 01:33,6 (2-0)
6Røstad,Marianne Stiklestad IL /STVGS 20:23,4 + 01:55,1 (1-0)
7Bakke,Andrea Skeide Stårheim IL /NTG-L 20:29,7 + 02:01,4 (0-0)
8Grue,Eline Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 20:51,1 + 02:22,8 (1-3)
9Høiland,Christine Williksen Fossum IF /NTG-L 20:57,3 + 02:29,0 (0-2)
10Hustoft,Mathilde Asker SK 21:15,4 + 02:47,1 (1-0)
11Hønsi,Silja Fjærestad Vik IL / Team Statkraft Hordaland 21:19,2 + 02:50,9 (1-1)
12Glimsdal,Ane Avseth Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 21:36,7 + 03:08,4 (1-3)
13Fløttum,Kristin Våga Skaun IL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 21:41,9 + 03:13,6 (1-4)
14Enodd,Jenny Budal IL 21:42,3 + 03:14,0 (0-4)
15Bjørnstad,Katja Sha Voje Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 21:44,6 + 03:16,3 (0-3)
16Kvåle,Birgit Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Statkraft Hordaland 21:47,2 + 03:18,9 (1-0)
17Tvenge,Synne Marie Skrautvål IL / Team Valdres Ski 21:50,6 + 03:22,3 (3-0)
18Bakken,Silje Leik, IL 21:53,9 + 03:25,6 (1-2)
19Vognild,Anitra Bjerke IL Ski /MVGS 21:55,8 + 03:27,5 (1-3)
20Nersten,Marit Fossum IF 21:57,2 + 03:28,9 (0-2)
21Hartmann,Paula Friedericke Lierne IL 22:00,3 + 03:32,0 (1-4)
22Gravir,Selma Øfsthus Asker SK 22:27,5 + 03:59,2 (2-3)
23Grønhovd,Anette Simostranda IL 22:38,5 + 04:10,2 (1-1)
24Sørmo,Frida Bossmo & Ytteren IL 22:51,3 + 04:23,0 (2-3)
25Heldal,Anette Bødalen IF /SVG/ Sirdal Ski 22:56,1 + 04:27,8 (1-0)
26Myhr,Synnøve Tromsø SSL /NTG-T 22:58,4 + 04:30,1 (0-3)
27Tønset,Anne Katrine Røros IL /MVS 23:25,2 + 04:56,9 (2-4)
28Bøygard,Mari Ål SSL 23:26,0 + 04:57,7 (2-1)
29Pedersen,Sabrina Rao Hattfjelldal IL /NTG-T 23:35,8 + 05:07,5 (2-1)
30Tjøm,Anne Sophie Fossum IF 23:42,6 + 05:14,3 (1-2)
31Vik,Inga Elise Sunnylven IL 24:50,8 + 06:22,5 (3-3)
32Rasmussen,Marie Nordkyn IL 25:21,7 + 06:53,4 (3-2)
33Idsøe,Tonje Haga Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 25:37,8 + 07:09,5 (1-1)
DNSBørstad,Ina Piene Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus
DNSRuud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud

28.02.15 15:28:14 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing