NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borgen,Sivert Stiklestad IL /STVGS 34:13,4 + 00:00,0 (0-2-0-0)
2Skrede,Mathias Geilo IL /NTG-G 34:38,2 + 00:24,8 (0-2-1-1)
3Øye,Jonas Bogen Trondhjems Skiskyttere /NTG-G 34:38,9 + 00:25,5 (1-2-0-0)
4Sørum,Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb /NTG-L 34:55,0 + 00:41,6 (0-2-0-3)
5Carlsen,Trym Helge Fana IL 36:36,5 + 02:23,1 (1-0-0-3)
6Bucher-Johannessen,Fredrik Try, ILet /NTG-G 36:39,7 + 02:26,3 (1-1-2-3)
7Bueie,Jonas Lier IL /NTG-G 36:50,7 + 02:37,3 (2-1-0-0)
8Selnæs,Vegar Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 36:52,0 + 02:38,6 (0-2-2-1)
9Rybråten,Håkon Fet SK /NTG-L 37:06,4 + 02:53,0 (1-1-1-1)
10Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL /NTG-G 37:08,2 + 02:54,8 (2-2-1-2)
11Haug,Magnus Gjersvold Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 37:16,2 + 03:02,8 (0-1-2-3)
12Bakken,Sivert Vingrom IL /NTG-L 37:24,3 + 03:10,9 (2-1-3-2)
13Krogstad,Rasmus Try, ILet /NTG-G 37:25,0 + 03:11,6 (2-0-2-1)
14Horten,Magnus Os IL /NTG-L 37:30,6 + 03:17,2 (2-3-0-2)
15Skinnarland,Vetle Bødalen IF 37:32,6 + 03:19,2 (1-0-0-3)
16Maalø,Jonas Skatval Skilag /MVGS 37:36,0 + 03:22,6 (1-1-1-2)
17Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL /NTG-G 37:42,8 + 03:29,4 (0-2-1-3)
18Kleven,Lars Simostranda IL 37:45,3 + 03:31,9 (0-2-1-0)
19Dahl,Torje Usland Marnardal IL /SVG/ Sirdal Ski 38:12,7 + 03:59,3 (0-1-0-2)
20Tjøtta,Maxim Fossum IF 38:22,2 + 04:08,8 (1-2-0-3)
21Sandnes,Eirik Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 38:31,0 + 04:17,6 (2-1-2-2)
22Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski /NTG-G 38:34,5 + 04:21,1 (2-3-1-3)
23Olimb,Iver Gjestvang Søndre Ål Sportsklubb 38:35,6 + 04:22,2 (1-3-1-3)
24Krogsæter,Jørgen Brendengen Ullensaker SK /NTG-L 38:36,2 + 04:22,8 (1-3-2-2)
25Hevrøy,Embrik Nikolai Grann Try, ILet /NTG-G 38:46,2 + 04:32,8 (0-2-2-2)
26Eide Borchgrevink,Sondre Fossum IF 38:51,2 + 04:37,8 (1-2-2-1)
27Severinsen,Olav Lanes Tromsø SSL /NTG-T 39:04,3 + 04:50,9 (2-1-4-1)
28D'antoni,André Hønefoss SSK 39:16,8 + 05:03,4 (0-3-1-2)
29Markegård,Øystein Geilo IL /NTG-G 39:18,6 + 05:05,2 (2-3-0-3)
30Jorde,Truls Fjellheim Asker SK 39:23,2 + 05:09,8 (0-3-3-3)
31Fjærtoft,Edvard Steinkjer SK /STVGS 39:26,1 + 05:12,7 (2-1-1-2)
32Skøien,Christian Simostranda IL / Team Skiguard Buskerud 39:32,8 + 05:19,4 (1-2-2-2)
33Sørum,Hans Kristian MjøsSki /NTG-L 39:42,2 + 05:28,8 (1-3-1-3)
34Sæten,Bjørnar Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 39:43,2 + 05:29,8 (2-2-0-4)
35Kirkhus,Marthin Asker SK /NTG-T 40:04,7 + 05:51,3 (2-2-1-3)
36Galåen,Håvard Kne Røros IL /MVGS 40:05,3 + 05:51,9 (2-4-0-3)
37Haugan,Øyvind Try, ILet /NTG-G 40:08,6 + 05:55,2 (2-3-4-2)
38Eriksen,Simen Smetbak Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 40:12,5 + 05:59,1 (0-3-2-2)
39Nicolaysen,Njål Gunnar Oslo SSL 40:14,4 + 06:01,0 (0-2-3-3)
40Heir,Martin Borge Fossum IF 40:25,9 + 06:12,5 (1-2-1-3)
41Refvem,Vegard Moi IL 40:42,4 + 06:29,0 (4-1-3-2)
42Stølen,Jarle Vegusdal Birkenes IL 41:03,1 + 06:49,7 (1-2-0-1)
43Strømsnes,Fredrik Aasen Lier IL /NTG-L 41:04,3 + 06:50,9 (3-2-1-3)
44Nyborg,Tobias Voss SSL 41:10,0 + 06:56,6 (2-4-1-3)
45Elvevoll Karlsen,Magnus Tingelstad SSK 41:13,0 + 06:59,6 (1-3-2-2)
46Borgen,Kristian Fossum IF 41:22,8 + 07:09,4 (0-3-0-2)
47Flåta,Torjus Gjerstad IL 41:24,6 + 07:11,2 (1-1-0-4)
48Bang,Christian Brennhovd Asker SK 41:25,3 + 07:11,9 (1-4-1-3)
49Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa 41:31,9 + 07:18,5 (3-3-3-0)
50Often,Trygve Bondhus Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 41:32,7 + 07:19,3 (3-1-1-3)
51Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL / Team Statkraft Telemark 41:48,7 + 07:35,3 (1-2-5-2)
52Nygård,Grim Markane IL 41:50,0 + 07:36,6 (0-3-2-1)
53Birkeland,Magnus Asker SK 42:59,1 + 08:45,7 (1-3-2-3)
54Andreassen,Adrian Nordreisa IL 43:06,0 + 08:52,6 (0-4-1-3)
55Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 43:21,7 + 09:08,3 (3-4-3-2)
56Tronsaune,Herman Grytbakk Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 43:23,7 + 09:10,3 (1-4-2-3)
57Hjerpaasen,Gaute Asker SK 43:24,4 + 09:11,0 (1-2-2-1)
58Tonning,Odd Sindre Markane IL 43:31,2 + 09:17,8 (1-2-4-4)
59Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere 43:38,5 + 09:25,1 (3-3-2-4)
60Andresen,Sindre Christoffer Tyl Lier IL 44:07,0 + 09:53,6 (3-2-4-3)
61Ekern,Joakim Lørenskog SK 44:27,1 + 10:13,7 (3-2-2-5)
62Hopland,Isak Hardbagg IL 44:51,0 + 10:37,6 (2-4-2-4)
63Lie,Rasmus Skatval Skilag 44:59,6 + 10:46,2 (3-2-2-3)
64Kullungstad,Mats Dombås IL 45:06,5 + 10:53,1 (1-4-1-3)
65Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 45:07,2 + 10:53,8 (2-4-2-3)
66Halsteinslid,Andreas Markane IL 45:10,3 + 10:56,9 (1-4-1-3)
67Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF / Team Skiguard Buskerud 45:14,7 + 11:01,3 (1-4-1-2)
68Telseth,Lars-Erik Volda Turn og IL - Allidrettsl 45:22,5 + 11:09,1 (0-3-5-3)
69Mobakken,Jørgen Uglem Oslo SSL 45:22,9 + 11:09,5 (3-5-1-4)
70Mikalsen,Magnus Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 45:56,6 + 11:43,2 (4-1-4-1)
71Holmsen,Marius Fossum IF 46:17,4 + 12:04,0 (3-4-4-4)
72Aas,Ola Nymoen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 46:58,3 + 12:44,9 (3-1-4-4)
73Hermstad,Torbjørn Vinne Skilag 47:42,6 + 13:29,2 (2-2-0-3)
DNFSolum,Eivind Simostranda IL
DNFHolm,Martin Smestu Rennebu IL /MVGS
DNSHegge,Einar Carlson Steinkjer SK /STVGS
DNSSolbakken,Hågen Sørskogbygda IL
DNSSelheim,Knut Lussand Voss SSL
DNSBenonisen,Robin Johan Tromsø SSL /NTG-T

27.02.15 17:12:07 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing