NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Menn 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strømsheim,Endre Bærums Skiklub /NTG-G 32:56,8 + 00:00,0 (0-1-1-1)
2Dale,Johannes Fet SK /NTG-G 33:06,1 + 00:09,3 (0-2-0-1)
3Lund,Martin Orkdal IL 33:21,3 + 00:24,5 (1-0-0-0)
4Andersen,Aleksander Fjeld Geilo IL /NTG-G 34:11,2 + 01:14,4 (1-1-1-2)
5Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 34:54,4 + 01:57,6 (1-1-0-2)
6Næss,Sigbjørn-Martin Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 34:58,1 + 02:01,3 (0-0-1-1)
7Undheim,Vetle Årsvoll Figgjo IL /SVG/ Sirdal Ski 35:08,8 + 02:12,0 (2-0-2-0)
8Hokholt,Erlend Oslo SSL /NTG-L 35:22,5 + 02:25,7 (3-0-1-2)
9Øygard,Harald Skrautvål IL / Team Valdres Ski 35:33,4 + 02:36,6 (2-3-0-1)
10Borge,Herman Dramdal Svene IL /NTG-G 35:50,5 + 02:53,7 (1-2-1-2)
11Aspenes,Sverre Dahlen Skatval Skilag /MVGS 35:51,5 + 02:54,7 (1-1-2-3)
12Skåland,Markus Ims Sandnes SSL /SVGS 36:07,1 + 03:10,3 (2-2-0-1)
13Nergård,Vetle Hernes IL /NTG-L 36:20,4 + 03:23,6 (1-1-1-0)
14Mathisen,Martin Bjørndalen Simostranda IL /NTG-G 36:36,0 + 03:39,2 (0-2-1-1)
15Fløttum,Adrian Sokna IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 36:36,9 + 03:40,1 (1-1-0-1)
16Herfindal,Bjørn Haugo Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 37:10,9 + 04:14,1 (0-2-0-3)
17Haugen,Ole Kristian Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 37:11,3 + 04:14,5 (0-2-0-3)
18Stavik,Sivert Jære Oppdal IL / Team Statkraft Trondheim 37:13,0 + 04:16,2 (3-2-0-2)
19Fallsen,Brian Nordkyn IL 37:19,7 + 04:22,9 (0-4-0-3)
20Edøy,Sigbjørn Tromsø SSL /NTG-L 37:38,9 + 04:42,1 (0-3-1-2)
21Stampe,Mathias Fossum IF 37:53,2 + 04:56,4 (2-1-1-2)
22Bjørkli,Tage Alta SSL / Team Statkraft Tromsø 37:58,2 + 05:01,4 (3-2-0-2)
23Winsvold,Bendik Lier IL /NTG-L 38:01,0 + 05:04,2 (1-4-1-2)
24Haugum,Jørgen Bærums Skiklub /NTG-G 38:06,3 + 05:09,5 (1-3-2-2)
25Groven,Brage Reier Drammen Strong /NTG-G 38:14,7 + 05:17,9 (3-1-2-1)
26Lerkendal,Nicolay Aas Nittedal SSL 38:26,8 + 05:30,0 (2-1-2-2)
27Sæter,Steffen Solhaug Os IL 38:33,3 + 05:36,5 (0-3-0-3)
28Virkesdal,Lasse Vik IL / Team Statkraft Hordaland 38:36,1 + 05:39,3 (2-2-1-3)
29Sørløkk,Anders Skaun IL / Team Statkraft Trondheim 38:41,3 + 05:44,5 (2-2-1-3)
30Johnsen,Lars Magnus Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 38:44,7 + 05:47,9 (0-3-3-1)
31Berge,Håkon Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 38:56,1 + 05:59,3 (0-1-3-2)
32Fodstad,Tobias Lerche Østre Toten Skilag 39:24,7 + 06:27,9 (0-2-2-1)
33Fossli,Torjus N Fyresdal SSL /NTG-G 39:28,3 + 06:31,5 (1-1-3-2)
34Aamodt Resell,Åsmund Oslo SSL 39:28,6 + 06:31,8 (3-2-1-3)
35Bjørsland,Sondre Estenstad Hernes IL /MVGS/ Team Natrudstilen 39:34,4 + 06:37,6 (4-1-0-1)
36Martinussen,Karsten Fossum IF 39:42,3 + 06:45,5 (3-2-1-4)
37Steimler,Martin Hernes IL /NTG-L 39:50,5 + 06:53,7 (1-4-2-2)
38Jørgensen,Vegar André Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 40:00,3 + 07:03,5 (2-1-0-1)
39Johansen,Eirik Bossekop UL / Team Statkraft Tromsø 40:03,7 + 07:06,9 (3-1-3-2)
40Rolstad,Eivind Oslo SSL 40:10,2 + 07:13,4 (1-3-2-1)
41Lyngen,Aleksander Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 40:19,7 + 07:22,9 (2-2-0-4)
42Grundnes,Edvin Nittedal SSL 40:21,1 + 07:24,3 (3-3-0-2)
43Huso,Tage Ullensaker SK /MVGS 40:24,3 + 07:27,5 (2-1-2-3)
44Sverdrup,Henrik Dombås IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 40:31,3 + 07:34,5 (1-4-1-2)
45Reiten,Lars Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski 40:38,3 + 07:41,5 (2-0-1-3)
46Flaen,Sebastian Sundet Oslo SSL 40:50,1 + 07:53,3 (1-3-2-3)
47Driveklepp,Henning Nittedal SSL 40:52,0 + 07:55,2 (2-2-3-2)
48Steinbakken,Sondre Hattfjelldal IL 40:52,3 + 07:55,5 (1-2-0-5)
49Knoph,Magnus Asker SK 41:23,0 + 08:26,2 (1-2-1-5)
50Frydenlund,Nikolai Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 41:34,7 + 08:37,9 (3-3-2-3)
51Buran,Stian Skjei Vinne Skilag 41:42,7 + 08:45,9 (2-2-3-2)
52Johnsen,John Olve Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 41:47,3 + 08:50,5 (1-2-3-4)
53Hatling,Fredrik Øverland Fana IL / Team Statkraft Hordaland 41:55,8 + 08:59,0 (1-3-2-3)
54Grønningsæter,Torgeir Volda Turn og IL - Allidrettsl 42:20,5 + 09:23,7 (1-3-1-1)
55Gran,Erlend Nordal Bærums Skiklub 42:25,3 + 09:28,5 (0-5-1-4)
56Midtvold Mæhlum,Erik Vingrom IL 42:50,7 + 09:53,9 (2-1-3-2)
57Hansen,Olav Breimyr Froland IL 42:59,7 + 10:02,9 (4-1-0-2)
58Fuglum,Martin Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 43:08,5 + 10:11,7 (4-4-0-3)
59Ree,Kjartan Love Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 43:38,4 + 10:41,6 (1-0-1-4)
60Holter,Hans Harald Ullensaker SK 43:38,5 + 10:41,7 (1-3-1-3)
61Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 44:18,9 + 11:22,1 (3-4-1-2)
62Førsund,Mikkel Pettersen Bærums Skiklub 44:28,5 + 11:31,7 (2-1-4-2)
63Koppang,Aksel Bjørnstad Bærums Skiklub 44:29,5 + 11:32,7 (4-2-4-2)
64Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 44:38,5 + 11:41,7 (3-2-3-3)
65Haneberg,Vegard Oslo SSL 45:46,4 + 12:49,6 (5-4-1-4)
66Lund,Martin Gjedrem Vinne Skilag 46:53,2 + 13:56,4 (5-3-4-3)
DNFBø,Gaute Markane IL
DSQLægreid,Sturla Holm Bærums Skiklub
DNSWohlen,Eirik Vinne Skilag /STVGS
DNSDovland,Eivind Syrdalen Fossum IF
DNSUldal,Espen Birkenes IL /SVG/ Sirdal Ski
DNSLie,Kasper Skatval Skilag /MVGS
DNSBjørn,Petter Austberg Alvdal IL / Team Statkraft Nord-Østerdal
DNSRuud,Tore Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting

Tillegg og fratrekk i tid

Startnr:345 : § 5.6r DSQ

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing