NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Menn 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Monstad,Brage Malm Lier IL /NTG-G 32:38,4 + 00:00,0 (0-1-1-1)
2Haug,Mattis Fet SK /NTG-G 33:08,6 + 00:30,2 (1-1-0-1)
3Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL /NTG-L 33:18,4 + 00:40,0 (1-1-0-1)
4Hojem,Peder Stiklestad IL /STVGS 33:53,8 + 01:15,4 (1-1-0-1)
5Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL /MVGS 34:45,2 + 02:06,8 (0-3-2-1)
6Mobakken,Jonas Uglem Oslo SSL 34:48,2 + 02:09,8 (1-1-1-2)
7Harborg,Magne Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 34:50,9 + 02:12,5 (1-0-1-2)
8Glomnes,Sverre Ryland Fet SK /NTG-G 34:56,4 + 02:18,0 (2-0-1-0)
9Skar,Hogne Findal Sannidal IL / Team Statkraft Telemark 35:23,7 + 02:45,3 (2-1-0-2)
10Jorde,Sindre Fjellheim Asker SK 35:24,7 + 02:46,3 (3-0-1-2)
11Fosse,Arild Voss SSL 35:24,8 + 02:46,4 (0-3-1-3)
12Schiellerup,Anders Emil Geilo IL /NTG-G 35:40,2 + 03:01,8 (1-2-0-2)
13Larsen,Daniel Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 35:46,3 + 03:07,9 (0-0-1-1)
14Reistad,Vegard Bruem Stiklestad IL /STVGS 35:57,4 + 03:19,0 (0-2-0-4)
15Nes,Espen Segrov Fana IL 35:58,4 + 03:20,0 (0-0-3-2)
16Neby,Emil Fossum IF 36:00,6 + 03:22,2 (1-2-0-3)
17Larsen,Harald Birkeland Molde og Omegn IF 36:16,0 + 03:37,6 (2-0-2-3)
18Skogan,Eirik Ishol Steinkjer SK /STVGS 36:35,4 + 03:57,0 (3-2-1-0)
19Toresen,Jens Petter Oslo SSL /NTG-L 36:36,3 + 03:57,9 (1-2-0-1)
20Strømsøyen,Sondre Røsbak Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 36:47,9 + 04:09,5 (1-2-1-2)
21Nordbotten,Øystein Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 36:53,7 + 04:15,3 (0-3-0-2)
22Pedersen,Vebjørn Krogh Nordkyn IL 37:04,1 + 04:25,7 (1-2-1-3)
23Alfheim,Petter Bossmo & Ytteren IL 37:10,6 + 04:32,2 (0-0-2-2)
24Jonsson,Kristoffer Vingrom IL /NTG-L 37:11,5 + 04:33,1 (1-2-1-4)
25Selvnes,Vegard Orkdal IL 37:16,7 + 04:38,3 (0-3-0-4)
26Valbø,Steinar Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 37:19,6 + 04:41,2 (1-3-2-1)
27Wold,Endre Vik IL / Team Statkraft Hordaland 37:28,3 + 04:49,9 (1-3-1-3)
28Solhaug Myklebust,Erlend Stårheim IL 37:29,0 + 04:50,6 (2-0-2-2)
29Løvås,Tobias Eid Trondhjems Skiskyttere 37:37,8 + 04:59,4 (2-3-1-2)
30Fystro,Espen Vingrom IL /NTG-L 37:46,8 + 05:08,4 (1-2-2-2)
31Rødland,Ole Martin Fossum IF 38:23,1 + 05:44,7 (0-2-2-3)
32Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 38:23,5 + 05:45,1 (0-3-3-2)
33Langeland,Harald Øvrebø IL 38:31,5 + 05:53,1 (1-3-1-2)
34Røksund,Jakob Fossum IF /NTG-L 38:49,9 + 06:11,5 (3-3-1-3)
35Vangsnes,Trygve Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 38:55,6 + 06:17,2 (1-0-0-2)
36Halsteinslid,Georg Kristian Markane IL 39:00,1 + 06:21,7 (2-2-0-3)
37Løchting,Vetle Sørskogbygda IL / Team Natrudstilen 39:09,2 + 06:30,8 (3-4-2-1)
38Spjøtvold,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 39:09,9 + 06:31,5 (2-4-1-4)
39Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud 39:11,5 + 06:33,1 (3-2-1-2)
40Smeby,Even Sagosen IL Bevern /NTG-G 39:12,0 + 06:33,6 (1-1-4-1)
41Klevar,Sindre Heddal IL / Team Statkraft Telemark 39:12,5 + 06:34,1 (1-2-0-1)
42Rørvik,Markus Sandnes SSL / Sirdal Ski 39:27,3 + 06:48,9 (1-4-1-1)
43Killingberg,Kristian Lier IL /NTG-G 39:52,4 + 07:14,0 (2-3-2-3)
44Skråmestø,Olav Ål SSL 40:01,3 + 07:22,9 (0-1-1-2)
45Pettersen,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 40:02,3 + 07:23,9 (3-1-5-4)
46Almås,Fredrik Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 40:05,7 + 07:27,3 (2-2-1-3)
47Eiken,Torstein Fossum IF 40:15,2 + 07:36,8 (1-2-3-3)
48Nordbø,Even Fyresdal SSL /NTG-G 40:48,9 + 08:10,5 (1-5-3-3)
49Granrud,Even Dahlen Hernes IL / Team Natrudstilen 41:03,1 + 08:24,7 (1-3-1-3)
50Østensen,Herman Fossum IF /NTG-L 41:27,2 + 08:48,8 (1-4-2-3)
51Østebø,Anders Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 42:15,2 + 09:36,8 (2-3-2-2)
52Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 43:46,1 + 11:07,7 (1-5-4-2)
53Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 44:24,6 + 11:46,2 (2-2-2-3)
54Johansen,Jonas Vingrom IL 45:22,0 + 12:43,6 (2-2-3-3)
55Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 45:24,1 + 12:45,7 (2-5-2-1)
56Koppergård,Andreas Lier IL /MVGS 48:05,5 + 15:27,1 (5-2-5-0)
DNFFladseth,Sander Tromsø SSL /NTG-T
DNSSæten,Anton Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSLilaas,Håvard Skoppum IL / Team Statkraft Telemark
DNSStadaas,Mads Hålandsdal IL
DNSWitte,Marius Alta SSL / Team Statkraft Tromsø
DNSSandelin,Nils Martin Nordreisa IL
DNSKleven,Simen Simostranda IL /NTG-G
DNSHirth,Sindre Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSStorvik,Thomas Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing