NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvam,Andreas Meldal IL / Team Statkraft Lillehammer 43:10,9 + 00:00,0 (3-1-0-1)
2Nenseter,Aslak Bø SSL / Team Statkraft Telemark 44:00,7 + 00:49,8 (3-1-0-1)
3Nilsen,Anders Brekke IL Bevern / Sirdal Ski 44:55,0 + 01:44,1 (1-1-0-3)
4Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 45:20,3 + 02:09,4 (1-2-1-3)
5Hårstad,Jonas Rennebu IL /HVGS 45:33,2 + 02:22,3 (0-3-0-2)
6Turvoll,Joar Vik IL / Team Statkraft Hordaland 46:47,3 + 03:36,4 (1-2-2-0)
7Thomassen,Håkon Hoff Sauda SSL 46:53,4 + 03:42,5 (1-0-3-2)
8Sonflå,Espen Meråker SSK 47:08,1 + 03:57,2 (1-2-0-4)
9Owren,Amund Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 47:23,3 + 04:12,4 (0-3-0-2)
10Dotzler,Georg Noer Fossum IF 47:24,5 + 04:13,6 (0-3-0-3)
11Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 47:29,1 + 04:18,2 (0-3-2-3)
12Bollum,Sondre Gjøvik SK / Team Statkraft Lillehammer 47:36,1 + 04:25,2 (2-2-2-2)
13Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 47:38,1 + 04:27,2 (1-1-1-3)
14Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern / Team Statkraft Lillehammer 47:45,2 + 04:34,3 (3-1-1-3)
15Hanserud,Jakob Asker SK 47:48,6 + 04:37,7 (2-1-2-1)
16Fladsrud,Eskil Østre Toten Skilag 47:55,2 + 04:44,3 (1-2-0-3)
17Larsen,Håkon Sørbøen Ål SSL / Team Statkraft Lillehammer 48:07,6 + 04:56,7 (3-3-3-0)
18Skåland,Jon Nikolai Ims Sandnes SSL /SVG 48:13,5 + 05:02,6 (0-4-0-3)
19Heldal,Anders Bødalen IF / Sirdal Ski 48:36,4 + 05:25,5 (0-2-1-5)
20Kalkenberg,Simon Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 48:39,5 + 05:28,6 (3-4-1-1)
21Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 48:58,4 + 05:47,5 (2-2-1-4)
22Madsstuen,Asbjørn Asker SK 49:04,7 + 05:53,8 (0-2-2-4)
23Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL 49:13,9 + 06:03,0 (3-4-0-2)
24Bårtveit,Martin Geilo IL / Team Statkraft Lillehammer 49:25,0 + 06:14,1 (1-3-0-3)
25Nymoen,Håvard Vingelen IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 49:27,0 + 06:16,1 (2-1-2-4)
26Denstad,Sigve Gederaas Meråker SSK 49:41,1 + 06:30,2 (3-2-1-3)
27Aalerud,Kristian Andre Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 49:48,8 + 06:37,9 (0-5-3-3)
28Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag / Team Statkraft Lillehammer 50:10,8 + 06:59,9 (2-2-0-3)
29Toldnes,Ådne Snåsa SSL 50:21,8 + 07:10,9 (2-4-1-1)
30Vig,Jens Bredde Asker SK 50:37,3 + 07:26,4 (2-2-4-1)
31Lyngstad,Anders Trønsdal Inderøy IL / Team Statkraft Lillehammer 50:40,0 + 07:29,1 (0-5-1-3)
32Aslesen,Henrik Fet SK 50:48,0 + 07:37,1 (0-1-3-3)
33Bødal,Isak Flo Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 50:55,8 + 07:44,9 (3-3-3-2)
34Livik,Håkon Meråker SSK / Team Statkraft Lillehammer 50:56,1 + 07:45,2 (0-3-2-3)
35Juveli,Anders Sommerstad Lier IL / Team Statkraft Lillehammer 51:00,4 + 07:49,5 (2-2-3-3)
36Blikra,Endre Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 51:02,1 + 07:51,2 (3-2-3-3)
37Ramsfjell,Adrian Brekken Figgjo IL / Sirdal Ski 51:26,8 + 08:15,9 (2-4-2-2)
38Flotten,Ole Andreas Oppdal IL / Team Statkraft Lillehammer 51:35,9 + 08:25,0 (3-2-1-5)
39Gilberg,Stian Skåland Moi IL / Sirdal Ski 52:21,1 + 09:10,2 (1-4-3-1)
40Skinnes,Vegard Simostranda IL 52:30,9 + 09:20,0 (2-4-3-4)
41Forberg,Sigmund A. Kvammen Bø SSL / Team Statkraft Telemark 52:37,4 + 09:26,5 (2-2-1-4)
42Fjellavli,Sindre Bossmo & Ytteren IL 52:45,9 + 09:35,0 (1-5-0-3)
43Eide,Daniel Stensæth Asker SK 52:50,2 + 09:39,3 (2-3-3-2)
44Raphael,Elias Schirmer Meråker SSK 53:00,6 + 09:49,7 (2-3-2-4)
45Riksaasen,Steinar Dombås IL /MVGS 53:21,3 + 10:10,4 (2-3-3-4)
46Haugen,Hallgeir Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 53:25,1 + 10:14,2 (2-4-3-2)
47Grue,Kristian Fet SK 53:32,3 + 10:21,4 (1-3-1-3)
48Håkonsen,Magnus Bø SSL / Team Statkraft Telemark 54:20,8 + 11:09,9 (1-3-0-4)
49Skogset,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 56:35,5 + 13:24,6 (2-5-1-4)
50Tryggestad,Trygve Aaland Sunnylven IL / Team Statkraft Nordfjord 57:30,6 + 14:19,7 (1-4-3-5)
51Hjelmevoll,Leif Malvin Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 1:00:19,2 + 17:08,3 (4-4-2-4)
52Linga,Odin Fana IL 1:01:44,3 + 18:33,4 (2-4-1-3)
DNSRørvik,Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere / Team Statkraft Lillehammer
DNSAndersen,Frikk Hald Asker SK
DNSRuud,Hans Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting
DNSKnutsen,Johannes Singstad Trondhjems Skiskyttere
DNSSkjevdal,Lars Gunnar Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal
DNSAabel,Nils Christian Birkenes IL
DNSGurigard,Vemund Ravnsborg Vingrom IL

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing