NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hamar,Hilvi Emerense Byåsen SSL 38:44,9 + 00:00,0 (1-3-2-2)
2Gausemel,Ingrid Hornindal IL 40:11,1 + 01:26,2 (0-3-0-1)
3Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL 40:12,5 + 01:27,6 (0-1-2-3)
4Wetterhus,Mari Svene IL /NTG-L 40:23,2 + 01:38,3 (1-2-0-5)
5Nordvang,Randi Sollid Vingelen IL /NTG-L 41:23,8 + 02:38,9 (3-4-1-3)
6Sandbæk,Kristin Østre Toten Skilag /NTG-L 42:26,6 + 03:41,7 (2-2-2-2)
7Holm,Kristiane Simostranda IL /NTG-G 42:31,8 + 03:46,9 (2-3-0-4)
8Bakke,Elise Skeide Stårheim IL 42:51,5 + 04:06,6 (1-4-1-1)
9Nygård,Toril Bakka Haltdalen IL /MVGS/ Team Statkraft Trondheim 43:04,9 + 04:20,0 (1-2-2-1)
10Dahl,Frida Steinkjer SK /STVGS 43:09,8 + 04:24,9 (0-3-2-4)
11Koteng,Petrine Lande Fossum IF 43:12,2 + 04:27,3 (1-3-0-3)
12Baugerød,Ane Einbu IL Bevern /NTG-L 43:17,5 + 04:32,6 (2-3-4-3)
13Fosse,Silje Voss SSL 43:50,0 + 05:05,1 (3-3-2-2)
14Brattegard,Stina Ål SSL /NTG-G 43:50,8 + 05:05,9 (1-4-1-4)
15Moan,Johanna Fjerdingen Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 43:55,2 + 05:10,3 (4-3-1-3)
16Dengerud,Kjersti Kvistad Steinkjer SK /STVGS 44:01,1 + 05:16,2 (1-2-3-4)
17Skjellum,Ine Søndre Ål Sportsklubb 44:05,4 + 05:20,5 (0-4-2-4)
18Søvik,Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere / Team Statlkraft Trondheim 44:35,6 + 05:50,7 (2-3-3-1)
19Auestad,Emilie Nittedal SSL 44:37,0 + 05:52,1 (1-2-3-2)
20Sande,Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/NTG-G 44:50,7 + 06:05,8 (1-5-1-4)
21Bjørkevoll,Berit Nittedal SSL 45:20,1 + 06:35,2 (1-4-1-4)
22Haugen,Marte Konstanse Nittedal SSL 45:24,6 + 06:39,7 (3-4-2-2)
23Staveli,Emma Orkdal IL /MVGS 45:46,6 + 07:01,7 (3-4-2-4)
24Ruud,Pernille Lintho Fet SK 46:22,5 + 07:37,6 (1-3-1-2)
25Skar,Synne Findal Sannidal IL /NTG-G 46:26,2 + 07:41,3 (3-5-3-3)
26Skotland,Vilde Aurora Gusevik Try, ILet 46:58,0 + 08:13,1 (2-3-2-4)
27Solvang,Tora Johanne Indre Balsfjord SSL 48:16,1 + 09:31,2 (2-3-0-3)
28Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 48:18,1 + 09:33,2 (0-3-1-4)
29Sikkeland,Oda Johanne Bærums Skiklub 49:19,4 + 10:34,5 (1-5-1-4)
30Brandt,Yngvild Stiklestad IL /MVGS 49:45,3 + 11:00,4 (3-5-4-4)
31Helland-Hansen,Anniken Bærums Skiklub 49:48,1 + 11:03,2 (2-3-2-4)
32Storkås,Bettina Øvrebø IL / Sirdal Ski 49:53,6 + 11:08,7 (1-5-2-5)
33Sundli,Sara Stor-Elvdal SK /MVGS 52:07,4 + 13:22,5 (4-5-4-3)
34Tjørhom,Hilde Sirdal Skilag 52:09,5 + 13:24,6 (2-3-3-5)
35Flønes,Ingrid Martine Meråker SSK /MVGS 53:32,2 + 14:47,3 (2-3-3-4)
DNSHaugebo,Ann-Christin Birkenes IL
DNSHønsi,Birgit Fjærestad Vik IL
DNSSkogan,Marit Ishol Steinkjer SK /STVGS

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing