NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Kvinner 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kalkenberg,Emilie Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 37:44,7 + 00:00,0 (4-2-1-1)
2Tofte,Mathea Vingrom IL /NTG-L 38:30,0 + 00:45,3 (3-2-0-1)
3Gløtheim,Silje Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 38:34,4 + 00:49,7 (0-3-1-2)
4Wiig,Kirsten Daae Ullensaker SK /NTG-L 40:13,2 + 02:28,5 (1-1-1-3)
5Grue,Ingrid Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 40:33,0 + 02:48,3 (1-4-1-2)
6Erdal,Karoline Førde IL, skiskyttargruppe /NTG-G 40:43,8 + 02:59,1 (3-3-1-3)
7Kittelsen,Hege Idrettslaget Dyre Vaa 42:00,2 + 04:15,5 (0-3-1-3)
8Mathiesen,Nora Huken Ullensaker SK /NTG-L 42:02,9 + 04:18,2 (0-3-2-4)
9Lien,Ida Simostranda IL /NTG-G 42:12,6 + 04:27,9 (3-4-1-3)
10Livik,Sigrid Meråker SSK /MVGS 42:14,0 + 04:29,3 (1-3-1-2)
11Rosvoldsve,Vilde Olsen Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim 43:08,2 + 05:23,5 (1-2-1-2)
12Persson,Stine Eggen Vingrom IL /NTG-L 43:34,9 + 05:50,2 (3-2-2-4)
13Skjevdal,Kristina Røros IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 43:42,7 + 05:58,0 (3-5-1-3)
14Bjørsvik,Hanne Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 44:16,2 + 06:31,5 (2-2-1-2)
15Hauahei,Melanie Bossmo & Ytteren IL /NTG-T 44:27,5 + 06:42,8 (2-3-2-3)
16Kvelvane,Une Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 44:51,3 + 07:06,6 (4-4-2-2)
17Voll,Miriam Vik IL 45:05,2 + 07:20,5 (3-3-2-3)
18Nossum,Marta Skrove Stiklestad IL /MVGS 45:22,8 + 07:38,1 (3-3-1-3)
19Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 45:29,7 + 07:45,0 (2-3-4-2)
20Moholth,Siri IL Bevern 45:47,1 + 08:02,4 (1-3-5-4)
21Bråten,Tiril Ruud Ullensaker SK 46:09,5 + 08:24,8 (1-3-1-4)
22Bjørken,Julie Stiklestad IL /STVGS 46:26,7 + 08:42,0 (2-3-5-0)
23Flotten,Synne Oppdal IL /MVGS 46:39,7 + 08:55,0 (1-4-5-2)
24Nesse,Synne Fet SK 47:00,8 + 09:16,1 (0-4-1-5)
25Sundli,Lise Sokna IL 47:09,8 + 09:25,1 (2-4-4-2)
26Vee,Marie Kvistad Simostranda IL /MVGS 47:25,8 + 09:41,1 (3-3-0-5)
27Bekken,Anne-Guro Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 47:41,0 + 09:56,3 (1-3-3-2)
28Snekkevik,Julie Kloster Tromsø SSL /NTG-T 47:41,7 + 09:57,0 (4-2-3-4)
29Børdalen,Malin Hønefoss SSK 48:44,1 + 10:59,4 (3-3-2-3)
30Hage,Silje Marie Gjesdal SSL / Sirdal Ski 49:10,2 + 11:25,5 (3-4-2-5)
31Melås,Emilie Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 49:11,0 + 11:26,3 (2-4-1-5)
32Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 51:21,0 + 13:36,3 (2-2-3-4)
33Ueland,Thea Gjesdal SSL /SVG/ Sirdal Ski 51:35,4 + 13:50,7 (3-3-2-2)
34Vinger,Ruth-Emily Østre Toten Skilag 52:09,5 + 14:24,8 (3-2-2-5)
35Steffensen,Malin Båtsfjord Sportsklubb 53:13,3 + 15:28,6 (1-3-3-2)
DNSSørensen,Margit Fet SK /SVG/ Sirdal Ski
DNSHemnes,Susanne Sandnes SSL

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing