NM Junior og DNB Cup 6, normal

Alta skiskytterlag. Kaiskuru ski- og skiskytterst.

27.02.15

Resultatliste Kvinner 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tandrevold,Ingrid Landmark Fossum IF 34:03,7 + 00:00,0 (0-1-0-3)
2Grue,Eline Kvikne IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 37:57,2 + 03:53,5 (0-3-1-2)
3Stølen,Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub /NTG-G 39:06,4 + 05:02,7 (1-1-1-3)
4Thoresen,Turi Storstrøm Alvdal IL /NTG-L 39:16,0 + 05:12,3 (1-5-1-2)
5Fløttum,Kristin Våga Skaun IL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 39:37,8 + 05:34,1 (1-3-0-2)
6Vognild,Anitra Bjerke IL Ski /MVGS 39:46,2 + 05:42,5 (1-4-0-2)
7Enodd,Jenny Budal IL 40:05,3 + 06:01,6 (1-4-0-2)
8Hønsi,Silja Fjærestad Vik IL / Team Statkraft Hordaland 40:37,0 + 06:33,3 (1-2-0-4)
9Sverdrup,Mari Dombås IL /MVGS 41:26,9 + 07:23,2 (1-4-1-3)
10Bakke,Andrea Skeide Stårheim IL /NTG-L 42:10,3 + 08:06,6 (1-3-1-2)
11Eide,Hilde Øystre Slidre SSL /MVGS 42:19,6 + 08:15,9 (2-3-3-2)
12Hartmann,Paula Friedericke Lierne IL 42:38,4 + 08:34,7 (2-4-2-3)
13Høiland,Christine Williksen Fossum IF /NTG-L 42:49,9 + 08:46,2 (1-3-0-4)
14Røstad,Marianne Stiklestad IL /STVGS 43:26,1 + 09:22,4 (2-2-3-4)
15Bakken,Silje Leik, IL 43:35,9 + 09:32,2 (0-2-2-4)
16Glimsdal,Ane Avseth Molde og Omegn IF / Team Statkraft Trondheim 44:28,7 + 10:25,0 (3-4-0-5)
17Hustoft,Mathilde Asker SK 44:29,7 + 10:26,0 (2-2-0-3)
18Bjørnstad,Katja Sha Voje Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 44:45,6 + 10:41,9 (1-4-1-4)
19Grønhovd,Anette Simostranda IL 45:05,9 + 11:02,2 (3-1-1-4)
20Tvenge,Synne Marie Skrautvål IL / Team Valdres Ski 45:41,2 + 11:37,5 (0-4-2-5)
21Gravir,Selma Øfsthus Asker SK 46:07,8 + 12:04,1 (1-4-3-4)
22Tønset,Anne Katrine Røros IL /MVS 46:22,0 + 12:18,3 (4-3-2-4)
23Nersten,Marit Fossum IF 46:31,0 + 12:27,3 (3-4-1-4)
24Sørmo,Frida Bossmo & Ytteren IL 46:44,4 + 12:40,7 (1-4-4-3)
25Bøygard,Mari Ål SSL 46:56,7 + 12:53,0 (1-1-4-3)
26Vik,Inga Elise Sunnylven IL 47:08,8 + 13:05,1 (3-3-3-5)
27Kvåle,Birgit Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Statkraft Hordaland 47:30,6 + 13:26,9 (2-3-3-5)
28Heldal,Anette Bødalen IF /SVG/ Sirdal Ski 47:36,3 + 13:32,6 (0-2-2-3)
29Myhr,Synnøve Tromsø SSL /NTG-T 47:51,6 + 13:47,9 (3-2-0-4)
30Pedersen,Sabrina Rao Hattfjelldal IL /NTG-T 49:40,9 + 15:37,2 (4-2-4-4)
31Idsøe,Tonje Haga Sandnes SSL /SVG/ Sirdal Ski 50:07,2 + 16:03,5 (0-4-2-3)
32Rasmussen,Marie Nordkyn IL 50:55,9 + 16:52,2 (2-4-3-2)
DNFTjøm,Anne Sophie Fossum IF
DNSBørstad,Ina Piene Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus
DNSRuud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK / Team Skiguard Buskerud

27.02.15 17:12:06 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing