Nyttårstrimmen 2008

Gjerpen IF/IF Herkules. Porsgrunn-Skien

31.12.08

Resultatliste per klasse

K-16 år |  K17-29 år |  K30-39 år |  K40-49 år |  K50-59 år | 
K70-74 år |  K75 år |  M-16 år |  M17-29 år |  M30-39 år | 
M40-49 år |  M50-59 |  M50-59 år |  M60-64 år |  M65-69 år | 
M70-74 år |  TRIM | 

Resultatliste K-16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berg,Kaja Grenland Ski 40:49 + 00:00
2Vale,Susanne Herkules Friidrett 42:00 + 01:11
3Espedal Bøe,Katharina Herkules If. 45:15 + 04:26
4Vassend,Tonje Pol 46:53 + 06:04
5Bjørbæk,Rikke Grenland Ski 47:06 + 06:17
6Kristiansen,Larisa Stathelle 47:35 + 06:46
7Ekeli Larsen,Emilie Eidanger 47:52 + 07:03
8Amundsen,Amalie Næss Stathelle ski / Grenland ski 48:58 + 08:09
9Myrvang,Anette IL Hei/Team Grenland Ski 53:03 + 12:14
10Simonsen,Marte Finkenhagen Stathelle ski / Grenland ski 54:19 + 13:30
11Roe,Hanne Elisabeth Grenland Sykkelklubb 54:53 + 14:04
12Sagli Solstad,Ine NOTEAM 55:20 + 14:31
13Stensrud,Anna Storm 58:29 + 17:40
14Bertelsen,Emilie IL Hei/Team Grenland Ski 1:02:12 + 21:23
15Thorsen,Åsa Siljan Il 1:02:14 + 21:25
16Bakke,Stine Grenland Ski 1:02:21 + 21:32
17Sandberg Vik,Frida Pors Grenland 1:05:57 + 25:08
18Småge,Ingrid Storm 1:07:02 + 26:13
19Bjørntvedt,Kristina Siljan Il 1:07:28 + 26:39
20Christensen,Marthe Siljan Il 1:07:40 + 26:51
21Heddan Kortner,Marie Siljan Il 1:12:23 + 31:34
21Grini Hanssen,Vilde Siljan Il 1:12:23 + 31:34
23Svenni,Nora Storm 1:12:54 + 32:05
DNSThorsås,Frida URÆDD Friidrett
DNSLarsen,Camilla Herre IF
DNSWeber,Mari Hydal Herre IF
DNSFrøstrup,Anne Cathrine IF Ørn
DNSBolstad,Gabriella Kristine IF Ørn
Resultatliste K17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kildal,Ellen Aga Herkules Friidrett 39:34 + 00:00
2Fillingsnes,Ida Herkules Friidrett 40:33 + 00:59
3Lislebø,Stine ABB 42:00 + 02:26
4Aadna,Janne Meny Myren 42:08 + 02:34
5Myhre,Caroline NOTEAM 42:41 + 03:07
6Reiersen,Hanne NOTEAM 43:37 + 04:03
7Brox Kjeldby,Liv NOTEAM 43:52 + 04:18
8Einungbrekke,Amanda Jensen Bufab 47:24 + 07:50
9Lohne,Elin NOTEAM 51:45 + 12:11
10Vinje,Lene Andersen Bamble IF Turngruppe 55:13 + 15:39
11Jørgensen,Mette Herkules 55:55 + 16:21
12Jenssen,Heidi NOTEAM 1:02:16 + 22:42
13Holøs Kamperhaug,Åsne Siljan Il 1:07:36 + 28:02
14Lie,Hege Astrid Tollnes BK 1:08:04 + 28:30
DNSGjærum,Siri Telemark Turbil A/S
Resultatliste K30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Talleivsen,Lena Charlotte NOTEAM 43:28 + 00:00
2Kjellsen,Randi Westlies Elitesatsing 43:58 + 00:30
3Hansen,Anne Cathrine Grenland Sykleklubb 47:49 + 04:21
4Kalve,Hilde Elise Elexia 48:36 + 05:08
5Widestam,Alexandra Brevik Seilforening 48:58 + 05:30
6Thon,Beate Eidanger 49:29 + 06:01
7Wilhelmsen,Christina NOTEAM 49:37 + 06:09
8Steiro,Kristine Skiens Ballklubb 50:52 + 07:24
9Bjørge,Linda NOTEAM 52:54 + 09:26
9Undseth,Monica Herkules Friidrett 52:54 + 09:26
11Kjellsen,Tina Puls Skjærgården 53:02 + 09:34
12Beitdokken,Anita Posgrunn OL 53:42 + 10:14
12Meen,Lene Posgrunn OL 53:42 + 10:14
14Aarup,Elin Herkules 54:35 + 11:07
15Meen,Jenny Innleggen IF Ørn 55:20 + 11:52
16Øverbø,Bente Grenland Sykkelklubb 55:32 + 12:04
17Gullhaug,Gro Noen Må Jo Komme Sist 57:59 + 14:31
18Botten,Bryony NOTEAM 59:30 + 16:02
19Norendal,Audhild Gulsetringen åpne løpslag 1:00:01 + 16:33
20Gundersen,Maria Grenland Sykleklubb 1:02:12 + 18:44
21Dahl Hanssen,Kjersti NOTEAM 1:03:17 + 19:49
22Larsen,Rigmor Gunapala NOTEAM 1:05:04 + 21:36
23Hansen,Mona Skien Kommune Spt 1:05:17 + 21:49
24Melau,Kari Anne Kverneggen Arendal Triatlon 1:05:20 + 21:52
25Lunde,Christine NOTEAM 1:05:25 + 21:57
26Green,Tonje Arendal Triatlon 1:05:28 + 22:00
27Småge,Elisabeth TPIL 1:07:02 + 23:34
DNFVik Johansen,Anne -iserid NOTEAM
DNSHansen,Kate NOTEAM
DNSAndersen,Karianne Vige Teie jatilchampagneimål
DNSØverland,Pia Grenland Sykleklubb
Resultatliste K40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strand,Live Gulset IF 44:02 + 00:00
2Melheim,Margunn NOTEAM 44:56 + 00:54
3Holt,Hilde Karrieresenter Telemark 46:37 + 02:35
4Vassend,Hilde Pol 47:28 + 03:26
5Brox Kjeldby,Toril NOTEAM 48:57 + 04:55
6Krokås,Kathe NOTEAM 49:08 + 05:06
7Brox,Anita NOTEAM 50:16 + 06:14
8Augestad Larsen,Anne URÆDD Friidrett 51:42 + 07:40
9Andersen,Linda Grenland Sykleklubb 51:58 + 07:56
10Nærum,Nina K. Skien Kommune 53:06 + 09:04
11Lund,Mona Skagerak Energi 53:20 + 09:18
12Ruud,Eva Skidar 54:16 + 10:14
13Lia,Margrethe Tinfostrimmen 54:45 + 10:43
14Frøstrup,Inger Helene IF Ørn 55:20 + 11:18
15Vinje,Reidun NOTEAM 55:24 + 11:22
16Bertelsen,Turid HIP-BIL 1:02:48 + 18:46
17slettetveit,Marianne STABBURET 1:06:18 + 22:16
18Friis,Britta Bølergjengen 1:19:00 + 34:58
DNSRøiseland,Ingunn Grenland Sykleklubb
DNSÅlgårdstad,Venche STABBURET
DNSR,E Pedalsmurf
DNSVale,Tone Porgrunn Kommune
DNSLangeland,May-Britt NOTEAM
DNSHauge,Trine Handelstorget tannlegesenter
Resultatliste K50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brynjulfsen,Gro NOTEAM 48:05 + 00:00
2Blesvik,Grethe Kragerø IF 49:28 + 01:23
3Skyvuldstad,Berit Tvittingsbarna 50:05 + 02:00
4Aronsen,Vigdis Aron Rakett 1:19:11 + 31:06
Resultatliste K70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gukdbrandsen,Ingunn NOTEAM 1:02:07 + 00:00
Resultatliste K75 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjaarstad,Astrid Herøya I.F. 1:15:35 + 00:00
Resultatliste M-16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsjord,Didrik S. Gulset IF/Team Grenland Ski 33:55 + 00:00
2Bakke,Christian Grenland Ski 33:59 + 00:04
3Vasdal,Edvard Herkules Friidrett 36:27 + 02:32
4Gunnulfsen,Mikael Grenland Ski 37:31 + 03:36
5Strand,Jørgen Gulset IF/Team Grenland Ski 37:44 + 03:49
6Midtgarden,Eivind Grenland Ski 39:32 + 05:37
7Landsverk,Halvor Dagssøn IF Ørn/Team Grenland Ski 39:35 + 05:40
8Raastad,Fredrik Skien OK 41:34 + 07:39
9Vian Randulff,Emil Fk Vidar 42:06 + 08:11
10Tangerås,Marius Gulset IF 42:07 + 08:12
11Høyland,Håkon SOIL 42:35 + 08:40
12Stensøy,Eric URÆDD Friidrett 43:02 + 09:07
13Thorsås,Herman Brekkeby VGS 44:19 + 10:24
14Hals,Jostein NOTEAM 44:44 + 10:49
15Laurantsen,Martin Skien OK 44:46 + 10:51
16Raastad,Erlend Skien OK 45:24 + 11:29
17Øverland,Per Grenland Sykleklubb 47:50 + 13:55
18Sørhaug,Martin Holte URÆDD Friidrett 48:32 + 14:37
19Johnsen,Andre Herkules Friidrett 48:46 + 14:51
20Aas,Øyvind Storm 49:35 + 15:40
21Vullum,Martin Tollnes Fk 50:11 + 16:16
22Abrahamsen,Stian IL Hei 52:49 + 18:54
23Østvold,Marius Eidanger 52:50 + 18:55
23Frisnes,Anders Eidanger 52:50 + 18:55
25Eriksen,Otto Kragerø IF 54:24 + 20:29
26Tinderholt,Jørn Erland Bamble IF Fotball 54:47 + 20:52
27Løberg,Fredrik Kilebygda 1:01:09 + 27:14
28Roe,Henrik Neri Grenland Sykkelklubb 1:05:21 + 31:26
29Friis,Herman Bølergjengen 1:10:32 + 36:37
DNSGunnulfsen,Mikael IL Hei/Team Grenland Ski
Resultatliste M17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strande,Ola Doksrød Gjerpen IF/Team Grenland Ski 33:56 + 00:00
2Nagelsen Hansen,Mats NOTEAM 34:53 + 00:57
3Kortner,Jens Nikolai Herkules Friidrett 35:11 + 01:15
4Brox Kjeldby,Tor NOTEAM 35:33 + 01:37
5Ø,Øystein NOTEAM 35:36 + 01:40
6Koth,Steffen Oslo Politi 36:23 + 02:27
7Vasdal,Gustav Herkules Friidrett 36:25 + 02:29
8Kaalstad,Ole Sondre Rosback I.l Hei 36:35 + 02:39
9Carlsen,Christian Meny Myren 37:03 + 03:07
10Sletten,Magnor Elk 37:16 + 03:20
11Hansen,Eirik Pors Grenland 37:18 + 03:22
12Fjellstad,Christer Notodden Fotball Klubb 38:21 + 04:25
13Bjormyr,Tobias Herkules If. 38:56 + 05:00
14Kittilsen,Eivind Grenland Sykleklubb 39:01 + 05:05
15Rød,Aksel Siljan Il 39:33 + 05:37
16Odderstrede Hals,Sondre NOTEAM 39:44 + 05:48
17Bruseth,Kjell Arne Meny Myren 39:49 + 05:53
18Lunde,Jonas Hauken IL 39:57 + 06:01
19Wickmann,Petter Pors 40:04 + 06:08
20Bertelsen,Håvard IL Hei/Team Grenland Ski 40:23 + 06:27
21Berg,Vegard Herkules Friidrett 40:25 + 06:29
22Isaksen,Allen Robin NOTEAM 40:32 + 06:36
23Dalene,Knut Eirik Nih- Idrettslag 40:40 + 06:44
24Møane,Vegar IL Hei 40:44 + 06:48
25Almenning Jarstein,Rune Rosenborg 40:58 + 07:02
26Johansen,Lars Myklebust Brevik Seilforening 41:06 + 07:10
27Lindstrøm,Øyvind NOTEAM 41:10 + 07:14
28Simonsen,Anders Kjeller Trim 41:11 + 07:15
29Pratt,Parker NOTEAM 41:14 + 07:18
30Fjeld,Eirik NOTEAM 41:53 + 07:57
31Semb,Geir Skien Kommune 41:54 + 07:58
32Haugen,Svein Helge Bis 41:59 + 08:03
33Wright Thomassen,Christian Grenland Sykleklubb 42:07 + 08:11
34Asdahl,Mats Elektro4 42:10 + 08:14
35Dale,Marius TPIL 42:13 + 08:17
36Løberg,Karsten NOTEAM 42:24 + 08:28
37Amundsen,Jab Tore NOTEAM 42:25 + 08:29
38Busk,Øyvind ABB 42:27 + 08:31
39Bergerud,Eirik Dè Elk 42:39 + 08:43
40Klevjer,Vegard Nord Norge 42:40 + 08:44
41Semb,Jan-Erik Langesund Triathlonklubb 42:46 + 08:50
42Berg,André Skare Peace-Team 42:53 + 08:57
43Askjer,Jørgen Dè Elk 42:58 + 09:02
44Fish,Brodie NOTEAM 43:02 + 09:06
45Austad,Tormod NOTEAM 43:08 + 09:12
46Serkland,Stian Seltor 43:26 + 09:30
47Kittilsen,Anders NOTEAM 43:35 + 09:39
48Riis,Christoffer Team Bolla 43:46 + 09:50
49Thalberg,Jens Niklas Brevik Il 44:21 + 10:25
50Kristiansen,Torgeir Soil – Fotball 44:22 + 10:26
51Bjørbæk,Are Melum Il 44:54 + 10:58
52Fink,Vetle Brevik Seilforening 45:03 + 11:07
53Isaksen,Jon Meny Myren 45:36 + 11:40
54Hamre,Mathias Skien OK 46:05 + 12:09
55Randulff,Joakim Gorm NOTEAM 46:14 + 12:18
55Lia,Andreas NOTEAM 46:14 + 12:18
57Ellefsen,Ellef NOTEAM 46:57 + 13:01
58Aronsen,Aleksander Aron Rakett 47:20 + 13:24
59Holler,Lars-Martin Festus 47:42 + 13:46
60Fhager,Tomas NOTEAM 47:56 + 14:00
61Enge,Markus Peace-Team 48:49 + 14:53
62Taranger,Magnus Ttaranger Dataservice 50:56 + 17:00
63Lauge,Rolf Andre` Posten 51:42 + 17:46
64Stokke,Nils Håvard Stokkebakken Il 51:43 + 17:47
65Aas,Daniel Jorkjend 53:21 + 19:25
66Bjørntvedt,Edgar D'elk 53:23 + 19:27
67L Johansen,Aleksander NOTEAM 53:37 + 19:41
68Aronsen,Andrè Aron Rakett 57:48 + 23:52
69Holland,Dennis Aron NOTEAM 58:20 + 24:24
70Eek,Stian NOTEAM 58:27 + 24:31
71Øyvang,Knut Andreas NOTEAM 1:02:16 + 28:20
72Sveinungsen,Frode Abb Kraft 1:10:33 + 36:37
DNSHamre,Mathias Skien OK
DNSGunnulfsen,Dan Vestsia
DNSKanstad Løberg,Karsten NOTEAM
DNSJohansen,Tommy Borg
DNSStøhlmacher,Tord Grenland Sykleklubb
DNSPettersen,Atle Borg
DNSSemb,Knut-Harald Grenland Sykleklubb
DNSNordtveit,Audun URÆDD Friidrett
DNSGjærum,Christian Telemark Turbil A/S
DNSGjærum,Andreas Telemark Turbil A/S
DNSSolberg,Aasmund Dè Elk
Resultatliste M30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Per-Gunnar Langesund Triathlon 33:23 + 00:00
2Ragvin,Dag Steinar Bø OL 34:00 + 00:37
3Lundsett,Hans-Kristian Gjerpen IF 34:09 + 00:46
4Thon,Christian Eidanger 34:13 + 00:50
5Lunde Jensen,Tomas Lørenskog F.i.l 35:37 + 02:14
6Winther,Magnus IF Storm 36:20 + 02:57
7Melby,Frode Herkules Friidrett 36:23 + 03:00
8Borgeraas,Dag Erik Herkules Friidrett 36:27 + 03:04
9Piil,Erlend Efd Bil 36:31 + 03:08
10Helgesen,Tor Erik Grenland Sykleklubb 36:44 + 03:21
11Hansen,Jon Racing Sushi Farmers 37:08 + 03:45
12Larsen,Morten Porsgrunn Roklubb 37:17 + 03:54
13Enggravslia,Anstein Urædd Håndball 37:48 + 04:25
14Dale,Kjetil Seljord IL 37:49 + 04:26
15Johnsen,Jarl Kjetil HIP-BIL 37:51 + 04:28
16Melby,Vegar Herkules Friidrett 37:56 + 04:33
17Berg,Vidar Skagerak Energi 38:14 + 04:51
18Sollie,Børge Oslo Politiets Idrettslag 38:17 + 04:54
19Hansenkåsa,Erik Skien Vgs. 38:24 + 05:01
20Aarup,Petter Herkules 38:26 + 05:03
21Kise,Lars Varden 38:40 + 05:17
22Søli,Jon Rec. Scanwafer 39:06 + 05:43
23Gabrielsen,Thomas TPIL 39:12 + 05:49
24Lunde,Eirik HIP-BIL 39:26 + 06:03
25Byberg,Runar Storm 39:32 + 06:09
26Elseth,Geir Statoil Hydro 39:49 + 06:26
27Furu,Eirik Skotfoss fotball 41:04 + 07:41
28Winberg,Pål Rec. Scanwafer 41:11 + 07:48
29Svendby,Stian YIT Building Systems 42:05 + 08:42
30Humlegård,Erik NOTEAM 42:20 + 08:57
31Steinhaug,Øyvind Isak M Nilsen 42:21 + 08:58
32Olsen,Rune NOTEAM 42:29 + 09:06
33Olsen,Morten Gsk 42:38 + 09:15
34Buer,Andreas Abb Kraft 42:40 + 09:17
34Lund Eriksen,Lasse Dnb Nor 42:40 + 09:17
36Thorsen,Bjørn NOTEAM 43:05 + 09:42
37Bjørge,Einar Grenland Sykleklubb 43:06 + 09:43
38Onsøien,Jon Bjarne IF Ørn 43:34 + 10:11
39Hauge,Andreas Kielland Solum Tsk 43:43 + 10:20
40Johansen,Lasse NOTEAM 43:44 + 10:21
41Kvernes,Vidar Gjerpen IF 43:47 + 10:24
42Warelius,Roy Brevik Il 44:21 + 10:58
43Storsveen,Svein Egil Kif 44:30 + 11:07
44Kverndalen,Kristian Solum Tsk 44:43 + 11:20
45Strømdal,Nils Thomas Jedi Knights 44:50 + 11:27
46Larsen,Arne Kåre Brødrene Dahl AS 44:59 + 11:36
47Skau,Andreas Operasjon 45:15 + 11:52
48Brodin,Thomas NOTEAM 45:25 + 12:02
49Hansen,Kyrre NOTEAM 45:35 + 12:12
50Beichmann,Christian Fredrik Team Beichmann Jr. 45:52 + 12:29
51Angelsen,Kai-Henning NOTEAM 45:54 + 12:31
52Davidsen,Bjørn Sweco 46:01 + 12:38
53Jensen,John øystein Skagerak Energi 46:15 + 12:52
54Edwards,Pål Andrew Coop 46:43 + 13:20
55Andersen,Robert REC 46:54 + 13:31
56Rorge,Øystein Rorgerundt 47:00 + 13:37
57Aadne,Vegard NOTEAM 47:19 + 13:56
58Solheim,Fredrik Rorgerundt 47:22 + 13:59
59Haustveit,Kjell-Tore Skien Kommune 48:03 + 14:40
60Melau,Jørgen Arendal Triatlon 48:06 + 14:43
61Bakkerud,Odd Werner SUNNIKROPPENSVETTIPANNA 48:32 + 15:09
62Årmot,Gisle Skagerak Energi 48:57 + 15:34
63Kolstad,Jon Espen Herkules 49:05 + 15:42
64Eikeland,Terje Hip BILYara 49:33 + 16:10
65Paulsen,Fredrik TRS IL 50:01 + 16:38
66Pettersen,Paul Ivar Obs Riders 50:14 + 16:51
67Dahl Hanssen,Finn Arne NOTEAM 50:16 + 16:53
68Nitter,Terje Tonus A\s 50:26 + 17:03
69Baun,Marius Ribba IL 50:59 + 17:36
70Høvås,Rune Obs Riders 51:13 + 17:50
71Magerøy,Øystein Norsk Energi 51:19 + 17:56
72Seker,Azis NOTEAM 51:25 + 18:02
73Wersland,Sten-Enok Skagerak Energi 51:31 + 18:08
74Arnesen,Jon Anders Grenland Sykleklubb 51:37 + 18:14
75Kjølseth,Anders SUNNIKROPPENSVETTIPANNA 51:50 + 18:27
76Tangen,Runar Gisholt Og Finne 51:51 + 18:28
77Nyhagen,Erik Gulset Bryteklubb 52:05 + 18:42
78Frisnes,Ivar Eidanger 52:51 + 19:28
79Østvang,Geir Bjelkemyr SUNNIKROPPENSVETTIPANNA 53:05 + 19:42
80Solberg,Thomas NOTEAM 54:01 + 20:38
81Saksen,Jostein NOTEAM 54:10 + 20:47
82Krogstrand,Odd NOTEAM 54:15 + 20:52
83Nordby,Tommy Fossum IF 54:16 + 20:53
84Andersen,Jon NOTEAM 55:26 + 22:03
85Grebstad,John Klyve Skole 55:28 + 22:05
86Oterholt,Thomas Flom Kjetting As 55:42 + 22:19
87Saastad,Alf Andre Brevik Seilforening 56:30 + 23:07
88Heinesen,Olivar Heinesen Snekkerverksted 56:53 + 23:30
89Jensen,Inge Onsum SUNNIKROPPENSVETTIPANNA 57:33 + 24:10
90Isaksen,Øystein Bypost 57:56 + 24:33
91Nordhal,Fredrik Ribba IL 58:00 + 24:37
92Grindbakken,Ole Gunnar SUNNIKROPPENSVETTIPANNA 58:36 + 25:13
93Bjellås,Petter Gulsetringen åpne løpslag 1:00:02 + 26:39
DNSJensen,Bård Arild Brødrene Dahl AS
DNSAndresen,Henning Grenland Sykleklubb
Resultatliste M40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einungbrekke,Willy Jensen Bufab 35:43 + 00:00
2Bakke,Terje Grenland Ski 36:15 + 00:32
3Strand,Ulf Gulset IF/Team Grenland Ski 36:33 + 00:50
4Olsen,Ånund Grenland Sykleklubb 37:05 + 01:22
5Hvale,Trond Abb Skien 37:26 + 01:43
6Johannessen,Kjetil Håvard J.himmel Og Jord 38:40 + 02:57
6Aasheim,Øystein Posten BIL 38:40 + 02:57
8Risholt,Olav IF Ørn 39:06 + 03:23
9Christensen,Jon IF Storm 40:11 + 04:28
10Vüllüm,Geir Johnny Team Rørvik 40:26 + 04:43
11Gullesen,Otto Aksel Storm 40:50 + 05:07
12Mathisen,Bjørn NOTEAM 41:02 + 05:19
13Aarhus,Sjur Widerøe 41:07 + 05:24
14Gibala,Henrik Grenland Sykleklubb 41:11 + 05:28
15Stensrud,Tollef Storm 41:17 + 05:34
16Strand Andersen,Hans-Jørgen ABB 41:33 + 05:50
17Strøm,Geir Hauken/Team GG Multi 41:35 + 05:52
18Ellingsen,Eirik Pedalsmurfene Sykleklubb Bambl 41:43 + 06:00
19Hynne,Knut NOTEAM 41:45 + 06:02
20Småge,Gisle TPIL 41:48 + 06:05
21Teuber,Bernd Gjerpen IF 42:18 + 06:35
22Kristiansen,Herbjørn Langesund Fisk A/s 42:22 + 06:39
23Thorsen,Jan Helgen 42:25 + 06:42
24Sætre,Morten NOTEAM 42:30 + 06:47
25Rakkestad,Kåre Jan Gjerpen IF 42:53 + 07:10
26Myhra,Håkon Helgerud AT Skog BIL 43:00 + 07:17
27Raastad,Espen Skien OK 43:03 + 07:20
28Engh,Roger Odd 43:18 + 07:35
29Fliid,Brede Ekeberg Kragerø Ski & Rønners 43:25 + 07:42
30Westlie,Are Westlies Elitesatsing 43:29 + 07:46
31Schjøth,Trond Grenland Sykleklubb 43:49 + 08:06
32Braathen,Jostein Bis-Pp 43:57 + 08:14
33Johansen,Frode Brevik Seilforening 44:04 + 08:21
34Ellefsen,Stian Grenland Sykleklubb 44:34 + 08:51
35Løberg,Erik Kilebygda Il 44:35 + 08:52
36Aas,Tor Erik Jorkjend 44:49 + 09:06
37Bang,Bjarne Skagerak Nett 45:08 + 09:25
38Hansen,Svein Morten Naturgass Grenland 45:16 + 09:33
39Øverland,Bjørn Brødrene Dahl AS 45:19 + 09:36
40Johansen,Gerhard Brevik Seilforening 45:29 + 09:46
41Sætersdal,Per URÆDD 45:52 + 10:09
42Olsen,Morten Hyni Elektro Team 46:01 + 10:18
43Sælør,Per PS Lyd 46:12 + 10:29
44Jahnsen,Tommy BIS Production Partner 46:15 + 10:32
45Norgreen,Erik Lillegården Kompetansesenter 46:26 + 10:43
46Nilsen,Jan Gunnar Bis 46:49 + 11:06
47Hals,Petter NOTEAM 46:56 + 11:13
47Gulseth,Tor Isak IF Ørn 46:56 + 11:13
49Hansen,Svein Yara 47:01 + 11:18
50Gullesen,Vidar Skien Brannvesen 47:15 + 11:32
51Selmer,J.ø. Porsgrunn 47:16 + 11:33
52Movik,Eigil Skien Kommune 47:27 + 11:44
53Meen Kittilsen,Øyvind NOTEAM 47:31 + 11:48
54Sverdsten,Øyvind NOTEAM 47:34 + 11:51
55Larsen,Bent Tommy Tobil 47:52 + 12:09
56Løyland,Knut Storm 47:56 + 12:13
57Bjaarstad,Ronny 100kg+ 47:59 + 12:16
58Busk,Håkon ABB 48:05 + 12:22
59Nygaard,Rune Grenland Sykleklubb 48:12 + 12:29
60Midtbøen,Jan Brødrene Dahl AS 49:10 + 13:27
61Thomassen,Åge Grenland Sykleklubb 49:11 + 13:28
62Halvstad,Arne Helge NOTEAM 49:26 + 13:43
63Gjærum,Jostein Telemark Turbil A/S 50:06 + 14:23
64Volhovd,Richard Skareak Bil 50:15 + 14:32
65Liland,Kristian K. Brevik Seilforening 50:29 + 14:46
66Bjørgaas,Arne Eidanger 50:51 + 15:08
67Gråsvold,Bård Grenland Sykkelklubb 51:08 + 15:25
68Berdal,Arne BIL Jotron 51:10 + 15:27
69Augestad,Morten Norner Innovations 51:11 + 15:28
70Hagerup,Yngve Grenland Sykleklubb 51:13 + 15:30
71Jenssen,Dag NOTEAM 51:23 + 15:40
72Møane,Jørn Hei 51:29 + 15:46
73Reimann,Alain Westlies Elitesatsing 51:46 + 16:03
74Naas,Tyke Scan Wafer 51:53 + 16:10
75Henningsen,Svein Åge Pors Grenland 52:02 + 16:19
76Isaksen,Morten L. NOTEAM 52:11 + 16:28
77Stensøy,Frank URÆDD Friidrett 52:17 + 16:34
78Hovland,Ståle Nhk 52:27 + 16:44
79Kristensen,Pål Nkvts 52:55 + 17:12
80Pettersen,Morten Solum Terrengsykkel 54:10 + 18:27
81Larsen,Per A. Gulset IF 56:21 + 20:38
82Brekke,Hans Lynet NOTEAM 56:42 + 20:59
83Johansen,Øyvind Hit 56:43 + 21:00
84Green,Kjell Arendal Triatlon 57:09 + 21:26
85Friis,Henning Bølergjengen 59:41 + 23:58
86Olsen,Tom Kjetil Zones AS 1:01:36 + 25:53
87Wold,Tore Grenland Sykleklubb 1:02:12 + 26:29
88Neset,Per Egil Skien Kommune 1:02:20 + 26:37
89Kittilsen,Terje Schneider Electric A\s 1:09:14 + 33:31
90Tangerås,Rune Telemark Fylkeskommune BIL 1:10:21 + 34:38
DNSNergård,Kai Fen Mekk Vekk
DNSSlette,Magne EFD
DNSGodal,Sven Grenland Sykleklubb
DNSHelgetveit,Pål Herkules Friidrett
DNSOmland,Harald Grenland Sykleklubb
DNSMikelborg,Kjetil Skagerak Energi
DNSJohnsen,Gisle Hauken/Team GG Multi
Resultatliste M50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNFOlsen,Henrik Tkt A/s
Resultatliste M50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bøen,Brynjulf Grenland Sykleklubb 36:19 + 00:00
2Tveten,Tom Grenland Sykleklubb 37:02 + 00:43
3Laurantsen,Rune Isola 38:08 + 01:49
4Helleberg,Lars M Grenland Sykleklubb 39:10 + 02:51
5Amansusen,Frank Bohus 39:56 + 03:37
6Eriksen,Arne Kragerø IF 40:31 + 04:12
7Ask,Anders Gjerdrum Il. 40:42 + 04:23
8Simonsen,Gudmund Kondis 41:18 + 04:59
9Bjørbæk,Reidar Melum 41:23 + 05:04
10Sertkaya,Murat Lyche IL 41:36 + 05:17
11Jørgensen,Åge Dnb Nor 41:49 + 05:30
12Johansen,Thor Erik NOTEAM 41:58 + 05:39
13Arntzen,Allan Hansen&arntzen As 42:00 + 05:41
14Jensen,Thor Rune Team DÆD 42:14 + 05:55
15Berg-Jensen,Terje Grenland Sykleklubb 42:16 + 05:57
16Torpe,Dagfinn Rafnes BIL 43:13 + 06:54
17Langslet,Odin Gjerpen IF 43:50 + 07:31
18Nuland,Sigbjørn Posten BIL 44:14 + 07:55
19Kvaran,Steinar NOTEAM 44:24 + 08:05
20Aas,Petter P.aas Maskin 44:27 + 08:08
21Fadnes,Ola NOTEAM 44:48 + 08:29
22Hauge,Per Handelstorget tannlegesenter 45:04 + 08:45
23Flåten,Gunnar TBC BIL 45:10 + 08:51
23Kjeldby,Bjørn NOTEAM 45:10 + 08:51
25Løvseth,Knut Grenland Sykleklubb 45:16 + 08:57
26Dolva,Sven Erik Dnb Nor 45:17 + 08:58
27Liebe,Guttorm Skien Brann- og Feievesen 45:48 + 09:29
28Nygaard,Olav Skagerak Energi 46:49 + 10:30
29Rørvik,Kjell Zåbra Frisør 47:08 + 10:49
30Heie,Paul- Roar Hydro 47:14 + 10:55
31Ausstad,Tormod Conocophilips Bil 47:32 + 11:13
32Remme,Atle Isola 47:45 + 11:26
33Jørgensen,Eivind EFD 48:28 + 12:09
34Hansen,Nils Petter St.hy.troll C 48:33 + 12:14
35Amundsen,Rolf NOTEAM 48:56 + 12:37
36Strandgård,Jan NOTEAM 49:04 + 12:45
37Eek,Bjørn Full Rulle 49:06 + 12:47
38Johansen,Steinar 100- 49:12 + 12:53
39Evenstad,Trond Gulset 49:40 + 13:21
40Larsen,Tore Fmc Kongsberg 49:43 + 13:24
41Bjørbæk,Gunnar Melum Il 49:46 + 13:27
41Ellefsen,Petter Grenland Sykleklubb 49:46 + 13:27
43Johnsen,Arne Næss Bio Tek 51:05 + 14:46
44Skoby,Torstein Coop Eindom 51:34 + 15:15
45Isaksen,Rolf Idar NOTEAM 51:59 + 15:40
46Andersen,Terje Grenland Sykleklubb 52:00 + 15:41
47Hartvigsen,Rune Wedik Sykehuset i Telemark 52:18 + 15:59
48Palmgren,Ragnar Hip 52:28 + 16:09
49Johansson,Ole TPIL 52:30 + 16:11
50Backe-Hansen,Olav Storm 52:48 + 16:29
51Lehn,Reidar Tvittingbarna 53:29 + 17:10
52Kise,Helge Mesta 53:54 + 17:35
53Olden,Jan NOTEAM 54:41 + 18:22
54Haugen,Hallvard Ineos 55:33 + 19:14
55Berget,Ole Gunnar Langesund Tri 1:15:03 + 38:44
56Aronsen,Jan Egil Aron Rakett 1:19:17 + 42:58
DNFHansen,Harald Tiedemann Grenland Sykleklubb
DNSLoraas,Tom Erik IF ODD
Resultatliste M60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kortner,Trygve Ineos 41:08 + 00:00
2Jensen,Walter HIP-BIL 42:17 + 01:09
3Ringsevjen,Arne Steen Ulefoss Sportsforening 42:56 + 01:48
4Hanøy,Jostein Eid V:g:s 50:15 + 09:07
5Angelsen,Odd Norcem BIL 50:20 + 09:12
6Vierdal,Arne Full Rulle 50:23 + 09:15
7Straume,Einar Drangedal IL 53:19 + 12:11
8Høgberg,Svein Helge Gjerpen IF 57:21 + 16:13
Resultatliste M65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Søyland,Leif Telemark Fylkeskommune BIL 50:11 + 00:00
2Johnsen,Kjell Einar Diplom-Is 51:36 + 01:25
3Gule,Oddvar Hip. Bil. 52:03 + 01:52
4Kolstad,Thore Herkules 1:01:33 + 11:22
Resultatliste M70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mortensen,Kåre Kmas 46:29 + 00:00
2Andersen,Jan NOTEAM 46:33 + 00:04
3Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 47:38 + 01:09
4Østgaard,Eldor Klyve 52:07 + 05:38
Resultatliste TRIMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
NCAga,Hilde Gulset IF Fullført
NCAndresen,Torbjørn Rafnes BIL Fullført
NCArstein,Per Pbbl Fullført
NCBakken,Iselin Skien Vgs. Fullført
NCBerge,Jane NOTEAM Fullført
DNSBergene,Svein Martin Brødrene Dahl AS
DNSBertelsen,Turid IL Hei
Bjervamoen,Fredrik NOTEAM Fullført
NCBjervamoen,Kristin NOTEAM Fullført
NCBjørk,Monika NOTEAM Fullført
NCBredesen,Marit NOTEAM Fullført
NCBrekka,Charlotte Team Brekka Fullført
NCBrekka,Jens Gunnar Team Brekka Fullført
DNSBrekka,Kim Team Brekka
NCBrekka,Thomas Team Brekka Fullført
NCBrekka,Anette Team Brekka Fullført
NCBruserud,Einar Statoil Fullført
NCBruserud,Karin Sykehuset i Telemark Fullført
NCBrøndahl,Elisabeth NOTEAM Fullført
NCBråthen,Aud NOTEAM Fullført
NCBråthen,Bjørn Expert Fullført
NCBuli,S Telemarkgruppen Bil Fullført
DNSBuli,Tore Telemark Gruppen Bil
NCBørresen,Torunn Sykehuset Telemark Fullført
NCChristensen,Eva Vamnes Gulset Bryteklubb Fullført
NCDahl,Ellen Frednesprinsessene Fullført
NCDalene,Anne Lene NOTEAM Fullført
NCEie Lund,Thomas Porsgrunn Kommune B.i.l Fullført
NCEie,Tonje Katrine Melum Fullført
NCEikemo Johnsen,Karin NOTEAM Fullført
NCEikemo,Patrick NOTEAM Fullført
DNSEllingsen,Henrik S. Pedalsmurfene Sykleklubb Bambl
DNSEllingsen,Silje S. Pedalsmurfene Sykleklubb Bambl
NCErichsen,Hege NOTEAM Fullført
NCEriksen,Marit NOTEAM Fullført
NCFliid,Hilde Ekeberg NOTEAM Fullført
NCFliid,Kristian Ekeberg NOTEAM Fullført
NCFliid,Martin NOTEAM Fullført
DNSFliid,Stian NOTEAM
NCForland,Magne Hybeko Fullført
NCFostvet,Yngvar NOTEAM Fullført
NCFredriksen,Mariann RIL Fullført
NCGjesseth,Johnny G. Mesta Fullført
NCGjøsæter,Heidi NOTEAM Fullført
NCGoa,Nina NOTEAM Fullført
NCGrønvold,Erlend Pol Fullført
NCGrønvold,Marianne Hip Bil Fullført
Gulbrandsen,Annette NOTEAM Fullført
NCGulbrandsen,Maria NOTEAM Fullført
NCGulbrandsen,Rune Mattilsynet Fullført
NCGulbrandsen,Åse NOTEAM Fullført
NCGulliksen,Tom NOTEAM Fullført
NCGundersen,May Lisbeth Is Partner Fullført
NCGundersen,Tor Arvid Austråt Eget IL Fullført
NCHaga,Vemund Telemarkgruppen Bil Fullført
NCHalvorsen,Anne Cecilie NOTEAM Fullført
NCHalvorsen,Bodil NOTEAM Fullført
NCHaraldsen,Pål Brødrene Dahl Fullført
NCHartvigsen,Kjetil Helmet NOTEAM Fullført
NCHauge,Eivind S. Team Hauge Fullført
NCHauge,Magnar O. Team Hauge Fullført
NCHaugen,Heidi NOTEAM Fullført
NCHeitmann,Tor NOTEAM Fullført
NCHolb,Nils Petter Siljan Il Fullført
NCHørta,Svein NOTEAM Fullført
NCHøye,Trond Glak Fullført
NCJohansen,Gerd Reidun A.w. Johansen As Fullført
NCJohansen,Gunn Herre IF Fullført
NCJohansen,Helge NOTEAM Fullført
NCJohansen,Ingeborg Elisabet NOTEAM Fullført
NCJohansen,Ivan NOTEAM Fullført
NCJohansen,Jan Fredrik Anton W Johansen Fullført
NCJohansen,Vera NOTEAM Fullført
NCJohansson,Kai Bertil Sparebanken Telemark Fullført
Johnsen,Bjørn Scania Fullført
NCJohnsen,Jørgen URÆDD Friidrett Fullført
NCJonassen,Arvid Herkules Fullført
NCJul,Svein Brødrene Dahl Fullført
DNSJuul,Svein Brødrene Dahl AS
DNSKate,Hansen NOTEAM
NCKildal,Tore Gulset IF Fullført
Kittilsen,Espen Bama Fullført
Kittilsen,Helene NOTEAM Fullført
Kittilsen,Jarle NOTEAM Fullført
NCKjellnes,Birger NOTEAM Fullført
NCKlemetsen,Jeanette NOTEAM Fullført
NCKlemetsen,Tanja NOTEAM Fullført
NCKleveland,Sondre John Kleveland A/s Fullført
NCKleveland,Svein Inge John Kleveland A/s Fullført
NCKlungseth,Jens Glak Fullført
NCKristensen,Roger NOTEAM Fullført
DNSKulbeck,Ole Brevik trafikksentral
NCKullvik,Wråld NOTEAM Fullført
NCKvålseth,Hilde NOTEAM Fullført
NCKøhler,Christian Brødrene Dahl Fullført
DNSKøhler,Christian Brødrene Dahl AS
NCKaalstad,Eva M.u. Rosback Fylkeskommunen \ I.l Hei Fullført
NCKaalstad,Hallgeir H.i.p Fullført
NCLandsverk,Henrik NOTEAM Fullført
NCLangnes,Rolf Gulset IF Fullført
NCLarsen,Aleksander URÆDD Fullført
NCLarsen,Elisabeth URÆDD Fullført
NCLarsen,Julianne URÆDD Fullført
NCLarsen,Ronald URÆDD Fullført
NCLindheim,Torstein Gvarv Il Fullført
NCLindland,Julia NOTEAM Fullført
NCLunde,Jan Erik IL Hei Fullført
NCLunde,Roald Il Hauken Fullført
NCLærum,Jørn Herre IF Fullført
NCLøvmo,Hilde NOTEAM Fullført
NCLøyte,Inger Mari NOTEAM Fullført
NCMagnussen,Ragnar Hydro Fullført
NCMagnussen,Åse Anita Rec Scanwaffer Fullført
NCMagnüssen,Grethe SOIL Fullført
NCMartinsen,Arna NOTEAM Fullført
NCMatre Roe,Tone Grenland Sykkelklubb Fullført
NCMogen,Paul Morten NOTEAM Fullført
NCMoholt,Gudny Frednesprinsessene Fullført
DNSNilsen,Brith Telemark Fylkeskommune BIL
NCNilssen,Laila Aktiv I Grenland Fullført
Nord,Per NOTEAM Fullført
NCNordstrøm,Anne Lise NOTEAM Fullført
NCNorskaug,Wenche Gvarv Il Fullført
NCOdberg Vollan,Elisabeth NOTEAM Fullført
NCOdland,Elin Beate NOTEAM Fullført
NCOlsen,Hilde NOTEAM Fullført
NCPedersen,Jan Arild NOTEAM Fullført
NCPleym Langnes,Gina Gulset IF Fullført
NCPleym Langnes,Jørgen Gulset IF Fullført
Pleym,Gina NOTEAM Fullført
NCPleym,Heidi Gulset IF Fullført
NCRamsdalen,Bent RIL Fullført
NCRasmussen,Cato Tfk Bil Fullført
DNSRossvold,Robert Brødrene Dahl AS
NCRossvoll,Robert Brødrene Dahl Fullført
NCSandholt,Trine NOTEAM Fullført
Sauar,Jostein Vildanden Fullført
NCSivertsen,Aleksander Team Brekka Fullført
Sjøgren,Geir Expert Fullført
NCSjøsåsen,Gjermund NOTEAM Fullført
Skarpodde,Linda Aktiv I Grenland Fullført
NCSkifjeld,Tom NOTEAM Fullført
NCSkåra,Øyvind NOTEAM Fullført
NCSlåtta,Geir Schenker Fullført
DNSSolberg,Steinar Grenl. Ryttersportklubb
NCSolhaug,Arnt Gvarv Il Fullført
NCSollid,Kenneth Grenland Sykleklubb Fullført
NCStrand,Jostein Posten BIL Fullført
NCStrømme,Helge Telemark Fylke Fullført
NCSundbakk,Lisbeth Telemark Fylkeskommune Fullført
NCSvendsen,Sven Åge Melum Fullført
NCSvenni,Guri Helene Finne NOTEAM Fullført
NCSøyland,Vibeke Forsvaret Fullført
NCThorsen,Oddrund NOTEAM Fullført
NCTovslid,Karianne Gulset IF Fullført
NCTovslid,Kjetil Helmet Gulset IF Fullført
NCTovslid,Sindre Gulset IF Fullført
NCTriseth,Lars Posten BIL Fullført
NCTveit,Gro Croftholmen Skole Fullført
NCTveit,Ivar Gjerpen Fullført
NCTveit,Marius Croftholmen Skole Fullført
NCVamnes,Katja Gulset Bryteklubb Fullført
NCVelkom,Bjørn Odd Fullført
NCVik,Hilde Telemark Fylke Fullført
NCViki,Heidi Aktiv I Grenland Fullført
NCVollen,Ingunn SOIL Fullført
DNSWang,Karin Merkesdal NOTEAM
NCWesner,Anette Brødrene Dahl Fullført
DNSWesner,Anette Brødrene Dahl AS
Wingerei,Jørgen SOIL Fullført
NCYtreeide,Jens NOTEAM Fullført
NCAarrestaad,Øystein Grenl. Ryttersportklubb Fullført
NCAas,Grete Skien Kommune Spt Fullført

14.12.13 20:08:38 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit