Nyttårstrimmen 2010

Gjerpen IF og Herkules IF. Skien

31.12.10

Resultatliste per klasse

Kvinner 16 år og yngre |  Kvinner 17-29 år |  Kvinner 30-39 år |  Kvinner 40-49 år |  Kvinner 50-59 år | 
Kvinner 65-69 år |  Kvinner 70-74 år |  Menn 16 år og yngre |  Menn 17-29 år |  Menn 30-39 år | 
Menn 40-49 år |  Menn 50-59 år |  Menn 60-64 år |  Menn 65-69 år |  Menn 70-74 år | 
TRIM | 

Resultatliste Kvinner 16 år og yngreReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thorsås,Frida URÆDD Friidrett 38:38 + 00:00
2Bjørbæk,Rikke Melum IL/Team Grenland Ski 43:10 + 04:32
3Vassend,Tonje IF Ørn /Team Grenland Ski 43:22 + 04:44
4Ringsjø,Kristine Stathelle /Team Grenland Ski 43:39 + 05:01
5Myrvang,Anette IL Hei/Team Grenland Ski 44:28 + 05:50
6Thorsen,Åsa Klakegg Siljan IL 44:50 + 06:12
7Amundsen,Amalie Stathelle /Team Grenland Ski 44:56 + 06:18
8Kortner,Maria Heddan Siljan IL 46:20 + 07:42
9Bjørbæk,Stine Melum IL 47:57 + 09:19
10Fjeld,Mia Skilbred Siljan IL 48:04 + 09:26
11Stormyr,Jenny Eidanger Fotball 48:51 + 10:13
12Jonasen,Pauline Mørch Eidanger 51:48 + 13:10
13Dahl,Christine NOTEAM 52:27 + 13:49
14Vindheim,Ellinor Catharina NOTEAM 52:28 + 13:50
15Bertelsen,Emilie IL Hei 52:48 + 14:10
16Bjørneboe,Silje Eidanger Fotball 53:39 + 15:01
17Vale,Sandra Eidanger Fotball 55:16 + 16:38
18Thon,Stine Eidanger Fotball 56:47 + 18:09
19Conradsen,Kari URÆDD Friidrett 57:40 + 19:02
20Karlsen,Caroline URÆDD Friidrett 57:42 + 19:04
21Kjellevold Fredriksen,Ida Skien Ishockey/pors Håndball 59:53 + 21:15
22Johnsen,Stine URÆDD Friidrett 1:01:41 + 23:03
23Moe,Amalie Pors Håndball 1:03:59 + 25:21
24Slungård,Karianne Tyrving 1:05:16 + 26:38
25Botten,Christina Gfsk 1:05:40 + 27:02
26Stamnes,Ida Pors Håndball 1:09:36 + 30:58
26Halvorsen,Camilla Pors Håndball 1:09:36 + 30:58
DNFRoe,Hanna Elisabeth Grenland Sykkelklubb
DNFRiis Johansen,Ida IF Ørn /Team Grenland Ski
Resultatliste Kvinner 17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kildal,Ellen Aga Herkules Friidrett 39:54 + 00:00
2Fremstad,Runa Larvik OK 39:59 + 00:05
3Knutsen,Maja Fjellstad Kilebygda IL/Team Grenland Ski 41:21 + 01:27
4Reiersen,Hanne Habu 42:10 + 02:16
5Vassend,Guro IF Ørn /Team Grenland Ski 42:39 + 02:45
6Ulvenstøen,Anna OTO 43:09 + 03:15
7Størmer,Julie Fossum IF 44:35 + 04:41
8Einungbrekke,Amanda Jensen OSI friidrett 45:11 + 05:17
9Ulvenstøen,Marta OTO 45:46 + 05:52
10Lislebø,Stine Umb 46:43 + 06:49
11Danielsen,Marie Fornes OSI friidrett 46:58 + 07:04
12Borge Hovi,Silje Ntnui 47:29 + 07:35
13Grorud,Heidi Skogmo Vgs. 48:35 + 08:41
14Lund Abrahamsen,Kamilla Herøya If 49:49 + 09:55
15Roland,Hilde 100- 51:57 + 12:03
16Skarprud,Linda Skien nanbudo 52:21 + 12:27
17Bertelsen,Anja Porsgrunn Taekwon-Do klubb 52:59 + 13:05
18Hem Næs,Edith Lundsåsen 26 58:42 + 18:48
19Rem Heide,Silje NOTEAM 58:43 + 18:49
20Nordbø,Kathrine Lundsåsen 26 59:50 + 19:56
21Baugerud,Tonje Skien vgs 1:02:18 + 22:24
22Køller,Anette NOTEAM 1:03:24 + 23:30
23Tangerås,Camilla Gulset 1:05:38 + 25:44
DNSKarlsen,Silje Hestvik Grenland hundekjørerklubb
DNSUndseth,Veronica Herkules Friidrett
DNSWright Thomassen,Cathrine NOTEAM
Resultatliste Kvinner 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Brita Cecilia Norcem BIL/Team Nakamura 36:47 + 00:00
2Tangen,Lene Langesund Triathlonklubb 38:04 + 01:17
3Hoksrud,Gyri Myhre Skien OK 44:07 + 07:20
4Riis Paulsen,Siv NOTEAM 44:18 + 07:31
5Magnussen,Lisbeth Aa URÆDD 45:31 + 08:44
6Røren Dahl,Heidi Bjørkedalen 45:51 + 09:04
7Valen,Beate NOTEAM 46:03 + 09:16
8Thon,Beate Skagerak Energi 46:41 + 09:54
9Ellingsen,Anna Sara Lie NOTEAM 46:43 + 09:56
10Numme,Heidi NOTEAM 47:27 + 10:40
11Sviggum,Trude Ankeret bedrifts idrettslag 48:08 + 11:21
12Haugehåtveit,Lene NOTEAM 48:17 + 11:30
13Eie,Tonje Katrine Trimtrolla 48:28 + 11:41
14Sundklakk,Ellen NOTEAM 49:45 + 12:58
15Fevang,Gry Trimtrolla 49:58 + 13:11
16Årseth,Elin NOTEAM 50:02 + 13:15
17Baardseth,Lena Elisabeth NOTEAM 50:08 + 13:21
18Svendsen,Siv Puls Skien 50:10 + 13:23
19Steiro,Kristine ABB 51:23 + 14:36
20Widestam,Alexandra Brevik Seilforening 52:21 + 15:34
21Øino Nilsen,Hilde Porgrunn Kommune 57:33 + 20:46
22Andresen,Anne Kristin Grenland Sykleklubb 1:00:09 + 23:22
23Norendal,Audhild Porsgrunn vgs 1:00:25 + 23:38
24Gjølme,Marit NOTEAM 1:02:00 + 25:13
25Gjølme,Hege NOTEAM 1:02:09 + 25:22
26Jonasen,Inger Åse Mørch Eidanger 1:05:31 + 28:44
27Heldal,Lill Heidi Fossum 1:08:02 + 31:15
DNSAas,Cathrine NOTEAM
DNSHartvigsen,Beate NOTEAM
Resultatliste Kvinner 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thorjussen,Linda NOTEAM 43:27 + 00:00
2Waatevik,Linda Sparebank1 Telemark 45:14 + 01:47
3Klakegg,Astrid Siljan IL 47:21 + 03:54
4Kjellsen,Randi Herkules 47:25 + 03:58
5Vassend,Hilde Pol 47:56 + 04:29
6Bjørbæk,Sissel Melum IL 48:01 + 04:34
7Mediaas,Siw If Skidar 49:48 + 06:21
8Limi,Kristina Hellsing NOTEAM 49:58 + 06:31
9Gule Andervik,Ranveig Brevik Seilforening 50:02 + 06:35
10Synstnes,Svanhild Gulset IF 51:44 + 08:17
11Kolstad,Bente NOTEAM 52:21 + 08:54
12Vale,Silje Eidanger Fotball 54:16 + 10:49
13Ringsjø,Ellen Bamble If 55:41 + 12:14
14Tørring,Liv NOTEAM 58:42 + 15:15
15Midtbø,Ingvild Skien Kommune 1:00:22 + 16:55
16Andersen,Sandra Buchanan Porsgrunn vgs 1:02:21 + 18:54
17Felix,Laila Sykehuset Telemark 1:07:16 + 23:49
18Solli,Vigdis Skien OK 1:12:57 + 29:30
Resultatliste Kvinner 50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borge Hovi,Grete Skien OK 48:46 + 00:00
2Brox Kjelby,Toril NOTEAM 49:07 + 00:21
3Kimerud,Liv Gsk 51:32 + 02:46
4Brynjulfsen,Gro NOTEAM 51:48 + 03:02
Resultatliste Kvinner 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ravlo,Merete Dorthea Heistad Helsehus 1:10:24 + 00:00
Resultatliste Kvinner 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1S. Gulbrandsen,Ingunn NOTEAM 1:04:07 + 00:00
Resultatliste Menn 16 år og yngreReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børresen,Thomas Gulset IF/Team Grenland Ski 38:28 + 00:00
2Luisa,Teodor Steen Urædd Fotball 38:43 + 00:15
3Solli,Tobias Skien OK 39:03 + 00:35
4Knudsen,Theodor Kragerø 39:08 + 00:40
5Bjørneboe,Simen Eidanger Fotball 40:10 + 01:42
6Lundeberg,Tobias URÆDD 40:32 + 02:04
7Remme,Paul Martin Posgrunn OL 40:39 + 02:11
8Røsaker,Endre Eikenes Herkules Friidrett 42:22 + 03:54
9Kristiansen,Kristoffer Pors 44:28 + 06:00
10Berthelsen,Phil Leis NOTEAM 48:14 + 09:46
11Aas,Øyvind IF Storm 48:43 + 10:15
12Granstrøm,Andreas IL Hei/Team Grenland Ski 49:37 + 11:09
13Riis-Johansen,Espen If Ørn/Team Grenland Ski 51:29 + 13:01
14Thon,Simen Eidanger Fotball 52:02 + 13:34
15Hjartsjø,Tor Kristian Eidanger 52:10 + 13:42
16Wallestad,Jesper Skretvedt Eidanger Fotball 52:19 + 13:51
17Frisnes,Anders IL Hei 52:47 + 14:19
18Felix,Magnus Åsen Skien Svømmeklubb 53:00 + 14:32
19Østvold,Marius Stabæk 53:14 + 14:46
20Isaksen,Simen Hei Fotball 53:50 + 15:22
21Bjørgås,Lars Groland Eidanger 58:32 + 20:04
22Lien Madsen,Andreas Hei Fotball 59:38 + 21:10
23Kjellevold Fredriksen,Vegard Skien Ishockey/odd Fotball 59:58 + 21:30
24Tangerås,Lars Gulset 1:00:04 + 21:36
25Jorang,Preben Wahlstrøm Herkules 1:00:06 + 21:38
26Borlaug,Hans Josef Eidanger 1:01:27 + 22:59
27Kveven Hamre,Mathias Eidanger IL 1:01:28 + 23:00
28Ellingsen,Henrik Pedalsmurfene SK 1:01:39 + 23:11
29Leerstang,Christoffer Ajer Eidanger 1:03:15 + 24:47
30Heldal,Mikkel Fossum 1:08:02 + 29:34
DNFGranstrøm,Erland IL Hei
DNSLandsverk,Halvor Dagssøn IF Ørn/Team Grenland Ski
DNSHaugen,Jan Terje Ulefoss Sportsforening
DNSHaraldsen,Mons NOTEAM
Resultatliste Menn 17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordtveit,Audun IK Tjalve 29:46 + 00:00
2Semb,Knut-Harald Gjerpen friidrett 32:22 + 02:36
3Vister,Anders Askim IF Friidrett 34:16 + 04:30
4Thune Lunde,Sondre Gjerpen/Team Grenland Ski 34:57 + 05:11
5Hovland,Olav Johannes Skade 35:10 + 05:24
6Raastad,Fredrik Herkules Friidrett 35:12 + 05:26
7Strande,Ola Doksrød Gjerpen/Team Grenland Ski 35:54 + 06:08
7Gurholt,Vemund Siljan IL 35:54 + 06:08
9Kortner,Jens Nikolai Herkules Friidrett 36:00 + 06:14
10Vasdal,Edvard Herkules Friidrett 36:16 + 06:30
11Semb,Geir Gjerpen IF 36:29 + 06:43
12Hovi,Sjur Skien OK 36:58 + 07:12
13Lie,Espen NOTEAM 37:01 + 07:15
14Friis,Martin Rambøll BIL 37:35 + 07:49
15Åby,Tommy NOTEAM 38:03 + 08:17
16Cahill,James Herkules Friidrett 38:05 + 08:19
17Semb,Jon IF Ørn 38:17 + 08:31
18Midtgarden,Eivind A. Team Grenland Ski 38:42 + 08:56
19Oddershede Hals,Sondre Nhh 38:44 + 08:58
20Vinje,Erik Privat 38:56 + 09:10
21Vinje,Stian Porsgrunn Ol 39:06 + 09:20
22Østenå,Eirik URÆDD 39:26 + 09:40
23Øvrum,Øystein Intersport Porsgrunn 39:32 + 09:46
24Raastad,Erlend Skien OK 39:40 + 09:54
25Eriksen,Otto Kragerø 39:51 + 10:05
26Fjeld,Eirik Grenland Sykleklubb 40:51 + 11:05
27Gundersen,Mats NOTEAM 40:59 + 11:13
28Lønne,Fredrik Alta Kommune 41:06 + 11:20
29Berg,Andre Skare Peace-Team 41:16 + 11:30
30Kittilsen,Eivind Oslo Triathlonklubb 41:34 + 11:48
31Strand,Bent URÆDD 41:40 + 11:54
32Ruud Bråten,Sondre Raumar OL 41:47 + 12:01
33Skårdal,Vegard Julegildet 41:58 + 12:12
34Thalberg,Jens Niklas NOTEAM 42:00 + 12:14
35Blikstad,Even The Man Jorkjend 42:30 + 12:44
35Simonsen,Anders Kjeller Trim 42:30 + 12:44
37Broby Follaug,Vegard Åfoss Joggeklubb 42:32 + 12:46
38Kvist Aronsen,Aleksander Porsgrunn Taekwon-Do klubb 42:36 + 12:50
39Friis,Andreas Ffbik 42:49 + 13:03
40Andersen,Espen Protek 43:07 + 13:21
41Walton,Pål IL Hei 44:32 + 14:46
42Skårdal,Jørgen Vold IF 44:43 + 14:57
43Grendal,Ola Gjønnes Herkules Friidrett 44:44 + 14:58
44Omlid,Roy Even NOTEAM 44:49 + 15:03
45Klevjer,Vegard SecTech 44:51 + 15:05
46Strand,Tore URÆDD 45:07 + 15:21
47Møller,Tor Einar NOTEAM 45:09 + 15:23
48Bergheim,Martin Bergheim Athletes 45:26 + 15:40
49Kvam,Andre Brevik 45:31 + 15:45
50Abrahamsen,Bård Krogsveen 45:37 + 15:51
51Høiseth,Remi Skidar Il 46:19 + 16:33
52Nielsen,Kristoffer Gjøglerne IL 46:44 + 16:58
52Lindstrøm,Øyvind Gjøglerne Idrettslag 46:44 + 16:58
54Klafstad,Simen Roel Baktroppen Il 46:45 + 16:59
55Hansen,Henrik Sindberg Baktroppen Il 46:51 + 17:05
56Bjervarmoen,Fredrik NOTEAM 46:53 + 17:07
57Ruud,Nikolaj Bache Hjalmar Idrett 47:20 + 17:34
58Haatveit,Erik Hernholm NOTEAM 49:26 + 19:40
59Heldal,Sindre Gjerpen 49:31 + 19:45
60Nordbø,André Lundsåsen 26 50:01 + 20:15
61Wallin,Christoffer NOTEAM 50:07 + 20:21
62Bergheim,Vegard Bergheim Athletes 51:52 + 22:06
63Tangerås,Christer D. Storm Turn 52:07 + 22:21
64Nilsen,Trond Riis Borg 52:47 + 23:01
65Gunnufsen,Eilert NOTEAM 53:14 + 23:28
66Solli,David Skien OK 53:25 + 23:39
67Hauge,Kristian Julegildet 55:19 + 25:33
68Aaltvedt,Christoffer NOTEAM 55:49 + 26:03
DNSGunnulfsen,Mikael IL Hei/Team Grenland Ski
DNSFjellvang,Tim-Nicolai Urædd Håndball
DNSWright Thomassen,Christian NOTEAM
DNSLaurantsen,Martin Skien OK
DNSSjausett,Roger Eidanger
DNSMandt,Fredrik 3atlet.no
DNSLarsen,Daniel Borgestad
Resultatliste Menn 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lien,Runar Sira-kvina Bil 33:08 + 00:00
2Mustad,Per Gunnar Langesund Tri 33:51 + 00:43
3Lundsett,Hans-Kristian Herkules Friidrett 34:05 + 00:57
4Therkelsen,Marius Team Porsgrunn -o2 34:24 + 01:16
5Sletten,Gerhard Oslofjord triathlon 35:17 + 02:09
6Nysæter,Gisle Skien OK 35:20 + 02:12
7Ragvin,Dag Steinar Herkules Friidrett 35:23 + 02:15
8Kjestveit,Gunnar Hansen Team Vedafjell 36:52 + 03:44
9Piil,Erlend Iron Cowboys 37:03 + 03:55
10Melby,Vegar Gjerpen friidrett 37:04 + 03:56
11Holte,Jon Arild Gjerpen IF 37:13 + 04:05
12Øvsterud,Tommy IL. Skade 37:15 + 04:07
13Aarup,Peter Herkules Friidrett 38:16 + 05:08
14Taranger,Sondre Taranger Dataservice 39:11 + 06:03
14Voje,Stig Jaran Norcem BIL 39:11 + 06:03
16Lund,Per Øystein Telemark Politi 39:29 + 06:21
17Lauritzen,Lars Kristian Odins Venner 39:47 + 06:39
18Dahlen,Svein Roger Øvre Gjerpen Fotogruppe 40:05 + 06:57
19Lunde,Eirik Statoil 40:41 + 07:33
20Botten,Steffen Gfsk 40:57 + 07:49
21Lunde,Espen IL. Skade 41:17 + 08:09
22Gundersen,Ole Henry Gsk 41:26 + 08:18
22Karlsen,Stig Are Grenland Sykleklubb 41:26 + 08:18
24Thorsen,Bjørn Strukturas 41:45 + 08:37
25Kvernes,Vidar Øvre Gjerpen Fotogruppe 41:57 + 08:49
26Stenhaug,Øyvind Melum IL 42:01 + 08:53
26Holm,Thor Erik Sykehuset i Telemark 42:01 + 08:53
28Hansenkåsa,Erik Gjerpen 42:07 + 08:59
29Elseth,Geir Statoil Bil 42:26 + 09:18
30Eriksen,Lasse Lund Fokus Bank 42:34 + 09:26
31Johansen,Snorre B Heistad 42:51 + 09:43
32Grini,Trond Strukturas 42:53 + 09:45
33Dale,Marius Sletmoe TPIL 43:05 + 09:57
33Bjørntvedt,Inge Dianett 43:05 + 09:57
35Bruseth,Kjell-Arne NOTEAM 43:30 + 10:22
36Skogen,Kristian Porsgrunn O2 43:32 + 10:24
37Førli,Fredrik Gl Woble Denton 43:47 + 10:39
38Årmot,Gisle Schneider Electric 44:24 + 11:16
39Nilsen,Anders Riis Grep 44:43 + 11:35
40Grave,Arne Ulefoss Sportsforening 45:09 + 12:01
41Nilsen,Kenneth Skien Kommune 45:31 + 12:23
42Gule,Jarand Privat 46:05 + 12:57
43Strøm,Fredrik Telemarksavisa 46:10 + 13:02
44Homstøl,Trym Bouvet Bil 46:15 + 13:07
45Ljådal,Truls Langangen Il 46:17 + 13:09
46Svendby,Stian YIT 46:28 + 13:20
47Baun,Marius Porsgrunn Kommune 46:49 + 13:41
48Sell,Richard NOTEAM 46:54 + 13:46
49Hartvigsen,Kjetil ABB 47:01 + 13:53
50Tronrud,Tommy Porgrunn Kommune 47:16 + 14:08
51Knudsen,Roger 100- 47:18 + 14:10
52Stiansen,Vidar Mays Fanklubb 48:00 + 14:52
52Gjølmesli,Sten Vigge Rød & Co 48:00 + 14:52
54Kiste,Håkon Byggm. H. Kiste 48:01 + 14:53
55Gråthaug,Stian Tipp-Transport 48:06 + 14:58
56Billington,Andreas ABB 48:37 + 15:29
57Landsverk,Henrik ABB 48:51 + 15:43
58Moen,Vegard Sykehuset i Telemark 49:04 + 15:56
59Berget,Helge NOTEAM 49:32 + 16:24
59Høgseth,Ståle NOTEAM 49:32 + 16:24
61Storsveen,Svein Egil Kragerø 49:36 + 16:28
62Vale,Tore Vegard Invest As 49:48 + 16:40
63Olsen,Frode Stein Skole IL 49:58 + 16:50
64Lyng,Roger Sykehuset i Telemark 50:17 + 17:09
65Tangen,Henrik Brevik Seilforening 50:39 + 17:31
66Sørensen,Petter NOTEAM 51:07 + 17:59
67Rogne,Malte Gymmen 51:10 + 18:02
68Thon,Christian Eidanger Fotball 51:54 + 18:46
69Isaksen,Tor Jøran BIS Production Partner 52:04 + 18:56
70Amlie,Gustav E. NOTEAM 52:06 + 18:58
71Wallestad,Truls Wallestad Pors Fotball 52:20 + 19:12
72Seker,Aziz Nortekstil 52:39 + 19:31
73Bjellås,Petter Gulsetringen åpne løpslag 52:43 + 19:35
74Johansen,Tom Stian Skiens Grane 52:48 + 19:40
75Hagen,Peter Hei Fotball 53:16 + 20:08
76Olsen,Jan Ove Brevik Seilforening 53:18 + 20:10
77Søgnen,Allan Siemens 53:36 + 20:28
78Kjølseth,Anders Aker Porsgrunn AS 53:53 + 20:45
79Nordahl,Fredrik Varden 54:20 + 21:12
80Taranger,Stian Skien Kommune 54:22 + 21:14
81Strandgård,Lars NOTEAM 54:29 + 21:21
82Henriksen,Helge STX OSV Brevik 54:30 + 21:22
83Bjelkemyr-Østvang,Geir Montebello Y&P Club 55:22 + 22:14
84Saastad,Alf Andre Saastad Tid Og Syn A/s 55:42 + 22:34
85Franke,Wolfram Gjerpen IF 56:14 + 23:06
86Sørensen,Jacob NOTEAM 56:42 + 23:34
87Hanssen,Finn Arne Dahl Telemark messingkvintett 57:59 + 24:51
88Rød,John Christian Rød & Co 58:56 + 25:48
89Johannessen,Lars Team Gringos 59:43 + 26:35
90Eikland,Terje Yara 1:00:48 + 27:40
91Bolstad,Jens Christian NOTEAM 1:02:09 + 29:01
92Kongerød,Rune NOTEAM 1:20:45 + 47:37
DNSOnsøien,Jon Bjarne IF Ørn
DNSPaulsen,Stian Hei IL
DNSBeichmann,Christian Team Beichmann Jr.
Resultatliste Menn 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høgman,Glenn Herkules Friidrett 35:09 + 00:00
2Melby,Frode Gjerpen friidrett 35:16 + 00:07
3Slungård,Per Tyrving 35:57 + 00:48
4Einungbrekke,Willy Jensen Bufab 36:34 + 01:25
5Strand,Ulf Gulset IF/Team Grenland Ski 36:39 + 01:30
6Slette,Magne EFD 36:55 + 01:46
7Bakke,Terje Team Grenland Ski 36:59 + 01:50
8Berg,Vidar Skagerak Energi 37:58 + 02:49
9Lekman,Kai Langesund Triathlon 38:10 + 03:01
10Håland,Sveinung Skade 38:25 + 03:16
11Risholt,Olav IF Ørn 38:45 + 03:36
12Simensen,Arvid Statoil 39:09 + 04:00
13Helgetveit,Pål Rune Gjerpen friidrett 39:19 + 04:10
14Andersen,Hans J S Grenland Sykkelklubb 39:22 + 04:13
15Sanna,David Statoil Bil 40:00 + 04:51
16Hjelset,Sigbjørn Herkules Friidrett 40:05 + 04:56
17Byberg,Runar Storm Turn 40:29 + 05:20
18Ellingsen,Geir Yngve JOTRON 40:42 + 05:33
19Aarhus,Sjur Widerøe 41:34 + 06:25
20Heldal,Per Vetle Odd Ballklubb 41:43 + 06:34
21Kolstad,Ole Richard Abb Kraft 42:08 + 06:59
22Jonskås,Ingemar Ulefoss Sportsforening 42:20 + 07:11
23Gulseth,Tor Isak IF Storm 42:27 + 07:18
24Johansen,Frode Brevik Seilforening 42:47 + 07:38
25Hals,Petter Sykehuset i Telemark 42:50 + 07:41
26Mathisen,Vibjørn NOTEAM 43:14 + 08:05
27Pedersen,Bård Erik Ernst&young 43:28 + 08:19
28Schjøth,Trond Grenland Sykkelklubb 43:40 + 08:31
29Humlegård,Erik Fff 43:47 + 08:38
30Hernholm,Stig Gsk 43:49 + 08:40
31Granstrøm,Roar Siemens 44:30 + 09:21
32Westlie,Are Herkules 45:01 + 09:52
33Iversen,Thor Kristian Jorkjend 45:21 + 10:12
34Thorsen,Jan Helgen IL 45:30 + 10:21
35Fliid,Brede Ekeberg Kragerø Ski Og Rønners 45:42 + 10:33
36Løberg,Erik Kilebygda Il 45:45 + 10:36
37Hustvedt,Morten Trimtrolla 45:48 + 10:39
38Larsen,Ronald Ernst & Young 45:57 + 10:48
39Kristiansen,Herbjørn Langesund Fisk A/s 45:58 + 10:49
40Knapskog,Eirik Privat 46:00 + 10:51
41Nilsen,Bjørn Brevik Seilforening 46:25 + 11:16
42Aas,Tor Erik Jorkjend 46:32 + 11:23
43Warelius,Roy Brevik 46:37 + 11:28
44Hansen,Svein Hip-Bil 46:44 + 11:35
45Dæhli,Olav Eget IL 46:46 + 11:37
46Engh,Roger Odd Ballklubb 47:01 + 11:52
47Nygaard,Rune Gsk 47:15 + 12:06
48Aaltvedt,Egil IF Ørn 47:16 + 12:07
49Nergård,Kai O Ulefoss Sportsforening 47:22 + 12:13
50Mo,Øistein Gulset IF 47:45 + 12:36
51Asprusten,Asle Ineos 47:55 + 12:46
52Haugehåtveit,Thomas Porsgrunn Taekwon-Do klubb 48:21 + 13:12
53Sælør,Per PS Lyd 48:23 + 13:14
54Nilsen,Jan Gunnar Bis 48:34 + 13:25
55Lundeberg,Olav URÆDD 48:39 + 13:30
56Lauvsnes,Hans Kristian Skien Kommune 48:41 + 13:32
57Isaksen,Gunnar Casino Kiosk 48:48 + 13:39
58Frsnes,Ivar Eidanger 48:53 + 13:44
59Vindheim,Andreas Grenlandbt 49:00 + 13:51
60Kristiansen,Dag Arne Eidanger IL 49:02 + 13:53
61Buvik,Jane Team Thea 49:32 + 14:23
62Schjerven,Tom Gulset Fotball 49:34 + 14:25
63Bjaarstad,Ronny Yara 49:48 + 14:39
64Midtbøen,Jan Brødrene Dahl AS 50:08 + 14:59
65Widen,Bjørn NOTEAM 50:18 + 15:09
66Bjålid,Terje Hip-Bil 50:31 + 15:22
67Andersen,Paal NOTEAM 51:26 + 16:17
68Sneltvedt,Magne Gjerpen IF 51:41 + 16:32
69Soltvedt,Andreas Snøgg Fotball 51:51 + 16:42
70Rønning,Asgeir Bis Indusrtier 51:52 + 16:43
71Løyland,Knut IF Storm 52:00 + 16:51
72Helgetveit,Arild Eidanger 52:02 + 16:53
73Pettersen,Rune Ariston Norway As 52:04 + 16:55
74Sjøsåsen,Gjermund Eidanger 52:24 + 17:15
75Evenstad,Trond NOTEAM 52:48 + 17:39
76Klavenes,Pål Hip Bil 52:55 + 17:46
77Bakkerud,Odd Werner NOTEAM 53:36 + 18:27
78Stensøy,Frank Mx-sport Myren 53:47 + 18:38
79Bjørneboe,Sten Eidanger Fotball 54:11 + 19:02
80Nilssen,Trygve Gatsoft AS 54:37 + 19:28
81Holtan,Kjell Siljan IL 56:44 + 21:35
82Heide,Arve Langangen Old Boys 57:31 + 22:22
83Bjørgås,Arne Eidanger 57:44 + 22:35
84Hansen,Terje Werner NOTEAM 57:46 + 22:37
85Jorang,Morten Herkules 1:00:06 + 24:57
86Ellingsen,Eirik Pedalsmurfene SK 1:01:39 + 26:30
87Johnsen,Gisle URÆDD 1:01:48 + 26:39
88Nyheim,Kjell Arne Bypost Grneland 1:02:13 + 27:04
89Ogndal,Asle Veolia 1:02:34 + 27:25
90Hestvik,Ole Arne Carlo Gavazzi 1:02:36 + 27:27
91Engerås,Rune Skidar Il 1:05:38 + 30:29
DNFAadne,Vegard T-s Group
DNFOlsen,Leif Johan Skien Kommune
DNFBorgeraas,Dag Erik Herkules Friidrett
DNSTuvnes,Eivind Stridsklev I.L
DNSBotten,Kjell Richard Gjerpen IF
DNSUrdal,Torgeir Grenland Sykleklubb
Resultatliste Menn 50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Simonsen,Gudmund Gjerpen friidrett 38:44 + 00:00
2Prestegård,Christian IL Fanaråk / Kondis 40:40 + 01:56
3Gullesen,Otto IF Storm 41:23 + 02:39
4Helgen,Steinar Labil 41:25 + 02:41
5Bjørbæk,Reidar Melum IL 42:05 + 03:21
6Amandussen,Frank Harald Bohus 42:23 + 03:39
7Olsen,Asbjørn Bamble Ski 42:37 + 03:53
8Grønås,Rolf-Helge Gulset IF 42:42 + 03:58
9Hauge,Per Grenland Golfklubb 44:13 + 05:29
10Hynne,Knut Gjerpen IF 44:55 + 06:11
11Stadskleiv,Odd Kåre Grenland Sykkelklubb 45:21 + 06:37
12Aas,Petter Skinn & Bein 45:42 + 06:58
13Liebe,Guttorm Skien Brann- og Feievesen 46:02 + 07:18
14Johansen,Gerhard Brevik Seilforening 46:07 + 07:23
15Kjelby,Bjørn NOTEAM 46:41 + 07:57
16Øi,Lars Erik IL Hei 47:28 + 08:44
17Sletholt,Asbjørn Siljan Mc Klubb 48:04 + 09:20
18Nygaard,Olav Skagerak Energi 48:30 + 09:46
19Dolva,Svein Erik Full Rulle 48:33 + 09:49
20Fredriksen,Helge Telemark Politi 48:53 + 10:09
21Ellefsen,Petter Gsk 49:06 + 10:22
22Torpe,Dagfinn Rafnes BIL 49:14 + 10:30
23Nordbø,Håkon Lundsåsen 26 49:26 + 10:42
24Selmer,John Øyvind Mush 49:58 + 11:14
25Roland,Helge Hip 50:05 + 11:21
26Flåten,Gunnar Bionor BIL 50:06 + 11:22
27Busk,Håkon ABB 50:26 + 11:42
28Strandgård,Jan Skien Kommune 50:48 + 12:04
28Thomassen,Åge Grenland Sykleklubb 50:48 + 12:04
30Høie,Trond NOTEAM 51:32 + 12:48
31Liebezeit,Jørn R. NOTEAM 51:40 + 12:56
32Lonar,Knut Beha-Hedo 52:47 + 14:03
33Næss Johnsen,Arne Bio Tek 53:03 + 14:19
34Skeie,Nils-Olav Sjef (Skarpenord Jogge og Eksj 54:04 + 15:20
35Jonassen,Jon Arne Mørch Eidanger 54:14 + 15:30
36Lehn,Reidar Sweco 54:17 + 15:33
37Skogby,Thorstein Coop Norge Eiendom 55:19 + 16:35
38Skårdal,Øistein Dnj 57:57 + 19:13
39Eikeland,Ole -bjørn Full Rulle 58:17 + 19:33
40Berget,Ola Gunnar Langesund 1:14:57 + 36:13
DNSKarlsen,Rune Hestvik Grenland hundekjørerklubb
DNSSolli,Rune Skien OK
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sertkaya,Murath Lyche IL 42:30 + 00:00
2Jørgensen,Åge Full Rulle 43:14 + 00:44
3Kortner,Trygve Hip-Bil 44:31 + 02:01
4Berg-Jensen,Terje Nicolay Halvo Grenland SK 45:18 + 02:48
5Thorsberg,Helge Hip-Bil 45:20 + 02:50
6Jensen,Walter Hip-Bil 47:09 + 04:39
7Kise,Helge Mesta CK 48:38 + 06:08
8Sundsdal,Kjell Audun Melum IL 48:56 + 06:26
9Kalbekken,Bror Skagerak Bil 51:06 + 08:36
10Remme,Atle Skinn & Bein 51:07 + 08:37
11Vierdal,Arne Full Rulle 51:55 + 09:25
12Hanøy,Jostein 100- 53:06 + 10:36
13Gulbrandsen,Per Paaske Telem. Bil 54:13 + 11:43
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Meen,Olav Langesund Triathlonklubb 43:17 + 00:00
2Gule,Oddvar Hip-Bil 49:26 + 06:09
3Johnsen,Kjell Diplom-Is 51:21 + 08:04
4Pedersen,Ivar Oldermannslaget 54:24 + 11:07
5Søyland,Leif Telemark Fylkeskommune BIL 55:09 + 11:52
6Ravlo,Bjørn Heistad Helsehus 1:03:14 + 19:57
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Jan Porsgunn Br.v 52:25 + 00:00
2Kolstad,Thore Herkules 59:30 + 07:05
3Holte,Arne Johannes Telemark Fylkeskommune BIL 1:03:13 + 10:48
Resultatliste TRIMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alme,Reidun Skagerak Energi Fullført
Andersen,Maria Hyni Eget IL Fullført
Andreassen,Anne St Fullført
Andreassen,Jan Wiggo NOTEAM Fullført
Arstein,Ina Mortensen NOTEAM Fullført
Arstein,Per Pbbl Fullført
Austad,Kjell Inge Skien Svømmeklubb Fullført
Austad,Monica Skien Svømmeklubb Fullført
Bakken,Håkon NOTEAM Fullført
Bakken,Sindre NOTEAM Fullført
Bakken,Sivert NOTEAM Fullført
Bakken,Trine NOTEAM Fullført
Berg,Aina NOTEAM Fullført
Berge,Jane Varden Fullført
Berås,Unni 100- Fullført
Bjervarmoen,Kristin NOTEAM Fullført
Blichfeldt,Anne M H Eget IL Fullført
Bratsberg,Bjørn NOTEAM Fullført
Brekka,Charlotte Team Brekka Fullført
Brekka,Thomas Team Brekka Fullført
Brekke,Gunnar If Borg Fullført
Brekka,Anette Team Brekka Fullført
Bruserud,Einar NOTEAM Fullført
Bruserud,Karin NOTEAM Fullført
Braaten,Kjersti NOTEAM Fullført
Bråthen,Arve NOTEAM Fullført
Bråthen,Aud NOTEAM Fullført
Bråthen,Bjørn Porsgrunn Kommune Fullført
Buli,Sven NOTEAM Fullført
Dahl,Ellen NOTEAM Fullført
Deilhaug,Arvid NOTEAM Fullført
Djuvik,Ingvil Bø Frikjøringsklubb Fullført
Due,Inger Mehus NOTEAM Fullført
Eidsvold,Marte Gjerpen Volley Fullført
Elvethon,Ellen NOTEAM Fullført
Elvethon,Guro NOTEAM Fullført
Erichsen,Hege NOTEAM Fullført
Erichsen,Per Christian Herkules Friidrett Fullført
Eriksen,Marius Team Gringo Fullført
Eriksrød,Thor TFK Fullført
Espe Lid,Roger NOTEAM Fullført
Frisak,Erik NOTEAM Fullført
Gjerseth,Johnny Blue Sky Fullført
Gravdal,Tone Skien Kommune Fullført
Grimsgård,Espen NOTEAM Fullført
Grimsgaard,Espen Ånnerød Casino Fullført
Grimsgård,Terje NOTEAM Fullført
Grønli,Geir Arne Team Gringo Fullført
Grønstad,Kjetil NOTEAM Fullført
Gulbrandsen,Maria NOTEAM Fullført
Gulbrandsen,Åse NOTEAM Fullført
Gullesen,Brynjar NOTEAM Fullført
Gullesen,Eline NOTEAM Fullført
Gullesen,Vidar NOTEAM Fullført
Gulliksen,Synnøve NOTEAM Fullført
Gulliksen,Tom Ide Gulliksen Fullført
Gundersen,Aili Eget IL Fullført
Gundersen,May Lisbeth NOTEAM Fullført
Gundersen,Tor Arvid Eget IL Fullført
Gunnufsen,Hanne NOTEAM Fullført
Hals,Chatrine Intersport Porsgrunn Fullført
Hals,Maria NOTEAM Fullført
Hals,Silje NOTEAM Fullført
Halvorsen,Cecilie Berg Storm Turn Fullført
Halvorsen,Mia NOTEAM Fullført
Halvorsen,Morgan NOTEAM Fullført
Halvorsen,Nina NOTEAM Fullført
Halvorsen,Svein NOTEAM Fullført
Haugehåtveit,Eivind Team Hauge Fullført
Haugehåtveit,Magnar O. Team Hauge Fullført
Helgen,Kristian Privat Fullført
Helgen,Åsmund Privat Fullført
Honningdal,Synnøve NOTEAM Fullført
Hynne,Stine Gjerpen IF Fullført
Høyem,Elise Tss Fullført
Jansen,Elisabeth Skagerak Energi Fullført
Jensen,Benedikte NOTEAM Fullført
Jensen,Jens Christian Schenker Fullført
Johansen,Gunn Herre IF Fullført
Johansen,Helge NOTEAM Fullført
Johansen,Mary Ann Regnskapsservice As Fullført
Johansen,Per Statsbygg Fullført
Johansen,Vera NOTEAM Fullført
Johansen,Wenche NOTEAM Fullført
Johsen,Jørgen NOTEAM Fullført
Jonas,Merete NOTEAM Fullført
Jonassen,Arvid Jordan B.i.l Fullført
Jørgensen,Torbjørn NOTEAM Fullført
Kittilsen,John Posten IL Stokke Fullført
Kjellnes,Birger NOTEAM Fullført
Kjellnes,Nina NOTEAM Fullført
Kjær,Mari Siljan IL Fullført
Kleiva,Inger Strand NOTEAM Fullført
Kojedal,Merete Porsgrunn Kommune Fullført
Kojedal,Tore Ineos Fullført
Kolle,Andreas Ulefossveien mosjonistlag Fullført
Kolle,Stig Ulefossveien mosjonistlag Fullført
Kristoffersen,Sabine NOTEAM Fullført
Landegaard,Wenche NOTEAM Fullført
Langnes,Gina Gulset Fullført
Langnes,Jørgen Gulset Fullført
Langnes,Rolf Gulset Fullført
Larsen,Gry Helen Alm NOTEAM Fullført
Lauritzen,Finn Gunnar Gulsetjoggen Fullført
Laurutzen Brekke,Lise If Borg Fullført
Lid,Ottar NOTEAM Fullført
Lid,Vibeke NOTEAM Fullført
Limi,Liv Mette Eget IL Fullført
Limi,Reinor Eget IL Fullført
Lærum,Jørn Herre IF Fullført
Magnussen,Ase Anita Rec Fullført
Magnussen,Ragnar NOTEAM Fullført
Martini,Signe Team Ingunn Fullført
Melkild,Paul Morten NOTEAM Fullført
DNSMikelborg,Kjetil Skagerak Energi
Moe-Hansen,Håvard Herre IF Fullført
Moe-Hansen,Vibeke Herre IF Fullført
Mogen,Hilde Kvålseth NOTEAM Fullført
Mogen,Paul Morten NOTEAM Fullført
Nergård,Cecilie Usf Fullført
Nilsen,Inger Honningdal Gulset Ski Fullført
Nordang,Ingar Eget IL Fullført
Nordang,Lene Eget IL Fullført
Nordstrøm,Anne Lise NOTEAM Fullført
Olsen,Dag-Øyvind Bø Frikjøringsklubb Fullført
Olsen,Leif Skien Kommune Fullført
Olsen,Marit Team Kilebygda Fullført
Olsen,Nina Storm Turn Fullført
P. Brekka,Desiree Y. Team Brekka Fullført
Pleym,Heidi Gulset Fullført
Ramsdalen,Beny Ril Fullført
Ramsdal,Trude Ril Fullført
Rasmussen,Cato TFK Fullført
Reisersen,Ingrid Rød NOTEAM Fullført
Resell,Hans Habu Fullført
Riis-Johansen,Anne Birgitte IF Ørn Fullført
Riis-Johansen,Astrid IF Ørn Fullført
Ringdahl,May Britt Skien Kommune Fullført
Ringdahl,Simen NOTEAM Fullført
DNSRinghus,Torild Nykos Skagerak Energi
Ringsevjen,Arne Steen Usf Fullført
Roland,Bjørg Ulefoss Eldretrim Fullført
Saglia,Sissel NOTEAM Fullført
Samuelsen,Inger Johanne Storm Turn Fullført
Sannes,Ellen Team Nustad Fullført
Sauar,Jostein NOTEAM Fullført
Seim Gundersen,Torstein Åfoss Og Omegn Fullført
Skaugen Kleppseter,Siv Lillian Grep Fullført
Skjævestad,Lisbeth NOTEAM Fullført
Skårdal,Ragnhild Tss Fullført
Slåtta,Geir Schenker Fullført
Slåtta,Kari Anne Intersport Porsgrunn Fullført
Solberg,Steinar Glsk Fullført
Spangelo,Åse Hydro Bil Fullført
Staulen,Bethina Gulset If Ski Fullført
Staulen,Gry Gulset If Ski Fullført
Storbua,Mona Sb1 Telemark Fullført
Storkås,Mary Ann NOTEAM Fullført
Strand,Jostein Posten Fullført
Stridsklev,Halvard NOTEAM Fullført
Strømme,Helge Telemark Fylke Fullført
Strømme,Hilde Vik Telemark Fylke Fullført
Sundsli Gunderson,Jørgen Åfoss Og Omegn Fullført
Svendsen,Sven Åge NOTEAM Fullført
Søfteland,Dag-Roar Bis Fullført
Søvde,Maria NOTEAM Fullført
Talmo,Katrine Gulset IF Fullført
Talmo,Ståle Gulset If Ski Fullført
Thommesen,Frøydis Team Nustad Fullført
Thormodsrød,Ingunn Eget IL Fullført
Torvik Fjeldavlie,Turid M. NOTEAM Fullført
Triset,Lars Posten Bil Fullført
Tveit,Gro Poseidon Fullført
Tveit,Marius Ineos Fullført
Undseth,Caroline Herkules Friidrett Fullført
Undseth,Monica Herkules Friidrett Fullført
Valle,Marte Kristine NOTEAM Fullført
Velkom,Bjørn NOTEAM Fullført
Viflot,Udmund NOTEAM Fullført
Vollen,Ingunn SOIL Fullført
Wang,Ida Karoline Eidanger Fotball Fullført
Wang,Jørgen Emil Grenland Paintball Klubb Fullført
Wang,Karin Merkesdal NOTEAM Fullført
Wang,Ole Bernt NOTEAM Fullført
Wighus,Liv Hilde NOTEAM Fullført
Øksnes,Bente Gulset If Ski Fullført
Østby,Lisbeth Eget IL Fullført
Øvland,Ragnhild Herøya Il Fullført
Aaby Olsen,Reidun Aleth Telenor Fullført
Aam,Marit Bup Fullført
Aarrestad,Øystein Grjk Fullført
Aas,Grete Skien Kommune Fullført

01.01.11 21:06:38 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit