TAs bytrim 2006

Gjerpen IF og Herkules IF.

31.12.06

Resultatliste per klasse

NOCLAS |  K-16 år |  K17-29 år |  K30-39 år |  K40-49 år |  K50-59 år | 
K65 + år |  M-16 år |  M17-29 år |  M30-39 år |  M40-49 år |  M50-59 år | 
M60-64 år |  M65 + år |  TRIM | 

Resultatliste NOCLASReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1A2 Ukjent løper,693 NOTEAM 44:47 + 00:00
Resultatliste K-16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Einungbrekke,Amanda Jensen Bufab 48:34
Hansen,Oda Mannahuse 54:01
Hansen,Vilde Mannahuse 56:40
Langeland,Heidi Gulset IF 52:52
Tveit,Linda Irene Gulset IF 52:57
Thorsås,Frida URÆDD 42:21
Haugerud,Tone Gjerpen IF 58:55
Enger,Siri Gjerpen IF 59:01
Bakke,Stine Grenland Ski 1:06:37
Vassend,Tonje Pors Grenland 1:06:26
Oland,Oda Posten BIL 48:08
Bavholt,Nicolai Grenland Sykleklubb 46:50
Østby,Thea Grande Posgrunn OL 48:25
Kildal,Ellen A. Herkules 39:36
Berg,Kaja Gulset Ski 47:24
Bock,Andreas Porsgrunn Tennisklubb 41:39
Larsen,Emilie Ekeli Hobil 56:38
Lund,Pia Victoria IF Borg 1:22:26
Pettersen,Anniken IF Borg 1:22:30
Tveit,Caroline IF Borg 1:22:23
DNSBergan,Caroline Grenland Sykleklubb
Resultatliste K17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Remme,Astri Marie Posgrunn OL 54:14
Halvorsen,Linn Fysio Oslo 54:17
Kristiansen,Ingrid NOTEAM 40:34
Kjeldby,Liv Brox NOTEAM 48:29
Olden,Åsne NOTEAM 48:09
Alppi,Elina URÆDD 58:21
Jansen,Nina Andrea IL Hei 54:25
Jansen,Anniken IL Hei 45:01
Jansen,Kirsten Victoria IL Hei 45:04
Sollid,Veronika IF Ørn 45:25
Hoksrud,Aasne Fenne Nydalens Skiklubb 36:10
Kaalstad,Trinje IL Hei 41:10
Bock,Annika Porsgrunn Tennisklubb 41:52
Pedersen,Lene Wessel NOTEAM 45:28
Engan,Christine Grenland Sykleklubb 51:27
Resultatliste K30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Hovemoen,Alexandra Brevik Seilforening 52:52
Støren,Tone Skarphedin Triatlon 1:03:58
Stangeland,Siri Gjerpen IF 40:43
Sandbæk,Gudrun Lie G-Sport 40:03
Vassend,Hilde Posgrunn OL 48:54
Smith,Grethe NOTEAM 44:57
Aslaksen,Endre NOTEAM 52:25
Prytz,Elise Sandefjord Ok 44:37
Talleivsen,Lena Charlotte NOTEAM 42:16
Nordhammer,Anita Eidanger 54:22
Andersen,Birgit NOTEAM 51:10
Resultatliste K40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Sollid,Torill Grenland Sykleklubb 49:04
Hagerup,Marit Grenland Sykleklubb 59:23
Klevjer,Hege Skagerak Energi 54:51
Haugerud,Tove Skagerak Energi 50:40
Wighus,Liv Hilde Herkules 55:34
Krokås,Kathe Skien Kommune 49:10
Kjeldby,Toril Brox NOTEAM 48:43
Aasoldsen,Bente Brevik Seilforening 49:41
Strand,Live Gulset IF 44:46
Holt,Hilde Karrieresenter Telemark 45:11
Johansen,Ranveig Pedalsmurfene 1:07:34
Veggeland,Turid NOTEAM 51:06
Elseth,Åse Smeland NOTEAM 51:59
Waatevik,Linda Sparebanken Grenland BIL 42:24
Hansen,Marianne NOTEAM 1:01:21
Kvalvik,Mette PULS 43:26
Resultatliste K50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Kimerud,Liv Marit Grenland Sykleklubb 45:24
Aasen,Gun Herkules 1:00:18
Erichsen,Hege NOTEAM 51:05
Brynjulfsen,Gro NOTEAM 48:07
Resultatliste K65 + årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjaarstad,Astrid Norcem BIL 1:10:44
Gulbrandsen,Ingunn S. Skien Kommune 1:01:23
DNSLi,Magnus NOTEAM
DNSSchøne,David NOTEAM
DNSWillet,Benjamin Peter NOTEAM
Resultatliste M-16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Raastad,Erlend Skien OK 51:32
Raastad,Fredrik Skien OK 43:55
Remme,Paul Martin Posgrunn OL 47:26
Hovemoen,Oscar Brevik Seilforening 52:49
Johansen,Lars Brevik Seilforening 43:25
Fossum Heldal,Torbjørn Herkules Friidrett 43:18
Stensøy,Eric Eidanger 47:22
Gunnulfsen,Mikael Herkules 42:33
Haugen,Tommy Andre S Bø Cross 49:58
Johannesen,Bjarne Langeland Bø Cross 49:53
Hanger,Tor Eirik Gulset IF 44:02
Frøstrup,Johan Henrik NOTEAM 44:22
Frøstrup,Christoffer NOTEAM 39:54
Lunde,Jonas Hauken IL 42:03
Doksrød Strande,Ola Gjerpen IF 37:26
Hamre,Mathias Gjerpen IF 41:37
Laurantsen,Martin Skien OK 49:29
Jonsjord,Didrik S. Gulset IF 36:25
Vasdal,Gustav Gjerpen IF 41:03
Vasdal,Edvard Herkules Friidrett 41:21
Jervidalo,Ole Larsen Gulset IF 44:55
Syrrist,Guttorm Ringerike O-klubb 47:22
Berntsen,Pål IF Pors 39:43
Baksaas,Adrian Urædd Håndball 40:08
Kvam Movik,Lars Urædd Håndball 42:10
Jensen,Aleksander Oldrup Urædd Håndball 42:25
Berntsen,Kenneth Urædd Håndball 42:07
Bakke,Christian Grenland Ski 37:26
Vullum,Martin URÆDD 54:09
Falck,Kristoffer IF Ørn 51:25
Bogdan,Simon Herkules 1:00:16
Kåsa,Even IF Ørn 44:25
Holmberg,Markus IF Ørn 46:42
Møane,Vegard IL Hei 43:19
Vanøy,Ørjan NOTEAM 48:10
Nilsen,Michael Storm IF 55:02
Tangerås,Marius Gulset IF 52:57
Skaadel,Kristoffer URÆDD 43:57
Elseth,Lars Erik URÆDD 52:30
Kaasa,Magnus NOTEAM 52:26
Brevig,Martin Siksjø IF Borg 50:50
Bjormyr,Tobias Herkules 39:32
Langerød,Erik IF Ørn 44:17
Hvarnes,Fredrik Storm IF 49:11
Stavnes,Henrik Storm IF 56:34
Skei,Vigleik Grenland Ski 35:10
Pedersen,Bjørn-Richard Gulset IF 45:29
Mørken,Knut-Harald Skotfoss 1:00:35
Standeren,Anders I. Herkules 41:35
Smørsgård,Vetle L. Grenland Ski 34:40
Bergersen,Aslak W. Åfoss 41:31
Fink,Vetle Brevik Seilforening 47:34
Haugseth,Simen Gulset Fotball 42:05
DNSBjålid,Kristian Grenland Sykleklubb
DNSHeldal,Gustav Drangedal IL
Resultatliste M17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Myran,Geir Skien Kommune 47:49
Nordtveit,Audun URÆDD 33:03
Lundberg,Martin Grenland Sykleklubb 44:31
Semb,Knut-Harald Grenland Sykleklubb 33:02
Bøen,Christian Wiig Grenland Sykleklubb 35:52
Sollid,Kent Tore Grenland Sykleklubb 35:28
Kittilsen,Eivind Grenland Sykleklubb 40:59
Lohne,Thomas Grenland Sykleklubb 39:57
Aas,Alexander Jorkjend 43:09
Simonsen,Roger Rogers Klubb 42:16
Sletten,Gerhard Oslofjord triathlon 36:18
Gundersen,Martin NOTEAM 40:19
Vinje,Thomas Andersen Urædd Håndball 43:42
Bakke Arvesen,Tord Hauken IL 43:22
Dalvik Eriksen,Vetle IF ODD 43:16
Hamre,Kristian Skien OK 42:37
Heldal,Anton Drangedal IL 37:17
Einungsbrekke,Martin J Bufab 45:32
Tollefsen,Lasse NOTEAM 41:11
Andersen,Henrik UMBI 37:50
Madsen,Christian Skjerping Grenland Sykleklubb 41:12
Vestøl,Sondre NOTEAM 40:56
Vårli,Lars Bamble IF 40:16
Haugland,Simen LIF 43:54
Bruseth,Kjell-Arne NOTEAM 40:51
Bjørvik,Even Eie Guttakrutt 39:28
Hillbo,Rudi Valkyrien IL 37:57
Semer,Aziz TSV 50:49
Lunde,Sondre Thune Gjerpen IF 38:32
Stokke,Nils Håvard NOTEAM 54:20
Aarup,Peter Herkules 38:21
Kåsa,Erik Hansen Herkules 38:06
Renskog,Håkon Grenland Sykleklubb 41:56
Kaalstad,Ole Sondre IL Hei 39:59
Vinje,Erik Pors Grenland 39:16
Nielsen,Kristoffer Pors Grenland 39:05
Hals,Sondre O. URÆDD 40:13
Rudshavn,Odd-Gunnar NOTEAM 51:21
Verling,Fredrik Garden 39:35
Solberg,Eivind Grenland Sykleklubb 42:09
Aasheim,Even Odd Grenland 43:39
Lindstrøm,Øyvind Gulset IF 35:38
Lysne,Kristin Elkem 41:16
Bjolid,Kristian Grenland Sykleklubb 50:44
Kappeler,Paul Sorrento 44:49
Gjærum,Andreas Telemark Turbil 43:12
Knive,Jørund UIL 46:31
Ambjørndalen,Bådr M. Politiet Grenland/Telemark 43:07
Vige,John Kristian NOTEAM 42:31
Vige,Bo Andre Grenland Sykleklubb 42:36
Dahl,Espen Hvidsten NTNUI 42:48
DNSBarholt,Nicolai Grenland Sykleklubb
DNSHansen,Casper K. Grenland Sykleklubb
DNSSolberg,Eivind Grenland Sykleklubb
Resultatliste M30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Olsen,Ånund Inspiro 38:15
Heimark,Frode Inspiro 38:37
Hjelset,Sigbjørn Skien Kommune 38:08
Øverbø,Jon Grenland Sykleklubb 39:51
Johansen,Jan Petter Grenland Sykleklubb 39:00
Johnsen,Gisle Grenland Sykleklubb 35:58
Andresen,Henning Grenland Sykleklubb 1:00:00
Ødegaarden,Espen Grenland Sykleklubb 36:32
Gråsvold,Bård Grenland Sykleklubb 45:54
Andersen,Thomas Grenland Sykleklubb 37:22
Helgetveit,Pål Run G-Sport 35:55
Duås,Svein Tore M-I EPCON 50:24
Magerøy,Øystein Norsk Energi 54:59
Pettersen,Trond Solum TSK 48:18
Espeland,Oscar Posgrunn OL 37:28
Johnsen,Jarl Kjetil Hip-Bil 37:38
Jahnsen,Tommy Corus Bygg Systemer A/S 44:52
Berg,Vidar Skagerak Energi 37:23
Støren,Øyvind Skarphedin Triatlon 42:18
Piil,Erlend PIIL 39:45
Kise,Lars NOTEAM 40:09
Taranger,Stian Skien Kommune 49:02
Hanssen,Finn Arne Dahl Telemark messingkvintett 49:28
Immerstein,Tom Grenland Sykleklubb 37:27
Rafoss,Svenn-Erik ABB 46:34
Schelling,Jan Hip-Bil 46:17
Lunde,Jon Hauken IL 51:10
Haugen,Ove BDO Noraudit BIL 36:39
Løberg,Erik Kilebygda IL 44:28
Aas,Karl Erik Ke Consulting 56:09
Skilbred,Sven Ingar Brevik Seilforening 47:39
Thon,Christian Eidanger 37:13
Westlund,Bent Arkaden Sport 49:22
Buer,Andreas NOTEAM 41:23
Sandbæk,Bård G-Sport 41:36
Østvold,Christian NOTEAM 38:07
Karlsen,Thomas NOTEAM 57:14
Voje,Jaran Norsem 44:11
Rennesund,Stian Urædd Håndball 44:00
Elvig,Sondre URÆDD 42:32
Eriksen,Espen Canonsenteret 45:08
Rummelhof,Boge Troll 47:04
Jensen,Tomas Lunde NOTEAM 33:23
Borgersen,Dag Erik Herkules 37:44
Elseth,Geir Eidanger 40:32
Sørum,Kjetil Stavern Sport 33:24
Gundersen,Atle Gulset IF 51:48
Strømdal,Nils Thomas QPR 44:35
Grønholen,Øystein Olav Gulset IF 54:18
Undseth,Odd-Roger Herkules Friidrett 39:37
Brodin,Thomas URÆDD 49:55
Storkås,Arnfinn Politiet 47:29
Nilsen,Tommy B. SOIL 59:24
Kolstad,Ole R. ABB 44:32
Mustad,Brita Cecilie Langesund Tri 36:20
Mustad,Per-Gunnar Langesund Tri 33:18
Torvik,John Hydro BIL 42:45
Øverås,Tore Skagerak Energi 39:48
Dønnestad,Harald Skien Kommune 38:00
Warholm,Runar Solum TSK 44:07
Olsen,Morten Solum TSK 43:51
Pedersen,Bård Erik Ernst & Young 43:45
Melby,Vegar Hydroscand Skien 46:53
Aastebøl,Audun Siemens 43:03
Søgnen,Allan Siemens 53:58
Larsen,Bent-Tommy Hobil 56:34
Galdal,Helge Storm IF 44:01
Vale,Tor Vegard Høyt & Lavt Multitj. 44:54
Byberg,Runar NOTEAM 42:48
Steinhaug,Øyvind Melum IL 44:59
Søli,Svein Langesund Tri 34:54
Donauer,Martin Rapid Wien 46:54
Larsen,Runar Sandefjord Ok 37:20
Lande,Eivind Magnor UL 34:44
Tusvik,Stein Thomas Sundjordet 41:18
Andersen,Robert Grenland Sykleklubb 47:46
Melby,Stian NOTEAM 41:25
DNSRenskoug,Håkon Grenland Sykleklubb
Resultatliste M40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Johansen,Frode Brevik Seilforening 46:03
Hvale,Trond ABB 36:27
Hagerup,Yngve Grenland Sykleklubb 49:15
Gibala,Henrik Grenland Sykleklubb 38:36
Traaholt,Jan Erik Grenland Sykleklubb 41:40
Bøen,Brynjulf Grenland Sykleklubb 34:47
Ellefsen,Petter Grenland Sykleklubb 50:19
Oterholt,Sven Ove Grenland Sykleklubb 47:07
Stensøy,Frank Eidanger 50:51
Einungbrekke,Willy Jensen Bufab 37:16
Nergård,Kai O Fen Mekk Vekk 44:19
Selander,Geir Solum TSK 56:21
Pettersen,Morten ABB 51:19
Hansen,Helge Holm Mannahuse 56:42
Løvseth,Knut Grenland Sykleklubb 50:00
Thorsås,Frode URÆDD 43:33
Sælør,Per PS LYD 48:49
Kristiansen,Herbjørn Langesund Fisk A/s 41:27
Thygesen,Espen Norsk Hydro 43:24
Aasoldsen,Geir Brevik Seilforening 48:32
Strand Pedersen,Petter Brevik Seilforening 49:30
Sneltvedt,Magne Gjerpen IF 47:55
Aaltvedt,Egil IF Ørn 55:49
Larsen,Per Arthur Gulset IF 51:23
Berntsen,Morten IL Hei 52:49
Heide,Kjell LIL Oldboys 46:08
Lundgren,Fredrik IK Viljan 35:41
Bakke,Terje Grenland Ski 37:10
Hartvigsen,Rune Wedik STHF 55:53
Dvaland,Bjørn NOTEAM 44:53
Braaten,Jostein Hydro BIL 43:16
Selmer,J. D. Gjerpen IF 49:52
Vullum,Geir NOTEAM 40:29
Johansen,Gerhard NOTEAM 45:28
Jansen,Torgeir IL Hei 1:10:50
Volhovd,Richard NOTEAM 50:07
Grotnes,Petter Varden 42:40
Stamland,Nils Eirik Hydo Polymers 44:39
Nilsen,Brede Ekeberg Telemark Fylkeskommune 42:09
Haugland,Trond Bamble Bil 44:45
Bergan,Frode IL Skarphedin 34:57
Fjeldstad,Lars Helge ABB 38:34
Haugen,Simen Sandefjord Ok 30:09
Haga,Jostein Skagerak Energi 35:12
Tangerås,Rune Telemark Fylkeskommune 54:23
Tangerås,Lars Skidar 48:59
Høgman,Roger Skien Kommune 38:03
Gullesen,Vidar Skien Brannvesen 43:53
Omland,Harald Grenland Sykleklubb 55:28
Nilsen,Bjørn ABB 47:18
Vindheim,Andre Iso-prosess As 48:38
Stamland,Frode Solum TSK 49:40
Bjørbæk,Reidar Rafnes BIL 42:44
Buvik,Jan NOTEAM 45:20
Berg,Dag S. Gulset Ski 38:01
Strand,Ulf Gulset IF 39:10
Busk,Håkon ABB 41:04
Christensen,Jon Storm IF 38:55
Hole,Helge Siljan IL 42:40
Thorsen,Jan Helgen Il 40:25
Bjaadal,Stig IF Ørn 39:30
Rakkestad,Rolf NOTEAM 44:58
Jensen,Ole Sigurd Veolia Miljø 38:13
Ertsaas,Jørn STHF 49:19
Aasheim,Øystein Posten 38:17
Kollbotn,Oddvin Åmdal IL 43:43
Ellingsen,Eirik Pedalsmurfene 43:39
Mathisen,Vigbjørn NOTEAM 38:56
Bergstrøm,Rolf ABB 49:43
Hanssen,Svein Morten Naturgass Grenland As 44:48
Andersen,Hans Jørgen S. ABB 45:17
Gjærum,Jostein Telemark Turbil 50:53
Jørgensen,Holm EFD Induction 47:42
Iversen,Thor Kristian UNION 45:09
Vige,Øystein NOTEAM 47:35
Petersen,Tom H. Full Rulle 51:02
Stavdal,Atle IL Skarphedin 42:30
Risholt,Olav IF Ørn 38:51
Kvalvik,Randulf NOTEAM 43:19
Eikrem,Willy NOTEAM 53:56
Jensen,Rune NOTEAM 45:14
Gundersen,Preben Åfoss 43:52
DNSGran,Lars Grenland Sykleklubb
DNSSpånem,Tore NOTEAM
DNSThomassen,Åge NOTEAM
Resultatliste M50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Remme,Atle Posgrunn OL 46:07
Berg-Jensen,Terje Grenland Sykleklubb 43:49
Tveten,Tom Kenneth Grenland Sykleklubb 37:23
Kimerud,Arne Grenland Sykleklubb 49:38
Hansen,Harald Tiedemann Grenland Sykleklubb 43:58
Torpe,Dagfinn Rafnes BIL 40:52
Nygaard,Olav Skagerak Energi 46:04
Flåten,Gunnar TBC BIL 46:50
Johansen,Thor Erik NOTEAM 41:49
Johnsen,Arne Næss Bio Tek 49:14
Jensen,Walter Hip-Bil 41:41
Kjeldby,Bjørn NOTEAM 44:30
Kortner,Trygve Hip-Bil 40:54
Olden,Jan NOTEAM 51:35
Thorkildsen,Arne IL Skarphedin 39:08
Rosland,Helge Hydro BIL 48:01
Gulbrandsen,Per Paaske Telemark Fylkeskommune 51:02
Årseth,Torodd Veritas BIL 43:35
Stranddal,Svein NOTEAM 39:26
Kvaran,Steinar NOTEAM 45:30
Ask,Anders ABB 41:34
Amandusen,Fran Politiet 39:41
Johansen,Bernt Herøya Industripark 46:19
Køllen,Steinar Borealis 40:57
Berget,Ole Gunnar Langesund Birk 1:16:01
Olsen,Asbjørn Bamble Kommune 41:17
Verstad,Gro JF 1:07:17
Fjalestad,Tore Grenland Sykleklubb 44:43
Grønås,Rolf-Helge Telemark Fylkeskommune 46:14
Hansen,Terje Porsgrunn Kommune 45:45
Bjørbæk,Gunnar MMK 46:13
Dolva,Sven Erik Dnb Nor 44:33
Jørgensen,Åge Dnb Nor 41:44
Ringsevjen,Arne Steen Ulefoss Sportsforening 41:38
Eikeland,Ole Bjørn Hip-Pt 54:27
Starlk,Elon NOTEAM 45:34
Hansen,Nils Petter Troll 43:23
Berglund,Hjalmar NOTEAM 51:47
Lehn,Reidar Tvittingbarna 50:16
Hansen,Thomas N. ABB 52:37
Holmberg,Per Arne Gjerpen IF 47:30
Solberg,Inge Cib 33:54
Lønnebakke,John Langangen Old Boys 43:13
Haugen,Hallvard Borealis Bil 50:26
Haugen,Trond Skagerak Energi 52:59
Malmgren,Ragnar Hip 50:41
Arntzen,Allan NOTEAM 42:13
Evenstad,Trond Gulset IF 48:20
Jørgensen,Eivin EFD Induction 47:53
Kalbekken,Bror Skagerak BIL 47:37
Skogby,Torstein Rafnes BIL 50:45
Fadnes,Ola NOTEAM 44:25
Malme,Arne Gulset IF 51:55
Liebe,Guttorm Skien Brannvesen 46:49
Olsen,Henrik Telemark Kollektivtrafikk 54:56
DNSKjellsen,Arne Grenland Sykleklubb
DNSNuland,Sigbjørn Posten BIL
Resultatliste M60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Søyland,Leif Telemark Fylkeskommune 45:21
Pedersen,Ivar Herkules 52:37
Gurholt,Torbjørn Gjerpen IF 43:08
Gule,Oddvar Hip-Bil 49:45
Straume,Einar UNION 48:02
Johansson,Kai Bertil Sparebanken Grenland BIL 53:02
Haugen,Ottar BDO Noraudit BIL 41:46
Jørgensen,Gunnar PTK 54:21
Husmo,Odd Eramet Norway 55:02
Haug,Trond Telemark Fylkeskommune 50:58
Angelsen,Odd Norcem BIL 47:45
Erichsen,Per Chr. Herkules 48:42
Resultatliste M65 + årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 45:39
Lunde,Roald Hauken IL 1:03:03
Estgaard,Eldar Skien Fengsel 54:06
Bruserud,Einar Statoil 52:40
Larsen,Olav OK Skeidi 1:02:55
Johannsen,Torbjørn NOTEAM 49:39
Andersen,Jan Porsgrunn Kommune 46:11
Resultatliste TRIMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Trond L. Telemark Fylkeskommune
Berg-Nilsen,Trine NOTEAM
Bjørgaas,Arne IF ODD
Borg,Bente NOTEAM
Brekka,Jens Gunnar NOTEAM
Brekka,Thomas NOTEAM
Brekka,Anette NOTEAM
Bruserud,Karin STHF
Fjeldavlie,Trude M. Torvik NOTEAM
Gudbrandsen,Torhill Rafnes Industriområde Bil
Gulbrandsen,Anne Marie Nordskog Skagerak Energi
Gulbrandsen,Maria NOTEAM
Gulbrandsen,Åse NOTEAM
Gundersen,May Lisbeth Borealis
Halvorsen,Svein Pors
Hauge,Eivind S. Team Hauge
Hauge,Magnar Team Hauge
Haugen,Eirik NOTEAM
Haugen,Mats NOTEAM
Hauland,Torunn NOTEAM
Hestvit,Ole Oskar Eramet Norway
Holtan,Jeanette Porselæn
Holtan,Lill Kristine Porselæn
Holt,Nils Petter Siljan IL
Jacobsen,Bjørn Rino NOTEAM
Jacobsen,Nina NOTEAM
Jensen,Kjell Andre Dekkspesialisten Porsgrunn
Johansen,Helge NOTEAM
Johansen,Vera NOTEAM
Johansson,Marit NOTEAM
Jonassen,Gjertrud NOTEAM
Kittelsen,Arnold NOTEAM
Kjellnes,Birger NOTEAM
Luukkonen,Raine Norisol
Magnussen,Grethe E NOTEAM
Magnussen,Per Kristen Statoil GFC
Magnussen,Ragnar Hydro BIL
Magnussen,Åse Anita Hip-Bil
Mefald,Laila NOTEAM
Nilsen,Emma Skomedal NOTEAM
Nilsen,Jan Gunnar Eidanger
Nordstrøm,Anne Lise NOTEAM
Olsen,Laila Hip-Bil
Olsen,Tonje Camilla NOTEAM
Roe,Tone Matre NOTEAM
Stavdal,Regina Hip-Bil
Storbrua,Grethe NOTEAM
Strand,Jostein Posten Skien
Søreid,Anne-Lene NOTEAM
Søreid,Kai NOTEAM
Tovslid,Karianne Velkom Gulset IF
Tovslid,Vibeke Velkom Goberg
Tveit,Gro Hydro BIL
Tveit,Magnus Croftholmen Skole
Tveten,Hanne Bufab
Tveten,Yngvar Bufab
Velkom,Bjørn IF ODD
Vierdal,Arne Full Rulle
Villanger-Tvedt,Cathrine NOTEAM
Søyland,Vibeke Politiet
Måsø,Rune NOTEAM
Måsø,Malgorzata NOTEAM
Hansen,Marianne Mannahuse
Johnsen,Jørgen URÆDD
Strømme,Hilde Vik Telemark Fylkeskommune
Kolstad,Thore NOTEAM
Andresen,Torbjørn Rafnes BIL
Waksvik,Elin Posten Skien
Waksvik,Karl-Magnar Posten Skien
Reisjø,Ole Petter Mannahuse
Reisjø,Inger Mannahuse
Kjeldsen,Kristen Mannahuse
Kjeldsen,Anne Aspeland Mannahuse
Garsjø,Agnar Mannahuse
Garsjø,Elisabeth Mannahuse
Heitmann,Tor Mannahuse
Fredriksen,Marian Mannahuse
Ramsdalen,Trude NOTEAM
Ramsdalen,Bent NOTEAM
Fredheim,Jon Arne NOTEAM
Ramsdalen,Anne NOTEAM
Johansen,Jan Fredrik Skien Kommune
Johansen,Gerd Reidun Skien Kommune
Sjøgren,Geir NOTEAM
Aslaksen,Morten Aas NOTEAM
Jansen,Elisabeth Skagerak Energi
Taraldlien,Bendik NOTEAM
Aakre,Margit Melås NOTEAM
Aakre,Heidi Juvik NOTEAM
Aakre,Brian Juvik NOTEAM
Juvik,Sigurd NOTEAM
Aakre,Gro Juvik NOTEAM
Aakre,Gunn Turid Telemark Fylkeskommune
Aakre,Nils At Skog As
Bråthen,Bjørn Expert Norge As
Bråthen,Aud Fysio Oslo
Bråthen,Nina Skien Kommune
Holmberg,Kari NOTEAM
Sundbakk,Lisbeth Telemark Fylkeskommune
Nilsen,Brith Telemark Fylkeskommune
Andersen,Wenche H. NOTEAM
Thorstensen,Arnulf NOTEAM
Ramsdalen,Terje NOTEAM
Triseth,Lars Posten BIL
Lund,Thomas Eie NOTEAM
Viflot,Udmund Norske Skog Saugbruk
Fredheim,Anne Grethe NOTEAM
Fredheim,Liv Hilde NOTEAM
Kristiansen,Jorunn NOTEAM
Lohne,Elin NOTEAM
Andersen,Øistein Mannahuse
Skyvulstad,Berit Tvittingbarna
Kaalstad,Eva IL Hei
Amundsen,Henning Gulset IF
Staulen,Christina Malen Gulset IF
Fredin,Bethina Staulen Gulset IF
Staulen,Gry Gulset IF
Slåtta,Geir Linjegods
Forland,Magne LIL Oldboys
Sauar,Jostein NOTEAM
Olsen,Reidun Telenor
Berglund,May NOTEAM
Arstein,Per PBBL
DNFHalvorsen,Camilla Pors

Kontakt e-post adresse: doksenholt@gmail.com

01.01.07 19:07:11 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: Emit as