Resultatliste Resultatliste
Nyttårstrimmen 2005 Nyttårstrimmen 2005
Arkaden Minitone Arkaden Minitone
Kvinner under 16 år, kort Kvinner under 16 år, kort
Annicken E Abrahamsen Herkules 29:28 Annicken E Abrahamsen Herkules 29:28
DNF Benedicte Christensen IF Storm Kaia Berg Gulset 21:47
Dorthe Groa Herkules 29:25 DNF Benedicte Christensen IF Storm
Eileen W. Jorang Herkules Friidrett 27:56 Helene Numme Fjellstad Tollnes Bk 29:49
Ellen Aga Kildal Herkules 18:54 Dorthe Groa Herkules 29:25
Frida Thorsås URÆDD 21:51 Eileen W. Jorang Herkules Friidrett 27:56
Helene Numme Fjellstad Tollnes Bk 29:49 Ellen Aga Kildal Herkules 18:54
Ida Riis-Johansen IF Ørn 40:41 Monica Larssen IL Hei 23:45
Inger Marie Lindstrøm Gulset IF 20:33 Inger Marie Lindstrøm Gulset IF 20:33
Kaia Berg Gulset 21:47 Ida Riis-Johansen IF Ørn 40:41
DNS Karoline B. Øksenholt Skien O-klubb Frida Thorsås URÆDD 21:51
Monica Larssen IL Hei 23:45 DNS Karoline B. Øksenholt Skien O-klubb
Kvinner 17 - 29 år, kort Kvinner 17 - 29 år, kort
Alette Bruseth Bratsberg Melum IL 31:01 Lene Aspheim Melum IL 32:20
Cindy Lund Stag 26:43 Alette Bruseth Bratsberg Melum IL 31:01
Heidi Kristiansen NOTEAM 19:29 Synne Johannesen NOTEAM 27:00
Heidi Steen NOTEAM 26:55 Heidi Kristiansen NOTEAM 19:29
Lene Aspheim Melum IL 32:20 Trinje Kaalstad IL Hei 23:05
Synne Johannesen NOTEAM 27:00 Cindy Lund Stag 26:43
Tonje Sanderød NOTEAM 25:27 Tonje Sanderød NOTEAM 25:27
Trinje Kaalstad IL Hei 23:05 Heidi Steen NOTEAM 26:55
Kvinner 30 -39 år, kort Kvinner 30 -39 år, kort
Jane Tove Gravklev Birk Og Beiner'n 23:51 Tonje Katrine Eie Birk Og Beiner'n 24:35
Nina Fritheim Paulsen Skotfoss 25:24 Jane Tove Gravklev Birk Og Beiner'n 23:51
Tonje Katrine Eie Birk Og Beiner'n 24:35 Nina Fritheim Paulsen Skotfoss 25:24
Vibeke Søyland Politiet 26:55 Vibeke Søyland Politiet 26:55
Kvinner 40-44 år, kort Kvinner 40-44 år, kort
Anne Christensen IF Storm 21:52 Anne Christensen IF Storm 21:52
Kvinner 45-49 år, kort Kvinner 45-49 år, kort
Elin Waksvik Posten BIL 24:05 Hilde Aga Gulset 26:48
Eva Kaalstad IL Hei 25:15 Hanne Herum Bamble IF 23:32
Hanne Herum Bamble IF 23:32 Eva Kaalstad IL Hei 25:15
Hilde Aga Gulset 26:48 Unni Larssen IL Hei 24:01
Unni Larssen IL Hei 24:01 Wenche Livik NOTEAM 29:14
Wenche Livik NOTEAM 29:14 Elin Waksvik Posten BIL 24:05
Kvinner 50-54 år, kort Kvinner 50-54 år, kort
Inger Lise Haugen NOTEAM 26:50 Inger Lise Haugen NOTEAM
Kvinner 55-59 år, kort Kvinner 55-59 år, kort
Aud Bjervamoen Telemark  26:34 Aud Bjervamoen Telemark  26:34
Menn under 16 år, kort Menn under 16 år, kort
Chistian Gjærum SOIL 25:40 Vegard Berg Grenland Sykkelklubb 17:43
Edvard R. Vasdal Gjerpen IF 19:22 Thomas Bratsberg IL Vinn 27:43
Espen Riis-Johansen IF Ørn 41:14 Chistian Gjærum SOIL 25:40
DNS Gustav Hovemoen Brevik Seilforening Tomas Gundersen NOTEAM 19:18
Gustav R Vasdal Gjerpen IF 19:04 Mikael Gunnulfsen Herkules 19:26
Henrik Jorang Herkules Friidrett 26:11 Torbjørn Fossum Heldal Herkules 20:45
Henrik Rui Sørheim Herkules Friidrett 30:43 Simon H. Henningsen Pors 27:52
Herman Thorsås IF ODD 23:00 DNS Gustav Hovemoen Brevik Seilforening
Jørgen Skårdal Herkules 20:25 Ole Jervidalo Gulset 20:49
Jørgen Strand Gulset IF 19:09 Sindre Jervidalo Gulset 24:15
Marius Hopland Klausen Stathelle Fotball 30:12 Sander Johansen Porsgrunn Taek Kwon- 32:08
Martin Laurantsen Herkules Friidrett 24:26 Vetle Bergene Johansen Bamble Karateklubb 30:11
Mathias H. Rui Herkules Friidrett 30:42 Henrik Jorang Herkules Friidrett 26:11
Mikael Gunnulfsen Herkules 19:26 Preben W. Jorang Herkules Friidrett 35:05
Ole Jervidalo Gulset 20:49 Marius Hopland Klausen Stathelle Fotball 30:12
Peder Rui Sørheim Skien Kommune 30:45 Martin Laurantsen Herkules Friidrett 24:26
Preben W. Jorang Herkules Friidrett 35:05 Espen Riis-Johansen IF Ørn 41:14
Sander Johansen Porsgrunn Taek Kwon- 32:08 Mathias H. Rui Herkules Friidrett 30:42
Simon H. Henningsen Pors 27:52 Jørgen Skårdal Herkules 20:25
Sindre Jervidalo Gulset 24:15 Jørgen Strand Gulset IF 19:09
Thomas Bratsberg IL Vinn 27:43 Henrik Rui Sørheim Herkules Friidrett 30:43
Tomas Gundersen NOTEAM 19:18 Peder Rui Sørheim Skien Kommune 30:45
Torbjørn Fossum Heldal Herkules 20:45 Herman Thorsås IF ODD 23:00
Vegard Berg Grenland Sykkelklubb 17:43 Edvard R. Vasdal Gjerpen IF 19:22
Vetle Bergene Johansen Bamble Karateklubb 30:11 Gustav R Vasdal Gjerpen IF 19:04
Øystein Øvrum NOTEAM 16:47 Øystein Øvrum NOTEAM 16:47
Menn 17-29 år, kort Menn 17-29 år, kort
Audun Nordtveit URÆDD 15:21 Henrik Andersen Umbi 38:35
Christian Tangene Sandøya IL 17:29 Kjetil Dale NOTEAM 27:56
Christoffer Naur Herkules 18:58 Lasse Lund Eriksen Skiens Ballklubb 18:58
Erik Hansen Kåsa Herkules 18:10 Martin Gundersen NOTEAM 19:22
Kjetil Dale NOTEAM 27:56 Christoffer Naur Herkules 18:58
Knut-Harald Semb NOTEAM 15:48 Audun Nordtveit URÆDD 15:21
Lasse Lund Eriksen Skiens Ballklubb 18:58 Knut-Harald Semb NOTEAM 15:48
Martin Gundersen NOTEAM 19:22 Stian Sundbø Le Sportique 17:48
Sondre Vestøl NOTEAM 19:07 Christian Tangene Sandøya IL 17:29
Stian Sundbø Le Sportique 17:48 Sondre Vestøl NOTEAM 19:07
Tommy Øvsterud IL Skade 16:40 Tommy Øvsterud IL SK ade 16:40
Menn 30-39 år, kort Menn 30-39 år, kort
Hans Gudmund Hoff Hydro BIL 21:40 Thorbjørn Andreassen Melum IL 20:24
Jon Yngve Gurholt UNION 24:05 Kjetil Dale Seljord IF 17:53
Kjetil Dale Seljord IF 17:53 Jon Yngve Gurholt UNION 24:05
Morten Jorang Dynam A/s 26:17 Hans Gudmund Hoff Hydro BIL 21:40
Odd-Roger Undseth Herkules 17:03 Morten Jorang Dynam A/s 26:17
Roger Karlsen Sandøya IL 18:45 Roger Karlsen Sandøya IL 18:45
Terje Riis-Johansen IF Ørn 41:17 Vegar Melby Hydro BIL 21:54
Thorbjørn Andreassen Melum IL 20:24 Terje Riis-Johansen IF Ørn 41:17
Vegar Melby Hydro BIL 21:54 Øyvind Steinhaug Melum IL 19:38
Øyvind Steinhaug Melum IL 19:38 Odd-Roger Undseth Herkules 17:03
Menn 40-44 år, kort Menn 40-44 år, kort
Bernd Teuber Gjerpen IF 23:03 Helge Bratsberg IL Vinn 25:15
Helge Bratsberg IL Vinn 25:15 Jon Christensen IF Storm 17:06
Jon Christensen IF Storm 17:06 Roger Christiansen UNION 34:23
DNS Nils Petter Hovemoen Brevik Seilforening Svein Åge Henningsen Pors 27:50
Roger Christiansen UNION 34:23 DNS Nils Petter Hovemoen Brevik Seilforening
Rune Tangerås Hydro BIL 24:47 Terje Johansen Bamble Karateklubb 32:12
Stein Inge Tofsland UNION 34:20 Terje Lund Telemark  26:43
Svein Åge Henningsen Pors 27:50 Ulf Strand Union/Gulset Ski 19:11
Terje Johansen Bamble Karateklubb 32:12 Rune Tangerås Hydro BIL 24:47
Terje Lund Telemark  26:43 Bernd Teuber Gjerpen IF 23:03
Tom-Inge Thommesen Herkules 21:16 Tom-Inge Thommesen Herkules 21:16
Ulf Strand Union/Gulset Ski 19:11 Stein Inge Tofsland UNION 34:20
Menn 45-49 år, kort Menn 45-49 år, kort
DNS Alf Frank Nilsen UNION Jon Arne Fredheim Mannahuse 20:53
Jan Markussen NOTEAM 23:19 Jostein Gjærum Telemark Turbil A/S 23:39
Jon Arne Fredheim Mannahuse 20:53 Tom Erik Loraas IF ODD 21:39
Jostein Gjærum Telemark Turbil A/S 23:39 Jan Markussen NOTEAM 23:19
Tom Erik Loraas IF ODD 21:39 DNS Alf Frank Nilsen UNION
Menn 50-54 år, kort Menn 50-54 år, kort
Bernt Møller Wikstrøm Reiser 25:19 Roar Lindstrøm Gulset IF 22:40
Gudmund Simonsen NOTEAM 18:38 Bernt Møller Wikstrøm Reiser 25:19
Morten Nystad Siljan IL 23:49 Morten Nystad Siljan IL 23:49
Roar Lindstrøm Gulset IF 22:40 Gudmund Simonsen NOTEAM 18:38
Terje Edvardsen UNION 34:21
Menn 55-59 år, kort Menn 55-59 år, kort
Helge Øystein Skårdal Dnv 27:39
Svein Olaf Hansen UNION 28:52 Per Arne Holmberg Gjerpen IF 22:17
Per Arne Holmberg Gjerpen IF 22:17 Svein Olaf Hansen UNION 28:52
Helge Øystein Skårdal Dnv 27:39
Menn 60-64 år, kort Menn 60-64 år, kort
Einar Bruserud Statoil 22:41 Einar Bruserud Statoil 22:41
Karl Magnar Waksvik Posten BIL 26:03 Karl Magnar Waksvik Posten BIL 26:03
Olav Borgeraas Telemark  25:33 Olav Borgeraas Telemark  25:33
Torstein Dale NOTEAM 25:28 Torstein Dale NOTEAM 25:28
Menn 65 år +, kort Menn 65 år +, kort
Helge Gundersen Dynam A/s 24:07 Helge Gundersen Dynam A/s 24:07
Jostein Sauar NOTEAM 26:51 Jostein Sauar NOTEAM 26:51
Olaf Larsen Ok SK eidi 28:06 Olaf Larsen Ok SK eidi 28:06
Olav Dale Seljord IF 24:52 Olav Dale Seljord IF 24:52
Trim kort
Aina Berg Gulset
Bethina Staulen Fredin Gulset
Birger Kjellnes NOTEAM
Bjørn Johnsen Scania
Bjørn Velkom IF ODD
Cato Edvardsen NOTEAM
Dagfinn Ytterbø NOTEAM
Eirik Bergseth Gulset
Erling Olsen Skien Kommune
Gerd Svenungsen Skien Kommune
Gry Staulen Gulset
Haldor Kleppe Skien Kommune
Harald Eilertsen NOTEAM
Helge Strømme Herkules
Hilde Vik Herkules
Inge Solberg Cab
Jan Gunnar Nilsen R&M
Janne Wahlstrøm Herkules Friidrett
Jostein Strand Posten BIL
Karianne V. Tovsli Skien Svømmeklubb
Karin Bruserud Sthf
Lars Erik Andersen R/m Industrier A/s
Liv Johannessen Gulset
Margrethe Oldrup Olsen Skien Kommune
May Lisbeth Gundersen Borealis
Torunn Børresen Sykehuset i Telemark
Unni Olsen Telemark