Nyttårstrimmen 2007

Gjerpen IF og Herkules IF. Skien

31.12.07

Resultatliste per klasse

K16 år |  K17-29 år |  K30-39 år |  K40-49 år |  K50-59 år |  M16 år | 
K65 |  M17-29 år |  M30-39 år |  M40-49 år |  M50-59 år |  M60-64 år | 
M70-74 år |  TRIM | 

Resultatliste K16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thorsås,Frida URÆDD 39:47 + 00:00
2Berg,Kaja Gulset IF/ Team Grenland Ski 43:09 + 03:22
3Vassend,Guro Porsgrunn OL 45:15 + 05:28
4Bøe,Katharina E Herkules Friidrett 47:48 + 08:01
5Einungbrekke,Amanda Jensen Bufab 48:58 + 09:11
6Bjørbæk,Rikke Melum IL 50:31 + 10:44
7Østby,Thea Grande Porsgrunn OL 51:45 + 11:58
8Ellingsen,Mathilde Melum IL 51:54 + 12:07
9Lindgren,Guro Borg IF 55:00 + 15:13
Resultatliste K17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kildal,Ellen Aga Herkules Friidrett 39:49 + 00:00
2Svalastog,Kristine Posten BIL 40:41 + 00:52
3Pedersen,Heidi M. Lillehammer Kommune 43:07 + 03:18
4Kjeldby,Liv Brox NOTEAM 43:14 + 03:25
5Young,Marlene Fossum IF 45:52 + 06:03
6Braathen,Ingrid Norendal I.L Dyre Vaa 46:03 + 06:14
7Norheim,Beate Fossum IF 46:17 + 06:28
8Kringlåk,Anniken NOTEAM 49:01 + 09:12
9Helvin Gaarder,Jeanette Gjensidige 49:50 + 10:01
10Klovholt,Ingebjørg NOTEAM 50:31 + 10:42
11Andersen,Kine Lillefjære NOTEAM 50:47 + 10:58
12Veslestaul,Marie Oslofjord Triatlon 51:04 + 11:15
13Aas,Ina NOTEAM 52:48 + 12:59
14Jonassen,Benedicte Mørch Grenland Sykleklubb 54:58 + 15:09
15Fosse,Nora IL Hei 55:23 + 15:34
16Solbakken,Ida S. Gulset IF 55:38 + 15:49
17Hovi,Silje Skien OK 56:57 + 17:08
18Isaksen,Christina NOTEAM 1:00:27 + 20:38
Resultatliste K30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Gunhild Halle Stavern 34:38 + 00:00
2Mustad,Brita Cecilie Langesund Triathlonklubb 36:55 + 02:17
3Stangeland,Siri Gjerpen IF 40:06 + 05:28
4Refsdal,Line Skidar IF 46:37 + 11:59
5Kalve,Hilde Elise Elexia 48:35 + 13:57
6Kvitnes,Gro NOTEAM 48:55 + 14:17
7Plassen,Helga Sogn Sykehuset i Telemark 48:57 + 14:19
8Vassend,Hilde Porsgrunn OL 49:11 + 14:33
9Widestam,Alexandra Brevik Seilforening 49:56 + 15:18
10Thon,Beate Eidanger 50:19 + 15:41
11Tufte,Siri Beate Langesund Legesenter AS 51:43 + 17:05
12Refsdal,Kari Kondis 51:59 + 17:21
13Øverbø,Bente Grenland Sykleklubb 52:12 + 17:34
14Ruud,Eva Skidar IF 52:51 + 18:13
15Fjelløy,Anne-Lina Skidar IF 55:17 + 20:39
16Kaysarn,Sreyleak NOTEAM 55:32 + 20:54
17Søyland,Vibeke Kondis 56:27 + 21:49
18Halvorsen,Katrine Fosse IL Hei 57:53 + 23:15
19Minstad,Therese Hedman NOTEAM 57:55 + 23:17
20Skaug,Inger Kristin NOTEAM 58:12 + 23:34
21Isaksen,Jorunn NOTEAM 58:19 + 23:41
22Hanssen,Kjersti Dahl Telemark messingkvintett 1:01:46 + 27:08
23Norendal,Audhild NOTEAM 1:07:02 + 32:24
Resultatliste K40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Wenche H. Statoil 36:50 + 00:00
2Reisjø,Inger Inger & Ole 36:58 + 00:08
3Kvalvik,Mette Puls Skjærgården 43:59 + 07:09
4Strand,Live Gulset IF 44:21 + 07:31
5Holt,Hilde NOTEAM 46:02 + 09:12
6Larsen,Liv Inger IF Ørn 47:46 + 10:56
7Kjeldby,Toril Brox NOTEAM 47:56 + 11:06
8Krokås,Kathe Skien Kommune 48:47 + 11:57
9Arvesen,Signella Myhre Politiet - Porsgrunn 50:20 + 13:30
10Bjerkøen,Kari Corus Bygg Systemer A/S 51:13 + 14:23
11Ellingsen,Mette Melum IL 51:23 + 14:33
12Nærum,Nina K. Skien Kommune 52:21 + 15:31
13Lia,Margrethe Tinfostrimmen 56:18 + 19:28
14Ellingsen,Inger Gjerpen IF 56:44 + 19:54
15Vinje,Reidun NOTEAM 57:49 + 20:59
16Johannesen-Berg,Heidi NOTEAM 59:07 + 22:17
17Sætervik,Grete Karin Elixia 1:02:31 + 25:41
Resultatliste K50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brenden,Wenche Dag Borgen og Wenche Brenden 50:56 + 00:00
2Skyvulstad,Berit Tvittingbarna 51:32 + 00:36
2Erichsen,Hege NOTEAM 51:32 + 00:36
4Nilsen,Kari B. SOIL 57:10 + 06:14
5Aasen,Gunn NOTEAM 57:14 + 06:18
Resultatliste M16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsjord,Didrik S. Gulset IF/ Team Grenland Ski 35:28 + 00:00
2Vasdal,Edvard Herkules Friidrett 38:23 + 02:55
3Nystad,Henrik IF Storm 38:37 + 03:09
4Strand,Jørgen Gulset IF/ Team Grenland Ski 38:41 + 03:13
5Arvesen,Sondre Bakke Hauken IL 39:23 + 03:55
6Berntsen,Pål Pors 39:31 + 04:03
7Gunnulfsen,Mikael Herkules IF 39:44 + 04:16
8Bertelsen,Håvard IL Hei 41:29 + 06:01
9Mørch Jonassen,Jonathan Abel Grenland Sykleklubb 41:36 + 06:08
10Plassen,Henrik Sogn Grenland Sykleklubb 41:54 + 06:26
11Møane,Vegard IL Hei 42:01 + 06:33
12Pedersen,Bjørn-Richard Gulset IF 42:40 + 07:12
13Johannessen,Gunnar IF Ørn 42:56 + 07:28
14Stensøy,Eric Michael URÆDD 43:05 + 07:37
15Gurholt,Fredrik Grenland Sykleklubb 43:30 + 08:02
16Fjeld,Hauk Are Skarphedin 44:26 + 08:58
17Johansen,Lars Myklebust Brevik Seilforening 44:44 + 09:16
18Hamre,Mathias Skien OK 44:55 + 09:27
19Remme,Paul Martin Posgrunn OL 46:44 + 11:16
20Marker,Martin Grenland Ski 46:54 + 11:26
21Svalastog,Håkon Posten BIL 47:51 + 12:23
22Klafstad,Simen URÆDD 48:00 + 12:32
23Laurantsen,Martin Skien OK 48:04 + 12:36
24Jervidalo,Ole Larsen Gulset IF 48:15 + 12:47
25Thorsås,Herman URÆDD 49:54 + 14:26
26Fink,Vetle Brevik Seilforening 49:55 + 14:27
27Norekvaal,Sigurd Porsgrunn Tennisklubb 50:48 + 15:20
28Nilsen,Christopher Puls Skjærgården 51:29 + 16:01
28Strandheim,William Kidd Oslofjord Triatlon 51:29 + 16:01
30Drangsland,Olav S. Gulset IF/ Team Grenland Ski 53:49 + 18:21
31Sætersdal,Albert Borg IF 53:50 + 18:22
32Lia,Andreas Tinfostrimmen 53:53 + 18:25
33Hobæk,Lars Stathelle 55:22 + 19:54
34Frisnes,Anders Eidanger 55:42 + 20:14
35Gulbrandsen,Morten Herre IF 55:47 + 20:19
36Vullum,Martin Tollnes Bk 56:29 + 21:01
37Rørvik,Thomas Gulset IF 1:00:58 + 25:30
Resultatliste K65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Guldbrandsen,Ingunn Skien Kommune 1:00:57 + 00:00
Resultatliste M17-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordtveit,Audun URÆDD 31:30 + 00:00
2Gramstad,Eirik OSI friidrett 32:28 + 00:58
3Semb,Knut-Harald Grenland Sykleklubb 32:44 + 01:14
4Jørgensen,Glenn Herkules IF 33:52 + 02:22
5Kortner,Jens Nikolai NOTEAM 35:01 + 03:31
6Sletten,Gerhard Oslofjord triathlon 35:15 + 03:45
7Strande,Ola Doksrød Gjerpen IF/Team Grenland Ski 36:09 + 04:39
8Lindstrøm,Øyvind Scania 36:13 + 04:43
9Hals,Sondre O. URÆDD 36:29 + 04:59
10Øvrum,Øystein IF ODD 36:31 + 05:01
11Lunde,Sondre Thune Gjerpen IF 36:37 + 05:07
12Onsøien,Jon Bjarne IF Ørn 36:43 + 05:13
13Wickmann,Petter Pors 37:52 + 06:22
13Berg,Vegard Gulset IF/ Team Grenland Ski 37:52 + 06:22
15Vasdal,Gustav Herkules Friidrett 37:56 + 06:26
16Bakli,Mikkel IF Storm 38:03 + 06:33
17Ambjørndalen,Vegard Fossum IF 38:06 + 06:36
18Kittilsen,Eivind Grenland Sykleklubb 39:12 + 07:42
19Vestergård,Martin Gulset IF 39:14 + 07:44
20Ambjørndalen,Bård Politiet 39:21 + 07:51
21Hamre,Kristian Skien OK 39:51 + 08:21
22Isaksen,Robin Siljan IL 40:01 + 08:31
23Bruseth,Kjell Arne Meny Myren 40:08 + 08:38
24Aarup,Petter Herkules Friidrett 40:10 + 08:40
25Bjormyr,Tobias L. Herkules IF 41:50 + 10:20
26Løberg,Karsten NOTEAM 41:57 + 10:27
27Jarstein,Rune A. IF ODD 42:41 + 11:11
28Fjeld,Eirik NOTEAM 42:45 + 11:15
29Simonsen,Roger Sundjordet IF 42:47 + 11:17
30Klevjer,Vegard IL Hei 42:52 + 11:22
31Pedersen,Krister NOTEAM 43:04 + 11:34
32Bendiksen,John Kristian HVU 43:13 + 11:43
33Barholt,Nicolai Grenland Ski 43:35 + 12:05
34Eriksen,Lasse Lund 100kg+ 43:48 + 12:18
35Dale,Marius Tmpd 44:05 + 12:35
36Verling,Fredrik Herkules Skøyter 44:15 + 12:45
37Vinkenes,Kristian Trondhjems Roklub 44:41 + 13:11
38Busk,Øyvind ABB 44:55 + 13:25
39Simonsen,Anders Statoil 44:59 + 13:29
40Isaksen,Jon Fredrik Meny Myren 45:15 + 13:45
41Lie,Kim-Andre Notodden FK 46:07 + 14:37
42Grohs,Thomas Rolf Grohs As 46:53 + 15:23
43Simmerlund,Per Herkules IF 47:22 + 15:52
44Næs,Fredrik T. Gjerpen Flyers 47:42 + 16:12
45Arvesen,Tord Bakke Hauken IL 47:58 + 16:28
46Jensen,Kjetil Posten 48:13 + 16:43
47Bjørbæk,Are Melum IL 48:25 + 16:55
48Isaksen,David Siljan IL 48:28 + 16:58
49Bjålid,Kristian Grenland Sykleklubb 48:31 + 17:01
50Rhoden,John Siljan IL 49:20 + 17:50
51Austad Jr.,Tormod NOTEAM 49:29 + 17:59
52Orlien,Anders 2 Seasons 51:56 + 20:26
53Horne,Espen NOTEAM 55:09 + 23:39
54Moen,Jan Thomas NOTEAM 56:17 + 24:47
55Larsen,Eirik Skien OK 56:58 + 25:28
Resultatliste M30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagen,Patrik NOTEAM 31:34 + 00:00
2Jensen,Tomas Lunde NOTEAM 32:24 + 00:50
3Sørum,Kjetil Stavern Sport 32:33 + 00:59
4Thon,Christian Eidanger 35:56 + 04:22
5Andersen,Thomas Grenland Sykleklubb 35:59 + 04:25
6Mustad,Per-Gunnar Langesund Triathlonklubb 36:56 + 05:22
7Piil,Erlend IF Storm 36:58 + 05:24
8Melby,Frode Skien Kommune 37:07 + 05:33
8Olsen,Ånund Grenland Sykleklubb 37:07 + 05:33
10Helgesen,Tor Erik Grenland Sykleklubb 37:12 + 05:38
11Øverbø,Jon Grenland Sykleklubb 37:14 + 05:40
12Borgeraas,Dag-Erik Herkules IF 37:57 + 06:23
13Simensen,Arvid Statoil Hydro Gsk 38:52 + 07:18
14Dale,Kjetil Seljord IL 38:55 + 07:21
15Melby,Vegar Hydroscand Skien 39:56 + 08:22
16Buer,Andreas Mex-Sport 40:02 + 08:28
17Lia,Bjørnar Pors 41:10 + 09:36
18Strømdal,Nils Thomas DNBNor 41:11 + 09:37
19Svendby,Stian YIT Building Systems 41:14 + 09:40
20Elseth,Geir NOTEAM 41:43 + 10:09
21Sell,Richard Met Police 41:59 + 10:25
22Rummelhof,Boge Skidar IF 43:42 + 12:08
23Warholm,Ragnar Solum Tsk 43:54 + 12:20
24Pedersen,Bård Erik Ernst Young 43:55 + 12:21
25Lange,Tønnes TBC BIL 44:04 + 12:30
26Beichmann,Christian Klubb Beichmann 44:12 + 12:38
27Karlsen,Stig Are Yara 44:25 + 12:51
28Løberg,Erik Kilebygda IL 44:29 + 12:55
29Myhra,Håkon Helgerud AT Skog BIL 45:08 + 13:34
30Smith,Grethe Kondis 45:18 + 13:44
31Storkås,Annfinn Politiet 45:24 + 13:50
32Haugerud,Pål Rec Scanwafer 45:37 + 14:03
33Winberg,Pål NOTEAM 45:40 + 14:06
34Søli,Svein Langesund Triathlonklubb 45:46 + 14:12
35Johansen,Lasse Message Management A/S 45:49 + 14:15
36Brodin,Thomas NOTEAM 45:55 + 14:21
37Edwards,Pål Andrew IF Ørn 46:10 + 14:36
38Nilsen,Kenneth Herkules IF 46:15 + 14:41
39Arvesen,Espen Statoilhydro 46:27 + 14:53
40Grini,Trond Strukturas 46:42 + 15:08
41Thorsen,Bjørn Strukturas 46:45 + 15:11
42Semer,Aziz Nor Tekstil 47:19 + 15:45
43Eliassen,Robert NOTEAM 47:59 + 16:25
44Andersen,Robert Grenland Sykleklubb 48:12 + 16:38
45Rorge,Øystein Rorgerundt 49:00 + 17:26
46Solheim,Fredrik Rorgerundt 49:08 + 17:34
47Eikeland,Rune Stridsklev IL 49:40 + 18:06
48Olsen,Morten Hyni Elektro Team 49:56 + 18:22
49Kern,Anders NOTEAM 49:59 + 18:25
50Davidsen,Bjørn Sweco 50:05 + 18:31
51Eikland,Terje HPI-BIL 50:15 + 18:41
52Gule,Jarand HIP-BIL 51:11 + 19:37
53Tangen,Runar Gjerpen IF 51:40 + 20:06
54Søgnen,Allan Siemens As 51:41 + 20:07
55Bakkerud,Odd Werner Sunnikroppensvettipanna 51:51 + 20:17
56Hanssen,Finn Arne Dahl Telemark messingkvintett 52:04 + 20:30
57Jensen,John Skagerak Energi 52:16 + 20:42
58Arnesen,Jon Anders Norgesgruppen 53:02 + 21:28
59Grebstad,John Klyve Skole 53:12 + 21:38
60Sørensen,Espen Sørensen Møbel 54:18 + 22:44
61Klavenes,Pål Yara 54:55 + 23:21
61Hansen,Svein NOTEAM 54:55 + 23:21
63Grindbakken,Ole Gunnar Sunnikroppensvettipanna 55:16 + 23:42
64Frisnes,Ivar Eidanger 55:44 + 24:10
65Oterholt,Thomas Hydro BIL 56:23 + 24:49
66Kvam,Thomas Naf Motorsport Grenland 57:55 + 26:21
67Monstad,Helge Halvorsen NOTEAM 57:57 + 26:23
68Halvorsen,Per Monstad IL Hei 57:59 + 26:25
69Skilbred,Sven Ingar Elektro Team 59:02 + 27:28
70Jensen,Inge Onsum Sunnikroppensvettipanna 59:58 + 28:24
71Nilsen,Tommy B. SOIL 1:05:04 + 33:30
DNSJohnsen,Jarl Kjetil Hydro BIL
Resultatliste M40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einungbrekke,Willy Jensen Bufab 36:25 + 00:00
2Hvale,Trond ABB 36:33 + 00:08
3Strand,Ulf Gulset IF/ Team Grenland Ski 37:25 + 01:00
4Christensen,Jon IF Storm 38:45 + 02:20
5Pål Aslak,Isaksen IF Storm 39:17 + 02:52
6Narmoe,Odd Rune SBV 39:36 + 03:11
7Ulleland,Tore IF Ørn 39:45 + 03:20
8Fjelstad,Lars Helge Grenland Sykleklubb 39:58 + 03:33
9Rakkestad,Kåre Jan Gjerpen IF 39:59 + 03:34
10Bjaadal,Stig IF Ørn 40:03 + 03:38
11Fjeld,Per Espen Skarphedin 40:06 + 03:41
12Ellingsen,Eirik Pedalsmurfene Syklekl Bamble 40:59 + 04:34
13Gullesen,Otto Storm 41:22 + 04:57
14Johannessen,Kjetil Håvard J.himmel Og Jord 41:38 + 05:13
15Mathisen,Vibjørn NOTEAM 41:47 + 05:22
16Nergård,Kai Ove Fen Mekk Vekk 41:51 + 05:26
17Kristiansen,Herbjørn Langesund Fisk A/s 41:52 + 05:27
18Pliid,Brede Ekeberg Pors 42:30 + 06:05
19Schjøth,Trond Yara 42:45 + 06:20
20Stensrud,Tollef IF Storm 42:52 + 06:27
21Traaholt,Jan Erik Grenland Sykleklubb 43:17 + 06:52
22Sætre,Morten Hydro 43:51 + 07:26
23Engh,Roger IF ODD 44:10 + 07:45
24Busk,Håkon ABB 44:14 + 07:49
25Ellefsen,Stian Gsk / Yit 44:23 + 07:58
26Lauritsen,Per Elektro Team 44:31 + 08:06
27Gullesen,Vidar Skien Brannvesen 44:33 + 08:08
28Johnsen,Gerhard Brevik Seilforening 45:20 + 08:55
29Nilsen,Bjørn ABB 45:22 + 08:57
30Berge,Terje Siljan MC klubb 45:29 + 09:04
31Braaten,Jostein HPP 46:04 + 09:39
32Fredriksen,Helge Politiet 46:12 + 09:47
33Tangerås,Marius IF Skidar 46:36 + 10:11
34Jahnsen,Tommy Corus Bygg Systemer A/s 46:38 + 10:13
35Johansen,Frode Brevik Seilforening 46:40 + 10:15
36Svalastog,Svein Posten BIL 47:12 + 10:47
37Roe,Egil Grenland Sykleklubb 47:29 + 11:04
38Lauvsnes,Hans K. Skien Kommune 47:32 + 11:07
39Strand,Jostein Posten Skien 47:43 + 11:18
40Haugestøl,Per Olav NOTEAM 47:45 + 11:20
41Selmer,Jon Øivind Polymers 48:02 + 11:37
42Myhr,Kjell Aaltvedt Betong 48:21 + 11:56
43Bjaarstad,Ronny 100kg+ 48:37 + 12:12
44Sælør,Per PS Lyd 48:43 + 12:18
45Stensøy,Frank Mx-Sport 49:37 + 13:12
46Sneltvedt,Magne Gjerpen IF 49:52 + 13:27
47Liland,Kristian K. Brevik Seilforening 50:00 + 13:35
48Gjærum,Jostein Telemark Turbil A/S 50:02 + 13:37
49Hovland,Ståle Kone As 50:11 + 13:46
50Bjørbæk,Reidar Melum IL 50:28 + 14:03
51Isaksen,Morten Siljan IL 50:30 + 14:05
52Tangerås,Lars 7BV 50:33 + 14:08
53Wesseltoft,Morten Bananas 50:46 + 14:21
54Strandheim,Paal Hårek Oslofjord Triatlon 51:07 + 14:42
55Bjørgaas,Arne Eidanger 51:09 + 14:44
56Markussen,Jan NOTEAM 51:25 + 15:00
57Ellingsen,Roy Melum IL 51:57 + 15:32
58Nilsen,Svein-Erik Puls Skjærgården 52:07 + 15:42
59Selander,Geir Solum Tsk 52:54 + 16:29
60Jensen,Arild IF Skidar 52:57 + 16:32
61Sætersdal,Per Albert Borg IF 53:57 + 17:32
62Vindheim,Andre Grenland Betongsaging 54:57 + 18:32
63Tangerås,Rune Gulset IF 55:02 + 18:37
64Hobæk,Erik Bamble IF 55:54 + 19:29
65Holtan,Kjell Siljan IL 55:55 + 19:30
66Larsen,Per Arthur Gulset IF 56:12 + 19:47
67Andersen,Jan IF Storm 57:42 + 21:17
68Hushagen,Roar TA BIL 1:00:27 + 24:02
69Thorstensen,Arnulf NOTEAM 1:04:46 + 28:21
69Mørch Jonassen,Jon Arne Grenland Sykleklubb 1:04:46 + 28:21
Resultatliste M50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Prestegård,Christian Kondis 38:26 + 00:00
2Stranddal,Svein Gjerpen IF 39:33 + 01:07
3Olsen,Asbjørn Corus Bygg Systemer A/S 40:16 + 01:50
4Kortner,Trygve Hydro BIL 40:53 + 02:27
5Køller,Steinar Ineos 41:00 + 02:34
6Arntzen,Allan Hansen Arntzen As 41:06 + 02:40
7Sertkaya,Murat Lyche IL 41:11 + 02:45
8Torpe,Dagfinn Rafnes BIL 41:34 + 03:08
9Jørgensen,Åge DNBNor 41:57 + 03:31
10Jensen,Thor Rune NOTEAM 42:59 + 04:33
11Johansen,Thor Erik NOTEAM 43:10 + 04:44
12Kjelby,Bjørn NOTEAM 43:47 + 05:21
13Årseth,Torodd Veritas Bil 43:48 + 05:22
14Lie,Sverre Olav Hydro BIL 43:56 + 05:30
15Johansen,Bernt Hydro BIL 44:20 + 05:54
16Fadnes,Ola NOTEAM 44:31 + 06:05
17Larsen,Tore Gulset IF 44:35 + 06:09
18Pedersen,Ole Harald NOTEAM 44:45 + 06:19
19Flåten,Gunnar TBC BIL 44:50 + 06:24
20Kvaran,Steinar NOTEAM 45:21 + 06:55
20Dolva,Sven Erik DNBNor 45:21 + 06:55
22Aas,Petter P.Aas Maskin 45:26 + 07:00
23Liebe,Guttorm Skien Brannvesen 45:28 + 07:02
24Slettholt,Asbjørn Siljan MC klubb 45:44 + 07:18
25Nuland,Sigbjørn Posten 46:14 + 07:48
26Heie,Paul-Roar Herøya Industrb. 46:42 + 08:16
27Evenstad,Trond Gulset IF 48:05 + 09:39
28Remme,Atle Isola 48:06 + 09:40
29Jørgensen,Eivin EFD Induction As 48:53 + 10:27
30Bjørbæk,Gunnar Melum IL 49:25 + 10:59
31Austad,Tormod Conolo Philips BIL 49:33 + 11:07
32Skogby,Torstein Lev Forvaltning 49:44 + 11:18
33Borgen,Dag Dag Borgen og Wenche Brenden 49:46 + 11:20
34Andersen,Eivind IF ODD 49:58 + 11:32
35Haugen,Hallvard Ineos 50:03 + 11:37
36Andersen,Roger NOTEAM 50:09 + 11:43
37Lehn,Reidar Sweco 50:51 + 12:25
38Ellefsen,Petter Grenland Sykleklubb 50:52 + 12:26
39Malmgren,Ragnar HIP-BIL 51:18 + 12:52
40Isaksen,Rolf Idar Siljan IL 51:37 + 13:11
41Solberg,Johnny Posten BIL 52:03 + 13:37
42Strandgård,Jan NOTEAM 52:06 + 13:40
43Dub,Harald Elexia 53:34 + 15:08
44Gulbrandsen,Thor Herre IF 53:43 + 15:17
45Olsen,Henrik TKT As 54:11 + 15:45
46Omland,Magne Borealis 54:24 + 15:58
47Røssland,Knut Georg Statoil 1:01:33 + 23:07
48Berget,Ole Gunnar Langesund Triathlonklubb 1:10:55 + 32:29
Resultatliste M60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ringsevjen,Arne Steen Ulefoss Sportsforening 41:21 + 00:00
2Jensen,Walter HIP-BIL 41:39 + 00:18
3Thorkildsen,Arne Skarphedin IL 42:13 + 00:52
4Straume,Einar Drangedal IL 45:32 + 04:11
5Guldbrandsen,Per P. Telemark Fylkeskommune 48:35 + 07:14
6Gule,Oddvar HIP-BIL 48:45 + 07:24
7Taraldlien,Bendik Lyche IL 49:52 + 08:31
8Flatin,Einar Skagerak Energi 50:28 + 09:07
9Erichsen,Per Chr NOTEAM 50:45 + 09:24
10Estgaard,Eldar Skien Fengsel 52:00 + 10:39
11Hansen,Ove Sten NOTEAM 52:43 + 11:22
12Moholdt,Dagfinn URÆDD 55:47 + 14:26
13Høgberg,Svein-Helge Gjerpen IF 56:07 + 14:46
Resultatliste M70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Jan Trondhjems Roklub 45:59 + 00:00
2Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 46:24 + 00:25
Resultatliste TRIMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Gulbrandsen,Camilla NOTEAM
Krokstrand,Odd NOTEAM
Myhre,Marte NOTEAM
Gautefall,Erik Telemark Politi
Honningdal,Synnøve NOTEAM
Nilsen,Iver Honningdal NOTEAM
Bruserud,Karin STHF
Bruserud,Einar Statoil
Johansen,Ann Gørild NOTEAM
Sanderød,Ragnhild NOTEAM
Johansen,Silje NOTEAM
Johnsen,Elisabeth Skagerakk
Johnsen,Jørgen URÆDD
Eggesvik,Kai Eggesvik Revisjon As
Thon,Ragnar URÆDD
Brekke,Thor Skagerakk
Johnsen,Jørn Øivind NOTEAM
Brekka,Thomas NOTEAM
Brekka,Chrarlotte NOTEAM
Brekka,Kim NOTEAM
Brekka,Jens Gunnar NOTEAM
Brekka,Anette NOTEAM
Strømme,Hilde Vik Telemark Fylkeskommune
Strømme,Helge Telemark Fylkeskommune
Vullum,Tommy NOTEAM
Vullum,Lisbeth NOTEAM
Nyhagen,Erik Gulset Bryteklubb
Young,Ellinor NOTEAM
Høyem,Elise NOTEAM
Antonsen,Jøran Langesund IF
Stavdal,Atle Porsgrunn Porselen
Vierdal,Arne Norcem BIL
Andersen,Trond L. Telemark Bedriftsidrettskrets
Velkom,Bjørn ODD/H&H As
Tovslid,Karianne Gulset IF
Tovslid,Sindre Gulset IF
Tovslid,Kjetil Gulset IF
Nilsen,Jan Gunnar Grenland Sykleklubb
Raundalen,Hege Stridsklev I.L
Andersen,Harald B. Statoil
Næss Johnsen,Arne Bio Tek
Stensrud,Anna IF Storm
Stensrud,Torjus IF Storm
Heitmann,Tor Mannahuse
Johnsen,Bjørn Scania
Haatveit,Mari Hole IF Storm
Johansson,Marit Sparebanken Grenland BIL
Johansson,Kai Bertil Sparebanken Grenland BIL
Ramsdalen,Bent Ramses
Andersen,Torbjørn Rafnes BIL
Ramsdalen,Terje Ramses
Ramsdalen,Trude Ramses
Ramsdalen,Magnus Ramses
Triseth,Lars Posten BIL
Slåtta,Geir Skarphedin
Moholdt,Hilde NOTEAM
Braaten,Jørgen NOTEAM
Braaten,Ann-Trine Telebryggen
Aareskjold,Gunn Inger Telemark Fylkeskommune
Solhaug,Arnt HIP-BIL
Lindheim,Torstein HIP-BIL
Lunde,Bjørn Bufab
Lunde,Karianne Namløs EFD Induction As
Vullum,Geir NOTEAM
Bredesen,Marit NOTEAM
Karlsen,Anniken Optima Kiropr.
Tveit,Gro Herkules Friidrett
Tveit,Marius Herkules Friidrett
Magnussen,Åse Anita Porsgrunn Porselen
Magbussen,Ragnar HIP-BIL
Jacobsen,Bjørn Rino IL Hei
Rød,Ingrid NOTEAM
Melkild,Paul NOTEAM
Palm,Hanne Hildes Renhold
Grønnerød,Nina Down Town Sc
Petersen,Morten Røh Pors
Bolme,Sissel Pors
Aasbø,Liv NOTEAM
Lærum,Jørn Herre IF
Bakken,Iselin Skauen Skole
Magnussen,Per Kristian Porgrunn Kommune
Magnussen,Grethe Porgrunn Kommune
Kleiv,Kristine Skauen Skole
Johansen,Gunn Herre IF
Hoen,Torun Natvik Telemark Fylkeskommune
Buli,Sven NOTEAM
Hauge,Magnar O. Team Hauge
Hauge,Eivind S. Team Hauge
Lilleaasen,Halvard NOTEAM
Skogby,Tone NOTEAM
Lilleaasen,Inger Wathne Kysta Bil
Melaas,Lars Aakre NOTEAM
Gundersen,May Lisbeth Bamble IF
Kjelnes,Birger NOTEAM
Aakre,Nils Mannahuse
Aakre,Ingun NOTEAM
Juvik,Brian Aakre URÆDD
Aakre,Heidi URÆDD
Aakre,Gro URÆDD
Juvik,Sigurd Joakim URÆDD
Gua,Nina Bråthen NOTEAM
Bråthen,Bjørn Expert
Tveten,Yngvar Teldals Bil
Bråthen,Aud NOTEAM
Johansen,Gerd Reidun A.W.Johansen As
Johansen,Jan Fredrik A.W.Johansen As
Kortner,Øyvind Skien Kommune
Fjeldavlie,Turid M T. Bjørklund
Bjørge,Linda Skien Kommune
Tveit,Ivar Gjerpen IF
Johnsen,Kjell Diplom-Is
Garsjø,Agnar NOTEAM
Garsjø,Elisabeth NOTEAM
Kristiansen,Jorunn NOTEAM
Heitmann,Bente Mannahuse
Berg,Aina Gulset IF
Midteide,Roald Gulsetjoggen
Arstein,Per PBBL
Sundvor,Tore ABB
Sauar,Jostein NOTEAM
Schrøder,Mari NOTEAM
Hustad,Bjørn Ove Skien Kommune
Pedersen,Ivar Herkules IF
Gjerseth,Johnny Bamble IF

01.01.08 12:17:58 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Emit as